Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

ben pozitif düşünmeye çalşıyorum iyi düşünelim iyi olsun eğer temmuz sorularını karşılaştırısanız görceksiniz derim ama dediğim gibi bu komisyon........

komisyon değişti değişti diyoruz ..........çaldağ kitabından çıkmıyor soru e mirza da ben komisyonda değilim kitabımı kullanmışlar demiş.... bu komisyon yılın 3 ayı uzaydan mı geliyor............

temmuz soruları ------kademe-evre------birl. mal.-evre-------kademe-sapma-------evre-sapma-------evre -kademe------

olmaz olmaz demeyin dua edelim böle çıksın.....tabi bu komisyon bu komisyonnn

julı ' Alıntı:
ben pozitif düşünmeye çalşıyorum iyi düşünelim iyi olsun eğer temmuz sorularını karşılaştırısanız görceksiniz derim ama dediğim gibi bu komisyon........

komisyon değişti değişti diyoruz ..........çaldağ kitabından çıkmıyor soru e mirza da ben komisyonda değilim kitabımı kullanmışlar demiş.... bu komisyon yılın 3 ayı uzaydan mı geliyor............

temmuz soruları ------kademe-evre------birl. mal.-evre-------kademe-sapma-------evre-sapma-------evre -kademe------

olmaz olmaz demeyin dua edelim böle çıksın.....tabi bu komisyon bu komisyonnn

Juli yaw sence meslek hukuğundan ne gelir soru?

yanıltmayım kolay yok :P :P :Pson iki dönemden önce dedim........ :P :P :P

zaten çaldağ kitabından gelecekse gelmesin bir şey anlaşılmıyor. hesapda yeni baskı adam ücret hesaplamış sanırım özel indirim düşmüş .. özel indirim mi kaldı yani. milleti delirtiyorlar bu nerden geldi diye

ilk sınav bana angarya gelmişti meslek hukuku 2. de bitti..........ama ne kadar bilinçli çalıştın dersen neyi ezberlediğimi bile bilmiyorum ama olabildiğince çok madde ezberledim......

o yüzden bu konuda ne söylesem boş.....bu dersin sorularına bile bakmamıştım hangi yıl ne sormuşlar nasıl çıkmış ben kendimi kaptırdım ezber yaptım........
ama yeni düzenlemeleri ezberlemeyi unutmuştm ve sınavda çıkmıştı....sınavda öğrenmiştim yenilerden sorduklarını :P : :P :P

meslek hukuku son giren 7-8 maddeye bakın derim çünkü mart ve kasımda çıkmıştı............

gelmesse gelmesin sizin isteğiniz olsun ama elimizdeki tek kitap o ve kaynak kitap........

gösterilir her zaman ve gösterilmeye devam edilecek........

zaten hoca sanırım diyorki siz zaten bunların temelini biliyorsunuz ........( ne kadar biliyorsak ) ben size örnekler veriyorum...... ;D ;D ;D ;D ;D ufkunuzu siz açın demeye getiriyor kanımca........ ;D ;D ;D

tek bildiğim etik ilkeler ............

ekimde resmi gazete de yanılandığı için kasım ve marta gelmişti yinede yanlış yönlendirme yapmayayım...........öle hatırlıyorum.........

19 Ekim 2007 CUMA
Resmî Gazete
Sayı : 26675

27/09/2007 tarih ve 26656 resmi gazetede yayımlanan disiplin yönetmeliği ile kınama cezası

formun içinde smmm mevzuatı ve sorunlar kısmında bulabilirsin..........2007 tarihlere bakarsan..........

korkulacak bişi yoktu ben zaten mart ve kasımdan önce kabul edildiği için sorulmuştu dedim......... :P :Ppardon adrenalin iiçinnnnnnn.......... :-X :-X

ya çok stres yaptım da herşeyden ürker oldum acaba yeni bir şey daha mı var diye :-\ :-\ :-\

sözel ders çalışmak maliyetten daha zor galiba.hiç birşey hatırlamıyor gibiyim.

herkes aynı . bu konuda yalnız değilsiniz.. bu arada arkadaşlar acaba rica etsem maliyette işçilik ve finansaldan işçilikle ilgili bir örnek yazabilirmisiniz.. teşekkürler...asgari geçim indirimli örnek bulamadım da. onun kaydı nasıl oluyor?

julı ' Alıntı:
tek bildiğim etik ilkeler ............

"etik ilkeler yönetmeliği"nden (88 madde) sonra bir de "haksız rekabet ve reklam yasağı yönetmeliği" (34 madde) çıktı en son olarak.

21 Kasım 2007 Tarihli Resmi Gazete
Sayı: 26707