Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

yok yok..ben inanıyorum sen verirsin...
verirsen bi yemek ısmarlarsın artık ; ;)

atg ' Alıntı:
yok yok..ben inanıyorum sen verirsin...
verirsen bi yemek ısmarlarsın artık ; ;)

:) Abi zaten şu anda düşündüğüm 2 şey ruhsat parasını ve yemek paralarını nasıl denkleştireceğim:)

o kadar eminsin verdiğinden

atg ' Alıntı:
o kadar eminsin verdiğinden

:)) E sonuçta bu verilecek demi:) Dosya yakacak göz varmı bende:))

Ya şaka bi yana verirsem süper ötesi bişey olcak benim için. Rahatlıcam ya.
Bi dünya planım var benim. Hayır yani kimi görsem sen daha mali müşavir
olmadın mı diyo:)

Halbuki şu formülü bilmiyorlar
4 yıl okul+2 yıl staj+ sınavlar+komisyon keyfi +para = Ruhsat:))

planların arasında büro açmakta varmı

ne deyim allah gönlüne göre versin

atg ' Alıntı:
ne deyim allah gönlüne göre versin

Amin.Sağolasın. Senin durumlar nasıl? Neler düşünüyosun ruhsatı alınca. Şu anda bürodamı şirkettemisin?

şirketteyim..şu an büro açmak gibi bir niyetim yok...ama hayallerimde de yok değil

atg ' Alıntı:
şirketteyim..şu an büro açmak gibi bir niyetim yok...ama hayallerimde de yok değil

Hımm. Hakkımızda hayırlısı olsun. Allah hepimizin gönlündekini versin.Amin.

Açıköğretimliler smmm olmasın konusuda aldı başını gidiyor. Yakında o başlık kapanır. Bende AÖF mezunuyum ama nedense oraya bişey yazmak istemiyorum. Halbuki herşeye atlayan birisiyim:)

gülümse1907 ' Alıntı:
Açıköğretimliler smmm olmasın konusuda aldı başını gidiyor. Yakında o başlık kapanır. Bende AÖF mezunuyum ama nedense oraya bişey yazmak istemiyorum. Halbuki herşeye atlayan birisiyim:)

açıköğretim smmm için en iyi üniversite esasında 4 yıl boyunca tecrübede yapıyosun çalışarak kendine.bu arada sınavlar ne zaman açıklancak:D
;) :D

celebioglu ' Alıntı:
gülümse1907 ' Alıntı:

açıköğretim smmm için en iyi üniversite esasında 4 yıl boyunca tecrübede yapıyosun çalışarak kendine.bu arada sınavlar ne zaman açıklancak:D
;) :D

:) Çok güzel bir soru. Daha önce hiç sorulmadı. 31 Ekimden önce açıklancak:)

herkezin nasıl hakkıysa aof de sonuna kadar hakkı bence

ha açıköğretim ha örgün ne farkeder smmm olmayınan açıköğretimin ne alakası var açıköğretim heralde çok kolay değildir yoksa bırakanlar olmazdı heralde
hem BU AÇIKÖĞRETİM ÖRGÜN MESELESİ ÇOK BASİT MESELELER ASLINDA bu kadar uzamasına da bi anlam veremedim açıkçası o kadar tartışılacak konu varken bunları konuşmak çok boş aslında. Birazda BU MESLEĞİN GELECEĞİNİ DÜŞÜNSEK NASIL OLUR.
nasıl kaliteli hale getirirlir SORULAR, SORUNLAR değilde çözümler üretsek heralde DAHA FARLI YERLERDE OLURDUK. :(

bizde bu ruhsatı alınca bu tür sorunları unuturmuyuzki acaba

arkadaşlar sınav sonuçları açıklanınca ruhsatımızın gelmesi falan bir kaç ayı buluyor sanırım bu sürede ruhsat olmadan (tabiki ruhsat ücretini ödedikten sonra) büro işletebilirmiyiz Örneğin 26 eylülde açıklandı diyelim 1 ekimden itibaren mükellefiyet açtırabilirmiyiz.bu sürecin işlemesi hakkında bilgisi olan varmı acaba?

levent037 ' Alıntı:
arkadaşlar sınav sonuçları açıklanınca ruhsatımızın gelmesi falan bir kaç ayı buluyor sanırım bu sürede ruhsat olmadan (tabiki ruhsat ücretini ödedikten sonra) büro işletebilirmiyiz Örneğin 26 eylülde açıklandı diyelim 1 ekimden itibaren mükellefiyet açtırabilirmiyiz.bu sürecin işlemesi hakkında bilgisi olan varmı acaba?

Ruhsatı hemen vermiyorlar ama geçici bi belge veriyorlar. Bununla ilgili gerekli yerlere başvuru yapabiliyorsun.

tskr gül bazı problemlerden dolayı bi an önce büroyu adıma almam lazımda