Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

kapot ' Alıntı:
birbuçuk kardeş hanım hanım diye başlamışın hanım hanım sensin hem bekleme öyle 60gün falan akıllı adamın hali başka vesselam paradoks006 aynı fikirdeyinz ekimin ilk haftası inşallah demi kardeşşş.

sanane hanım hanım diye başmamamdan sana ne batıyor ki.!

bence 26 eylül 2008 saat 13:00 geciyor içimden yani ortalama 67 gün ve gayet iyi
yada bi süpriz yapıp daha erken bir tarihede alabilirler baksanıza tesmerin sayfasında 5.genel kurulu bile vermişler madem bu işte okadar ciddiler ciddiyetlerini gösterip sınavları bu dönem beklentilerimizden farklı olarak daha erken açıklayacaklar ;) fakirin umuduuuuu (DENETİM ;)

aynı fikirdeyim

Peki o zaman madem bir anket kıvamında oldu bu tahmin mevzuu, adını koyalım ve herkesten bir tahmin bekleyelim ama çok geniş bir yelpazede olmasın, ikiye düşürelim alternatifleri;
"Bayramdan önce açıklanır" diyenler ve
"Bayramdan sonraya kalır" diyenler olarak ayrılalım...

İlk oyu ben veriyorum... Bayramdan Önce.

Sayın Güneş, ankete desteklerinizi bekliyorum.

bayramdan sonra kardeş

arkadaşlar

bayramdan önce açıklamazlar

beklemeyelim

Slm arkadaşlar
Ben sonuçların 20 sinde açıklanacağını tahmin ediyrum...

26 eylül diyorum hatta saat 12,15 civarı inş.dersi geçersek 25 eylülde oda başkanı arar :)

herkese merhaba arkadaşlar inşallah bayramdan önce açıklanırda çifte bayram yaparız ama bayramdan sonra da açıklanırsa canımız sağolsun hani derler ya geç olsun da güç olmasın diye hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah. Ben ilkinde 5 ders verdim ve temmuz sınavına genel hukuk ve meslek hukuku kalmıştı onların sonucunu bekliyorum artık hayırlısı bakalım inşallah veririm. Rabbim bütün arkadaşların emeğini boşa çıkarmasın inşallah. Çok uğraştırıcı ilkönce staja başlama dert sonra 2 yıl staj sonra yeterlilik inşallah kimsenin emeği boşa gitmez. Ve sonuna geldik çok şükür.

Herkese günaydın,

Anketimize yönelik şimdilik 5 adet "Bayramdan önce açıklanır" 2 adet ise "Bayramdan sonraya kalır" cevabı mevcut..

Tabi anketimiz devam ediyor...

Evet, henüz anketimize katılmayanlar, heyecanla sizlerin ne düşündüğünü merak ediyoruz, sizce ne zaman açıklanır?

mrb arkadaşlar.önemli olan sonucun iyi olması 5-10 ün erken açıklanacağına geç açıklasınlar ama dersleri geçelim.herkesin yolu açık olsun.

ERAYERAY ' Alıntı:
mrb arkadaşlar.önemli olan sonucun iyi olması 5-10 ün erken açıklanacağına geç açıklasınlar ama dersleri geçelim.herkesin yolu açık olsun.
bencede önemli olan notlar bolmu olacak azmı. acaba maliyetten nasıl bir yol izlerler. içimden bir ses bayramdan önce diyor ama...

bayramdan önce :)hayırlısıyla inş.

Arkadaşlar bayramdan sonra sonuçlar açıklanır diye düşünüyorum.Herkes için hayırlı sonuçlar olsun.Şu an geçirmekte olduğumuz hayırlı günler adına.Herkese iyi geceler..

arkadaşlar mart ayının sınav sonuçları geç açıklandı ben turmob u o zaman 2-3 sefer aramıştım neden geç açıklanıyor demiştim temmuz sınavına nasıl çalışalım bu kadar kısa sürede diye dert yanmıştım oradaki kişi bana 1 haziran son günü demişti sınavların açıklanma zamanı olarak yani şöyle hesap edersek marttaki sınavın son açıklanma süresi 1 haziransa temmuzunki ise 1 ekim dir.ama sınav komisyonu değişti dediler bu forumda ondan geç açıklanmıştı temmuz sınavı en geç 1-5 ekimde açıklanır benim tahminim eylül ayı içinde açıklanacak çünkü ymm sınavı yok tu temmuzda martta ymm sınavıda vardı ondan geç açıklandı diye düşünüyorum ekim ayı gelmeden sonuçlar açıklanır bana göre 2-3 hafta içinde açıklarlar çünkü A-B-C sınavıda temmuzda yapıldı ağustosun sonunda açıkladılar 2-3 hafta içinde de bizimkisini açıklarlar gibi ekime kalmayacağı kesin bence bayram dan önce açıklanacak gibi .herkese için hayırlı olur inşallah bu sınav sonuçları .benimde 3 dersim kalmıiştı inşallah geçerim ankette göre bende bayram öncesi diyorum