Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

herkese geçmiş olsun :)

bu dönem nedense farklı sorular sordular. 7 dersten sınava ilk girişimdi yeterince hazırlanamadığım için ben çok zorlandım. 4 dersi verebilirsem kendimi başarılı sayacağım. :) boş soru bırakmamaya çalıştım bakalım sonuç ne olacak çok merak ediyorum.

Bilmem siz farkettiniz mi.Çıkan sorular genellikle kamu kesiminde çalışanlara yakın sorular gibi geldi.Birde meslek mevzuatındaki değişikliklere bakınca insan başka şeyler düşünüyor.

Selamlar

İstanbulun ve Türkiyemin çeşitli vilayetlerinden güzelim yurdum insanları.

Güzel bir sınavdı. İnşallah puan verirken de aynı güzelliği gösterirler.

Malum bazen çok iyi beklerken kötü çıkabildiği gibi, tersi de olabiliyor.

hayırlısını diliyorum.

arkadaşlar daha önceki sınavlarda deha soruların cevabını hemen hazırlayıp yayınlıyordu Ama şu anda göremedim cevapları sınavın adı bile geçmiyor
sitede

heerdem haklısın arkadaşım.eşim analizden 40 bekliyoken 95 almıştı :)

evet arkadaşlar hepimiz için öyleydi böyledi.
simdi en son süreç başladı.sınav sonuçlarını beklemek. inşallah herkesin gönlüne göre bi sınav sonucu acıklanır. insanların emeği boşa gitmez. ben gerçekten sınava giren herkesin büyük emekler verdiğini ve işi ciddiye aldıklarını gördüm. başka hiç bi meslekte sanmıyorum insanlar bu kadar kasılsın ve bu kadar stres altına girsinler. işin komedisi de yok değildi mesela dehanın sınavdan önce dağıttı çalışma kitapları gibi. sen çalışmadıysan 1 saatlik aralarda o kitap ne işe yarar anlamış değilim.
deha vergi ile ilgili bi kitapçık verdi. inanırmısınız bi soru bile denk gelmedi uzun uzun kurumlar ve gelir vergisi indirilecek indirilemeyecek giderleri yazmışlar. herkes emsal emsal diyordu hiç bişi çıkmadı. vergi soruları arkadaşların da dediği gibi gerçekten kaliteliydi.

Ben iş ortaklığı çıkabilir demiştim. Sanırım çıkmış oda. Toplantıda söylemişlerdi.

Büyük harf forum kurallarına aykıdır.

gülümse1907 ' Alıntı:
Ben iş ortaklığı çıkabilir demiştim. Sanırım çıkmış oda. Toplantıda söylemişlerdi.
hey kıdemli üyeee sana sesleniyorummm denetim cevaplarını halen bulamadınnnn ;)

levent037 ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:
hey kıdemli üyeee sana sesleniyorummm denetim cevaplarını halen bulamadınnnn ;)

:) kıdemli olmak malesef yetmiyor cevapları bulmak için:) Arkadaşım işlerim yoğun detaylı bi araştırma yapamadım. Yaptığım anda yazcam

Arkadaşlar Deha Kadıköy şubesine bir ara gitti arkadaş neden cevapları açıklamadılar demiş adamlar daha şoktan çıkamadılarda ondan Martta 6 tane 7/7 yapan çıkmıştı bu dönemde MAliyet haricinde sınıfta kaldılar ??? sınavla dehanın kursu arasında uçurum vardı bu yıl... Sadece 1 öğrenci 7/7 bekliyo oda 2 dönemdir dehanın kursana gidiyo ve sınav için işten çıkmıştı.

BağımsızDenetçi ' Alıntı:
Arkadaşlar Deha Kadıköy şubesine bir ara gitti arkadaş neden cevapları açıklamadılar demiş adamlar daha şoktan çıkamadılarda ondan Martta 6 tane 7/7 yapan çıkmıştı bu dönemde MAliyet haricinde sınıfta kaldılar ??? sınavla dehanın kursu arasında uçurum vardı bu yıl... Sadece 1 öğrenci 7/7 bekliyo oda 2 dönemdir dehanın kursana gidiyo ve sınav için işten çıkmıştı.
deha , dehasını gösterememiş o zaman bu sınavda
;)

deha iki güne kalmaz açıklar yada açıklar umarım hiç olmadı geleçek nottan 3aşağı 5 yukarı bi görüşümüz olur

sorularda bariz bi fark var arkadaşlar ama iyi mi kötü mü bilemiyorum.Emin olamıyoruz ki bize göre 80 lik 90 lık kağıda 50 veriyorlar ne bekliyorlar anlamıyorum.Umarım herkes için iyi olur

yaa bu deha nın çözümünden bişey anlamadım.doğru mu
bu maliyet cevapları

birileri yorum yapsın arkadaşllar bu ne iş ?

Günaydın herkese,Valla bende pek güvenmiyorum cevaplara.Bu arada sınav nasıl geçti 1517.

Dehanın cevaplarına pek güvenmeyin. Bu forumda yapılan 15450 15446 cevabı doğrudur.