Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

onurcan ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:
kamilsonmez ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:
Sevgili kamil bey bu 2.sorunun cevaplarıyla benim cevabım aynı. Sen kendin böylemi yaptın. Yoksa dehanın cevapları mı bunlar?

seninle muhatap olmuyorum

:)) İşte cevap buydu. Neyse anlayan anladı. Kimseyi kandıramazsınız bu ortamda.

ohh yeahh..hit me baby one more time ;D ;D

:))) Neyse lütfen seviyeyi düşürmeyelim. Konumuza dönelim.

onurcan ' Alıntı:
Besbelli ki Dehadan almış soruları..

bir internet sitesinden yayınlanan cevaplar

ne kadar doğru bilmiyorum

doğruysa süper

buradan site ismi vermek yasak biliyosunuz

kamilsonmez ' Alıntı:
onurcan ' Alıntı:
Besbelli ki Dehadan almış soruları..

bir internet sitesinden yayınlanan cevaplar

ne kadar doğru bilmiyorum

doğruysa süper

buradan site ismi vermek yasak biliyosunuz
ver abi yaa..bişey olmaz.zararlı kaynak değilki ver sen ver ;)

benim de sorularım vardı ama arada kaynadı sanırım birileri bana da cevqp verse:)

sukriye ' Alıntı:
merhaba arkadaşlar bende hukuk vergi maliyetten girdim ama pek parlak değil işin kötüsü hukuktan tek hakkım kaldı neyapsam diye kara kara düşünüyorum kursa gitmek geekir mi acaba yoksa kendim çalışarak halladebilir miyim birde vergisen %40 la hesaplamama rağmen gidip yeniden %20 yle hesaplayıp yazdım neyseki kıst hesaplamadım :) son yılda kalanın ayrılması gerektiğini belirttim sizde puan verirler mi

Sevgili şükriye azalan bakiyeler yöntemine göre %40 uygulaman lazımdı yani sorunun özelliği içinde oda var sadece kıst olarak düşünme. Vergide çok puan kırıyorlar o soru güme gidebilir.

deha denetimin sorularını dağıttı gibi bir söylenti var ama sitelerinde bir açıklama yapmamışlar cevapları paylaşırsanız sevinirim tek ders beklemekçok kötü :(

levent037 ' Alıntı:
deha denetimin sorularını dağıttı gibi bir söylenti var ama sitelerinde bir açıklama yapmamışlar cevapları paylaşırsanız sevinirim tek ders beklemekçok kötü :(

Sevgili levent Kamil bey maliyetin sorularını bir siteden bulmuş. İstersen özelden konuşunda site ismini al belki denetimide yazmışlardır. Umarım geçersin.

arkadaşlar herkese geçmiş olsun ve hayırlısıyla mutlu haberleri almak dileğiyle burada sınav sorularının çözümünün olduğu siteyi yollıyabilirseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden

gülümse1907 ' Alıntı:
levent037 ' Alıntı:

Sevgili levent Kamil bey maliyetin sorularını bir siteden bulmuş. İstersen özelden konuşunda site ismini al belki denetimide yazmışlardır. Umarım geçersin.
umarım ama pek umacak durumum yok gibi hayırlısı artık kasımda ısmarlarsın çayımı ;)

gülümse1907 ' Alıntı:
levent037 ' Alıntı:

Kamil Bey lüften kaynak belirtin.bakın burada merak içinde bekliyoruz.işim var belirtti belirtecek derken işimi yapamadım..lüften biraz anlayış..lütfen..

onurcan ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:
levent037 ' Alıntı:

Kamil Bey lüften kaynak belirtin.bakın burada merak içinde bekliyoruz.işim var belirtti belirtecek derken işimi yapamadım..lüften biraz anlayış..lütfen..

:))) Onur hak ver adamcağız dumur oldu:) Bak yine msne döndü burası.

gülümse1907 ' Alıntı:
onurcan ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:
levent037 ' Alıntı:

:)haklısın arkadaşım..

:))) Onur hak ver adamcağız dumur oldu:) Bak yine msne döndü burası.

kamil hoca sende biraz yardımcı ol bu kadarmı zor bi site ismi vermek

levent037 ' Alıntı:
kamil hoca sende biraz yardımcı ol bu kadarmı zor bi site ismi vermek
evet levent arkadaşım ya..hayır işler aksıyor merak içindeyim..Kamil bey sustukça dahada bekleyesim geliyor.nedir yani bir site ismi altı üstü 8)

Arkadaşlar smmm not ortalama yükseltme sınavından 50 aldığım bir dersten daha sonra 49 alırsam hangi not gecerli oluyor bilen var mı?

nazan01 ' Alıntı:
Arkadaşlar smmm not ortalama yükseltme sınavından 50 aldığım bir dersten daha sonra 49 alırsam hangi not gecerli oluyor bilen var mı?

Yüksek olan geçerli

arkadaşlar hepinize geçmiş olsun. herne kadar biz bitirip mali müşavir olduysak ta her zaman sizinle beraberim. Burada bir çok şey paylaşıldı ve paylaşılacak.. dularım sizinle..inşallah gönlünüzden geçen puanları alırsınız..

daha önceden tecrübesi olanlar vergide %40-büyük bir hata yaparak- yerine %20 yle hesapladım amayöntem doğru puan verirler mi sizce ??

kamil bey sizin cevaplarını bulduğunuza inanmıyorum nasılsa iki güne kadar açıklanır dehada olan oldu zaten bizimkisi gönlümüze biraz su serpme ;)

slm arkadaşlar. bence o cevaplar şu efsane hoca var ya onun sitesindendir. ;D hani sınav öncesi kitapçık dağıtıp herkese 3'lü GÜG sapmasını ezberletmeye çalışan ve kafayı yedirten :) ben girdim siteye de üyelik falan istiyo uğraşmadım. isterseniz aratın "efsane hoca yüceay" diye, bulursunuz siteyi.. kolay gelsin..