Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

el_nino ' Alıntı:
2 ci sorum tam yasaklar 20 puan....3 cü sorum etik ilkelerinin amacı bişiler yazdım ama buna sıfır diyorum.....4 cü soru ya çalışanlar listesine kayıt olup vergi dairesinde mükelelfiyet kaydı açtırması lazım dedim...b) şıkkınada bişiler yazdım ama hadi bunada 10 puan diyelim...5 ci soruda bir şıkkm yanlış 16 puan garanti...toplamda 51 puan yapıyorki eger böle olursa en genç ve en yüksek not ortalamalı SMMM olucam işallah : )

yaş kaç hangi derslerden kaç aldın yaz da bilelim bari ;D

tesmerin sitesinde cevaplar yayınlanmış ya mart ayının ,acaba temmuzunkiler sonuçlar açıklanmadan yayınlanır mı? bütün şıklara puan vermelerinin nedeni bu muydu diye merak ediyor insan. hani sonuçlar açıklanmadan tahmin edebiliriz az çok kaç alacağımızıı.ne güsel olurrr

Arkadaşlar dua ediyorumda Şeffaf bir kağıt okuma süreci geçiririz. ;)

tuhulik ' Alıntı:
tesmerin sitesinde cevaplar yayınlanmış ya mart ayının ,acaba temmuzunkiler sonuçlar açıklanmadan yayınlanır mı? bütün şıklara puan vermelerinin nedeni bu muydu diye merak ediyor insan. hani sonuçlar açıklanmadan tahmin edebiliriz az çok kaç alacağımızıı.ne güsel olurrr

Not: Soru ve cevaplar, sınav sonuçları açıklandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır. :(

arkadaşlar herkese merhaba,
maliyet soruları bence inanılmaz seçkindi tam bir dikkat ölçümü vardı. Sınav öncesi kantinde tahtata safha maliyet anlatan efsane hoca lakaplı hoca sanırım 2. sorumun tam olmasına sebep oldu.ilk soruda tahmini güg şaşırttı beni.sitelerden çözümlere baktım deha çok garip çözmüş efsane hoca sitesine baktım ,hocanın sitedeki cevabı kitapla aynı arkadaşlar. benimki tam bir şans oldu ama vergide malesef gümledim.çalışmama rağmen kolay olması şaşırttı beni hayırlısı.

bu arada efsane hocanın sitesini bulabilmek için yüceay hoca yazarak google'da aratırsanız çıkıyor adres vermek yasak sanırım bu size yardımcı olur bulmak için.efsane hoca fakültemin hocası bu arada.

icinar ' Alıntı:
tuhulik ' Alıntı:

Not: Soru ve cevaplar, sınav sonuçları açıklandıktan sonra sitemizde yayınlanacaktır. :(

zate dikkatsizlikten kalmıştım temmuza :))) saol

günaaaaydın arkadaaşlaaar....( saool...Türkümm , Doğruyum gibi bir sesleniş oldu : ) )

Arkadaşlar Dehaonline sitesinin çözümü eksik bence.Fakültemonline sitesini tesadüfen buldum.Oradaki çözüm bence sonuca daha yakın.Umarım herkes emeğini karşılığını alır.

FÜSUN ' Alıntı:
Arkadaşlar Dehaonline sitesinin çözümü eksik bence.Fakültemonline sitesini tesadüfen buldum.Oradaki çözüm bence sonuca daha yakın.Umarım herkes emeğini karşılığını alır.

Bende baktım siteye ve aynısını yaptım tek farkım ben küsüratlı aldım. Bence efsane hocanınki doğru.

efsane hocanın sitesine baktım kesinlikle doğru olan çözüm efsane hocanın ki.ayrıca deha nın çözümü saçma aradım izah edebilende çıkmadı. safha maliyette çözüm tartışması yok zaten neden bu kadar saçma bir yol denemişler bilmiyorum kafa bulandırıyorlar.efsane hocanın sitesindeki çözüm tamamdır. sınav öncesi kantindede anlatmıştı zaten tesadüf eseri denk geldim son anda gözden geçirme fırsatım oldu herşey nasıp ama benimkisi tamamdır herkes için hayırlısı.

adı üzerinde efsane hoca
bende tanışma fırsatı buldum efsaneyle
ama hakketten adam zehir gibi adam yanii

kendisi eğer giriyorsa forum a

teşekkür ediyorum kendisine

Bu arada bi şey sorucam konuyla ilgisi yok ama Bu sınava giren kişi sayısı ve başarılı olanların sayısı belli mi yani bu rakamlar açıkanıyormu

endoplazmikretikulum ' Alıntı:
Bu arada bi şey sorucam konuyla ilgisi yok ama Bu sınava giren kişi sayısı ve başarılı olanların sayısı belli mi yani bu rakamlar açıkanıyormu

Giren kişi sayısı bellidir. Ama başarılı olanların sayısını sanmıyorumki versinler.

Mart ayında sınava ilk kez giripte 7/7 yapan 14 kişi imiş... Kaynak sağlam ;) ( Bunların 6'sı Dehadan çıktı. )

BağımsızDenetçi ' Alıntı:

Mart ayında sınava ilk kez giripte 7/7 yapan 14 kişi imiş... Kaynak sağlam ;) ( Bunların 6'sı Dehadan çıktı. )

:)) Dehamı:)) Bak içime yine kurt düştü:)