Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Ogün Güneş ' Alıntı:
imla ' Alıntı:
Sayın Güneş, ankete desteklerinizi bekliyorum.
Anket ekledim.

Çok teşekkür ederim elle hesaplamak zor oluyordu gerçekten, şu an benim elimdeki sonuçlara göre 7 adet "Bayramdan Önce", 3 adet de "Bayramdan Sonra" mevcut.

Tabi bu sayılar Forum nüfusu dikkate alındığında çok çok az, lütfen herkes ankete oy versin, süper olmuş, tıklandığında sonucu görebiliyor olmamız ayrıca hoş..

şimdi arkadaşlar bugün 46+26(eylülden)=72 gün (75 günden önce açıklanmaz istatistikler ortada) eylülün 30. günü bayram ekimin 6 sına kadar da bayram tatili sanırım ekimin 10 unda ancak açıklanır.en kötüsü bu.
bide şöyle olabilir; geçen sınavda ymm ler vardı seçim vardı bu zaman da öyle vakıalar olmadığı için (temmuz) 11+31 (ağustos)=42-60=18 eylülde açıklanır en iyi ihtimal bu.

Arkadaşlar daha öncede söyledim.Mevzuatta 60 gün olarak öngörülen süre hiçbir zaman bunun altına düşmemiş bilakis hep 10-12 gün sonraya bırakılmıştır.Sınav kağıtlarını okuyanlar komisyon üyeleri değil,bu üyelerin asistanlarıdır.Komisyon üyesi asistanlarına cevap anahtarını verir.Onlar okurlar.Yani kaderiniz bu asistanların elindedir.Eğer son sınav hakkınızsa cevap kağıdınız komisyon üyelerince ayrıntılı olarak tekrar incelenir ve karar verilir.Normal şartlarda 30 eylüle kadar açıklamaları gerekir.Bana göre ise 5 ekimden sonra açıklanır.

Yalnız anket sonuçlarının da sürekli eşit gitmesi ilginç oldu :))

Bence süpriz yapacaklar bu sefer erken açıklıyacaklar gibi geliyor. Sınavlarda (hepsine girmedim ama) nibeten süpriz yaptılar son zamanların en kolay sorularını sordular (şahsi görüşüm). Arkadaşların da bahsettiği gibi geçen dönem bi yoğunluk vardı, şu an o da ortadan kalktı. E tüm bunlara dayanarak bu sefer erken açıklanacağını düşünüyorum. E kırk yılda bir de erken açıklasınlar yaa......

Anket süper olmuş.Ellerinize ve yüreğinize sağlık.Tekrar tebrikler:):):)

anket başarısı için lütfen TESMER'e mail atın bence.. daha etkili olur :)

İster misiniz bir de 19'u Cuma günü açıklansın :) İşte buna tam sürpriz derim ben...

BağımsızDenetçi ' Alıntı:
En erken Bayramdan sonra , en geç 15 Ekim gibi açıklanır...
yapmayın lütfen 85 güne çıkardınız

bence açıklamayacaklar. ;D;D

Arkadaşlar açıklanması muhtemel gün için yaptığınız ne kadar tahmin varsa tesmer bunların hepsini inanın egale ediyor.. o yüzden en fazla 60 gün + 15 gün içerisinde diye tahminde bulunmanız daha mantıklı ve inandırıcı olur.saygılar.

ben 11 ekimde açıklanır diyorum

önceki bir tarih düşünmüyorum

arkadaşlar sınav sonuçları 26 eylüle kadar açıklanır bayramdan sonraya bırakmazlar. Yada öyle umuyorum :(

BARAN ' Alıntı:
arkadaşlar sınav sonuçları 26 eylüle kadar açıklanır bayramdan sonraya bırakmazlar. Yada öyle umuyorum :(
arkadaşlar aslına bakarsak ne kadar erken açıklanacağı çokda önemli değil notların az veya bol olması bence önemli olan zaten ben bu sınavların yeterliliği ölçtüğüne felan inanmıyorum zaten o kadar konu içerisinden 1/2 konuda takılıyorsun diye harcanıyorsun. belki idealist arkadaşlar kızabilirler ama artık bu saatten sonra öğrenmek felan umrumda değil 6 dersi verdim ve maliyetten 30 aldım. tek dersim ortalamam 71 artık bol not alıp kurtulmak istiyorum

BARAN ' Alıntı:

geçen benim ilk sınavımdı ve erken açıklanacağı ümidiyle çok bekledim ama 73 günde açıkladı ve bu sınavda ondan iyi olacağını sanmıyorum ve bu d gösterirki arkadaşlar sınav sonuçlarımızı bayramdan önce görme hayali çok zor inşallah bayram ertesi hemen açıklarlar yoksa 15 ine de kalabilir bayram da tatil sendromnunda kalıp hemen açıklamaya da bilir bizim komisyon... ;D ::)

Herkes ne kadar da karamsar sonuçlar konusunda, Bayramdan önce diyenler epey geride kaldı.. Ben hala ümitlerimi barındırıyorum ve 20 Eylül'ü iple çekiyorum, belki o gün değil ama Bayrama kadar açıklanacak diye düşünüyorum.

millet koca cevizlibağ-mecdiyeköy metrobüs hattını 77 gunde bitiriyor.Bizim kağıtlarda takribi aynı zaman içinde okunuyor işe bak:)))))))

Ben de İmla arkadaş gibi düşünüyorum ama Egemen'e de hak vermek lazım. Adamlar İstanbul'un İki tarafını birleştirdiler ama Bizim camiadan tık yok.