Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

julı ' Alıntı:
sen anlamıyorsun ama arkdaşın biri maliyet en kolay ezberle geç demiş sen de ezberle geç kardeşim............. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D bak ne kadar basitmiş.......

benimde en çok korktuğum bildiğim soruyu yapamamak............güg lerde çaldağ kitabından anlamak biraz zor .................

:))) O arkadaşa inat olsun diye ezberlemiyorum zaten:) gıcıklık değilmi:) Ya benimde korktuğum aynı bildiğim konuyu yapamazsam deliririm.

şu an konularla ilgili bişey bilmesem diyecem zaten bilmiyorum ama en kötüsü bu psikoloji bilipte yapamamak........relax olayım diyorum kitabı bir süre kapatıyorum sonrada aç kitabı diyorum :P :P :P :P

ey tesmer smmm yetiştirmen gerekken pisipisikopat yetiştirdin ya ::) ::) ::) ::)

işçilik hariç her soru gelsin derim.......ben de işçiliklerde çok karışık olursa çıkamıyorum içinden :o :o :o

arkadaşlar kafamı karıştıran aman çıkmaz çok üstüne düşmeyeyim dediğim 2 konu vardı 2 gündür o konular konuşuluyor:) güg farkı ve işçilikler... bakıyorum bende 2 gündür ne yapayım...:) sizde anlamaya çalışın en azından:)

olmaz olmaz demeyin herşey çıkabülürrrrrr.........şans bu.............

o sorular epeydir çıkmadığı için biraz düşmek lazım .............diye düşünlüyor ayrıca forumlar bu konularda yoğunlaşılmış olduğu için ters köşe......... sormayabilirlerde çünkü bu formları onlarda okuyor.......

julı ' Alıntı:
o sorular epeydir çıkmadığı için biraz düşmek lazım .............diye düşünlüyor ayrıca forumlar bu konularda yoğunlaşılmış olduğu için ters köşe......... sormayabilirlerde çünkü bu formları onlarda okuyor.......

;D uzun zmandır sorulmadığı içinmi bilemiycem ama toplantıda direkt satışların maliyeti tablosundan sonra işçiliklere ve sapmalara geçildi...ben ilk kez katılmama ragmen safha yada dağıtımları bekliyodum anlatılsın diye ama safha artık azberlendiği için herhalde hiç üzerinde durulmadı....bende toplantıdan sonra göz attım bu iki konuya...biz gerekli olan herşeyi çantamıza alalımda kurt hangisini alırsa alsın ;D ;D

şu an sadece cumartesi ilk sınav olan denetime odaklanmış durumdayım....

anlatıldı zaten. safhalarda ortalama ve fifonun farkı.......dağııtmlarda da kademeli ve matematiksel hatta çıkmaz demeyin arka arkaya çıkabilir dendi...........

bugün ders çalışmak istemediğim için forma yazıyorum sürekli..........gülümse kardeş çaldağda ve çıkmış sorularda işçiliklerde çeşit yokki çok sınırlı.......

konu sonunda bir kaçtane var ama cevaplarından emin değilimkii.... çözdümmü çözmedimmi bilemiyorum...........

senden isteğim çözdüysen mail atabilirmisin.........

evet o kelimelerde sarf edildi...tiyo yoktu bu sadece kişilerin sahsi izlenimleri, benimde öyle....

herkese başarılar...

levent hoca hiçbir toplantıda tüyo vermez sadece konularda önemli ayrıntılara değinir...............

ayrıca işçilik ve standarda formdakiler ağırlık verdi............

julı ' Alıntı:
levent hoca hiçbir toplantıda tüyo vermez sadece konularda önemli ayrıntılara değinir...............

teşekkürler bu ayrıntı için...

bence maliyetten matematiksel dağıtım ve ikinci soru olarak sipariş-evre(ikisinden biri) gelecek?

julı ' Alıntı:
ayrıca işçilik ve standarda formdakiler ağırlık verdi............

;D ;D uzun anlatıldı demek istediğim o...iki tane işçilik sorusunu kayıtlarına kadar anlattı...ben konu ayrımı yapmıyorum, kimsenin yapması taraftarıda değilim...

kimse nedense konu ayrımı yapmıyor bütün koonulara çalışalım deniyor sonra bir bakıyoruz işçilik ve standart birde sipariş eklendi..............kesinlikle ayrım yok........... ;D ;D ;D ;D ;D

julı ' Alıntı:
bugün ders çalışmak istemediğim için forma yazıyorum sürekli..........gülümse kardeş çaldağda ve çıkmış sorularda işçiliklerde çeşit yokki çok sınırlı.......

konu sonunda bir kaçtane var ama cevaplarından emin değilimkii.... çözdümmü çözmedimmi bilemiyorum...........

senden isteğim çözdüysen mail atabilirmisin.........

:))) İnanırmısın o konu sonlarındaki çalışma sorularını bende çözmüyorum çünkü aynı senin gibi kendi kendime diyorumki ya yanlış çözdüysem:) Cevap anahtarı olmayınca insan korkuyor.

sınav stresi herkesi kasmış anlaşılan ???

HAZAN ' Alıntı:
sınav stresi herkesi kasmış anlaşılan ???

Hemde ne kastı... 1 saat ara verdim derse forumda kimse yok. Şİmdi derse döncem herkes foruma gelir:) Tutturamıyorum :) Forumsuzda kalamıyorum...

ben de bakıyorum mlalarda................ :P