Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

aslında bura çogu kişi bilir bu olayı..demekki eskiler hep ruhsat almış:P

arayan telefonları görüyorlarmış sınav sonuçlarına yansıyacakmış tesmerdeki arkadaşlar öyle söylüyomuş.haberiniz olsun ;D

;D süperdi..ben kendim gidiyorum zaten..aramaya gerek yokki..ben yırttım desene

arkadaşlar biraz sabredin.enazından sonuçlar açıklanıncaya kadar hayatınınızı yaşayın derim.Bayramdan sonra açıklanması daha mantıklı bence.çünkü önce açıklanırsa buradaki arkladaşların birkısmı bayrama hüzünlü girecek.ve ben kimsenin üzülmesini istemiyorum.sonuçların iyi olması önemli olan isterse ekimde açıklansın.

mustafayörük ' Alıntı:
arkadaşlar biraz sabredin.enazından sonuçlar açıklanıncaya kadar hayatınınızı yaşayın derim.Bayramdan sonra açıklanması daha mantıklı bence.çünkü önce açıklanırsa buradaki arkladaşların birkısmı bayrama hüzünlü girecek.ve ben kimsenin üzülmesini istemiyorum.sonuçların iyi olması önemli olan isterse ekimde açıklansın.

kaç dersiniz var mustafa bey

maliyet çok iyi,hukukta iyi ama biliyosunuz iyi bekliyosunuz kötü geliyor.onun için bekliyorum ne olursa kabulüm büyük ihtimal aldım gibi.ben 3.girişim ya senin

benimde 3.girişim ve hukuk belirsiz...denetim daha iyiydi ama kesin bişey söyleyemiyoruz maalesef..inşallah bitmiştir bu stres hepimiz için..

İMREN ' Alıntı:
benimde 3.girişim ve hukuk belirsiz...denetim daha iyiydi ama kesin bişey söyleyemiyoruz maalesef..inşallah bitmiştir bu stres hepimiz için..
ya gercekten öyle avaraj yaparım dedigim hukuktan 50 denetim den 18 almıştım kasımda digerleri ii zaten tek denetim kaldı benimde gene belirsizlik var encokta belirsizlik öldürüyor hıç bişey yapamasam bukadar strest yapmazdım sanırım

atg ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:
atg ' Alıntı:
damarlarımdaki asi kan...yavaş yavaş hareketleniyor
kasımdaki girdiğimde tesmer tarafından içeri girmeme yasagım vardı..
ama yinede bildikleri zamanda açıklandı

Ne yasağı pardon anlayamadım??

bu tesmer benim işyerine çok yakın ...
yani ben ankara/orandayım bilirmisin
bir sabah gittim ..güvenlik görevlilerinin zoru ile dışarı atıldım
sonra arkadaş olduk ama:)

:) Hatırladım. Bende Ankara'dayım ama tesmere sadece 1 defa gittim. Yarın kapalıdırlar değil mi bi uğrasam:)

slm arkadaşlar yeterlilik sınavına giren sayısı bu forumdaki arkadaşlarla sınırlı değil hatırlarsanız. emin olun sınava giren diğer tüm adaylar 1-2 günde en az 1 kere arıyorlar. en azından çevremdeki insanlardan biliyorum. genede komisyonun pek acelesi yok. ya da öyle hareket ediyorlar. eee kasım sınavına bir an önce hazırlanacak olanlar kendileri değil ne de olsa.

arkadaşlar şahsi fikrim 9 günlük bayram tatilinden önce sonuçlar açıklanır. İnşallah hakkınızda hayırlısı olur. ancak cumaya kadar açıklandı açıklandı açıklanmazsa bayramdan sonraki cuma bile iyi bir tahmin olur bence.

tesmer duy sesimizi

26sında açıklaaaaa

düşünmekten kurtulalım

okuyun bu formu :)

tesmerin sitesine girdim az önce bir an heyecanlandım. Duyuruların yanında yanıp sönen yeni yazsını gördüm. Yeni falan değil tabi , ikonu yeni eklemişler. Allahım yaa ;D

arkadaşlar tesmer sözü bile geçmesin burda tesmer görevlileri hakaret olarak algılıyo ;D
haklıyız ama kılıç onlarda hiç vermeye niyetli gözükmüyolar. oda bizim dağınıklığımızdan. ::)

Günaydın arkadaşlarrrrr. Sağol. Nasılsınız sağol:)

Rüyamda maliyetten geçmişim, meslekten 45le kalmışım yaaa:((

gülümse1907 ' Alıntı:

günaydın
desene kasımdada burdasın ;D

atg ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:

günaydın
desene kasımdada burdasın ;D

Rüyama göre evet:( Ya düşünmek bile istemiyorum. Ya hadi neyse kasıma az kaldıda ocak ayını nasıl beklicem yaa..