Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

sami kardeş
ne alaka şimdi zaten konu dışı konuşup geyik muhabbeti etmiyoruz heralde dün ortalarda yoktunuz hayırdır ara ara mı takılıyosunuz o zaman konuyla alakalı bi konu aç da onu tartışalım kardeşşşşşşşşşşş

ben iki senedir burdayım kardeşim yeterlilik sınavıyla alakası yok ymm süresinin onu demek istedim konunun nereden başladığı nereye gittiğinin önemi yok

Arkadaşlar nerelerdesiniz? Bakın, ABC sınavları açıklandı, üstelik bana biraz erken açıkladılar gibi de geldi.. ama kimseciklerden ses yok forumda... Nedir, herkes enerjisini 20 Eylül'e mi saklıyor yoksa?

aynen !!
20 eylülden önce olmaz
rast gele

imla ' Alıntı:
Arkadaşlar nerelerdesiniz?...... ama kimseciklerden ses yok forumda... Nedir, herkes enerjisini 20 Eylül'e mi saklıyor yoksa?

İlk mesajınız sanırım bu, bunca zamandır nerelerdesiniz.

imla kardeş sen yenisin heralde
20 eylüle sınav sonucu mu beklliyosun çok beklersin kardeş hele bayram bi geçsin 6 ekim falan olsun o zaman bekle açıklanır. Hem bu kadar stres yapma be sanki seni mükellefler şirketler kırmızı halı ile beklemiyor nasılsa ruhsata lınır hem alınsa ne olacak ki demi kardeşşşşşşşşşşşş

Çok doğru diyosun kapot kardeş, kimse bizi kırmızı halıyla beklemiyor.
Peki ama nasıl düzgün iş bulacağız hep böyle ayakçı mı olacağız ? tırı vırı işlerle mi uğraşacağız?

Evet haklısınız biraz geç oldu gerçekten :))

Bu benim ikinci sınavım, geçen sınavda beşinden kurtulmuştum e tabi sizinle birlikte heyecanla sınavın açıklanmasını bekliyordum, forumu sürekli takibediyordum yani ama bir türlü yazamamıştım.

Evet 20 Eylül değil belki ama 6 Ekim falan hiç değil ne yaptınız :))

Haklısınız müşteriler sırada beklemiyor ama denetim sektöründeyim ve belgesi olan müdürlere karşı artık alnım açık olmak istiyorum...

merhaba imla kardeş dediğim gibi ekimin ilk haftası açıklanır
kafanı takma be kardeş nasılsa 5 ini vermişin kalmış 2 verilir be zor değil hani.
Çoğu gitmiş azı kalmış merak etme artık alnını aça aça dolaşırsın müdürlerin yanında.
artık bi etiketinde oluyor kardeşşşşşşş.
ha şunu demeyi unuttum be imla kardeş boş ver sınavı önce açıklanacak ta ne olacak ki sanki kalır malırsan bayram da işe yaramaz üzüntülü üzüntülü bu umutla bi güzel bayram geçir ha mutlaka haketmişizdir bende senin durumundayım çünkü kardeşşşşşşşşşşşş

benim geçen kasım sınavına kadar yaşadıklarımı şimdi siz yaşıyorsunuz ama sınav sonucunu bu kadar stresli beklemeyin çünkü daha çok sıkılırsınız ve hatta rahat olum açıklanacağı zaman öğreneceksiniz ve sınav sonuçları 60 günden önce açıklanmaz ve 60 günü takip eden cumalarda açıklanacaktır mutlaka sıkmayın rahat olun olmazsanız eğer veremediğiniz dersleri biliyorsunuz zaten onlara doğru düzgün konsantre olamaz ve ders çalışmak sizi sıkar rahat ve relax olun keyfinize bakın yaz tatilinizi iyi değerlendirin hayırlı ramazanlar tüm smmm adaylarına

sayılı gün çabuk geçer arkadaşlar. siz önünüze bakın derim. kazandıktan sonra ne yapacaksınız? hedefiniz nedir?

Bence de sayılı gün çabuk geçer.Bence önemli olan gelecek günlere bakamak.Bence 13 Ekim gibi açıklanır sonuçlar.Herkese hayırlı sonuçlar olsun.Buradan herkesin Ramazan_ı Şerifini kutluyorum.

Neyse sonuçlara az kaldı.Herkese hayırlı ramazanlar.

FÜSUN ' Alıntı:
Bence de sayılı gün çabuk geçer.Bence önemli olan gelecek günlere bakamak.Bence 13 Ekim gibi açıklanır sonuçlar.Herkese hayırlı sonuçlar olsun.Buradan herkesin Ramazan_ı Şerifini kutluyorum.
hanım hanım ... sen ne dediğinin farkındamısın ? yani sallıyorsan bari destekli salla.... ne yani 85. gün mü açıklanıcak pehhhhhhh

Ben 20 Eylül'e kadar rahatım ama ondan sonrası çok zor geçecek ona eminim. Umarım herkes için hayırlısı olur sonuçlar.

Bayramdan önce açıklansında çifte bayram yapalım diyorum ben hem :)

Sanırım fazla ümitliyim sınavdan, kendimi frenlesem iyi olacak :)

Arkadaşlar hiç kimse 5 ekime kadar açıklanacağı yönünde birşey ummasın.Boşuna stres yapmayın.Normalde Eylül sonu açıklanması gerekir ama araya bayram giriyor.Dolayısıyla bayram sonuna sarkıyor sonuçlar.

birbuçuk kardeş hanım hanım diye başlamışın hanım hanım sensin hem bekleme öyle 60gün falan akıllı adamın hali başka vesselam paradoks006 aynı fikirdeyinz ekimin ilk haftası inşallah demi kardeşşş.

Arkadaşlar imla kurallarına uyalım yazdığımız kelimeleri lütfen güzel seçelim, güzel Türkçemizi yaşatalım. Burada chat'te herhangi biri ile konuşur gibi konuşmayalım lütfen rica ediyorum...

paradoks006 ' Alıntı:
Arkadaşlar hiç kimse 5 ekime kadar açıklanacağı yönünde birşey ummasın.Boşuna stres yapmayın.Normalde Eylül sonu açıklanması gerekir ama araya bayram giriyor.Dolayısıyla bayram sonuna sarkıyor sonuçlar.

Normalde Eylül sonu değil, sizinde bildiğiniz üzre 20 Eylül de açıklanması gerekir. Ben halen bayramdan önce açıklanacağı yönündeki ümitlerimi muhafaza ediyorum...

Hoş, internetten son başvuru tarihini 31 Ekim olarak belirlemeleri endişeye düşürmüyor değil beni ama :)