Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

Bugun de bitti artık bu saatden sonra yarına kalır. yarında açıklamazlarsa bayram tatilininde bitmesini bekliycez heralde..of offf.

murat246 ' Alıntı:
Bugun de bitti artık bu saatden sonra yarına kalır. yarında açıklamazlarsa bayram tatilininde bitmesini bekliycez heralde..of offf.

Yarın forumu çok sıkı takip etmek lazım. Arananlar olabilir. Eğer cuma nete vereceklerse yarın ararlar. Yoksa dediğin gibi bayram sonrasını beklicez. Yarını iple çekiyorum.

son kdv de gönderdim şükürler olsun bu ayda bitti p.tesi,salı,çarb derken yoğunlukta bitti
artık top sende Yoksa bekle bekle vakit geçmezzzz tesmerrrrrrrrrrrrrrrrr >:( >:( >:( >:(

ben sadece yarından değil yarınlardan da umutluyum

1517 ' Alıntı:
sevgili heerdeeem :)
3 adımda 20 metre atlama kursu dikkatimi çekti.bende mi gelsem ;D 3 adımdan sonra bize bu sıkıntıları yaşatanların sırtına mı atlasak ;D

sevgili 1517

sen nasreddin hocanın fil fıkrasını bilir misin??

Sen sınavı kazan, aynı tezkere alan asker gibi yaşadığın sıkıntıları bir anda unutursun...

Arkadaşlar,

Tesmerin Online işlemlerine girebiliyormusunuz?

Arkadaşlar sabah tesmeri aradım . Öğleden sonrada 16.00 gibi bir arkadaşıma arttırdım ikimizede aynı şeyi söyledi memur ;

Sınav kağıtları komisyonda , bizde değil Sınav komisyonundan bize gelir gelmez nete aktaracağız. Bende buna karşılık yönetmelikte 60 gün yazıyor dedim. Bana bizim yapacağımız bişey yok dedi nazikçe Top şu anda Komisyonda anlayacağınız , tesmerin pek günahını almayalım.
Bence şuan sonuçlar bellidir ama TURMOB torpil demeyimde son ayarlamaları oluyordur :D:D:D

saat 24 dü gectı yenı gune yeni umutlarla merhaba ::)

ay ben çok heyecanlıyımmm. Zaten artık tesmeri değil direkt burayı açıyorum:) burda haber varsa oraya bakıcam zaten aramalarda başlar beni aramazlarsa bakmaya bile gerek yok tesmerin sitesine. Çünkü tek ders meslek :'( :'( :'( :'( :'(

günaydın
kendimi askerde şafak sayar gibi hissettim bir an
şafak hala karanlık ;D :D ::)

Günaydın herkese..umarım hayırlı haberler alacağımız bir gün olur bugün....

herkese günaydın inşallah bugün sonuçlar hayırlısıyla belli olur merakla bekliyoruz
biraz daha sıkın dişinizi sabredin bayramdan sonraya kalmasında cumada açıklasalar olur
bayramdan sonra olunca bir hafta daha kaybımız olur değil mi? ???

Günaydın herkese bu gün büyük gündür umarım. :D

arkadaşlar günaydın bügün aramalar oldu oldu, olmadı bu iş bayramdan sonrya kalır ve ekim 9-10 gibi olur ve işin tadı iyice kaçar eğer öyle birşey olursa tam 80 gün olur.
ama inşallah tam tersi olurda bugün aramalar olur.