Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

levent037 ' Alıntı:
-şimdi 444 lüyü bende aradım aynı cümleler ve yanıtım biraz sert oldu artık ama iyide oldu icim rahatladım umuyorum olabilir bekliyoruz vs vs yeter kardeşim birkerede yuvarlak cevap vermeyin adam gibi net bi cevap verin dedim.biz hergün aramaktan bıktık siz aynı cevapları vermekten sıkılmadınız oruça da biraz bahane buldum
Yanlız telefonlara bakanların da bizim gibi çalışanlar olduğunu onların da emir kulu olduğunu unutmayalım eminim ki telefonlarla karşı karşıya kalmamak için ellerinden gelse hemen açıklarlar sakin olun arkadaşlar 60 gün dayandık en fazla bir hafta daha dayanıcaz bide eğer açıklanmazsa üzülmeyip en kötü olabilecek ihtimale karşı biraz ders çalışırız bayramda hem geçsek bile bilgiler tazelenmiş olur :)

hadi tesmer yap bir güzellik bize....

efeılgaz ' Alıntı:
levent037 ' Alıntı:
-şimdi 444 lüyü bende aradım aynı cümleler ve yanıtım biraz sert oldu artık ama iyide oldu icim rahatladım umuyorum olabilir bekliyoruz vs vs yeter kardeşim birkerede yuvarlak cevap vermeyin adam gibi net bi cevap verin dedim.biz hergün aramaktan bıktık siz aynı cevapları vermekten sıkılmadınız oruça da biraz bahane buldum
Yanlız telefonlara bakanların da bizim gibi çalışanlar olduğunu onların da emir kulu olduğunu unutmayalım eminim ki telefonlarla karşı karşıya kalmamak için ellerinden gelse hemen açıklarlar sakin olun arkadaşlar 60 gün dayandık en fazla bir hafta daha dayanıcaz bide eğer açıklanmazsa üzülmeyip en kötü olabilecek ihtimale karşı biraz ders çalışırız bayramda hem geçsek bile bilgiler tazelenmiş olur :)

hiç denediniz mi bilmiyorum ama geçen dönem ben denedim açıklanmadan ders çalışmayı şöyle ki: kitap ele alınır okunmaya başlanırrr 2 dakkika geçmez ki ya ben bundan 3 soru yapmıştım geçmişimdir denir. sonra başka dersle ilgili bir kaynak ele alınırr okunmaya başlanırr 2 dakika geçmez ki .... diye sürüp gider :))

sonuçlar açıklanmadan bayramda ders çalışma konusu pek inandırıcı gelmiyor .aklında geçtim mi kaldım mı varken ders çalışmak zor biraz.

Aramalar öğleden sonra olacak heralde.Kimse arandı mı?

ipsalali ' Alıntı:
ipsalali ' Alıntı:
tura ' Alıntı:
ipsalali ' Alıntı:
13 ekim haftası açıklanmasını bekliyorum.

ne yaptın ya 80 gün yaptın kardeş azını hayra aç

dost acı söylermiş,
İpsalalı arakdaşım.Toplam 3 mesajın var bunların 2 si 13 ekim haftası açıklanır.Yoksa sen Tesmerdemi çalışıyon

Ben hala 13 ekim haftası açıklanır diyorum.

Geçen dönem yanış hatırlamıyorsam sabahtan aramalar başlamıştı.

biraz önce tesmeri aradım ve aramızda geçen konuşma

-- sınav sonuçları ne zaman açıklanacak ?

-- bilgimiz yok

-- bu hafta açıklanırmı peki ?

-- olabilir

-- bayramdan sonraya kalma ihtimali var mı ?

-- olabilir ???

-- nasıl oluyor hep olabilir diyorsunuz. komisyona sorsanız doğru bir cvp verseniz .

-- bize bilgi vermiyorlar ( devlet sırrı yaa ) internetten takip edin gelince sisteme gireceğiz.

arkadaşlar tesmerde çalışanların sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı hakkında hiç bir bilgisi yok boşuna arıyoruz. bizim aramalarımızı bile komisyona aktarıldığını sanmıyorum.

saat 10.58 itibariyle tesmeri aradım.komisyondan gelmemiş,bayramdan önce açıklanma ihtimali fazlaymış.pazarteside çalışıyorlarmış.bilgi işlemdeki arkadaşlar hemen girmeye başlayacaklarmış pazartesi dahi olsa.

endoplazmikretikulum ' Alıntı:
ipsalali ' Alıntı:
ipsalali ' Alıntı:
tura ' Alıntı:
ipsalali ' Alıntı:
13 ekim haftası açıklanmasını bekliyorum.

ne yaptın ya 80 gün yaptın kardeş azını hayra aç

dost acı söylermiş,
İpsalalı arakdaşım.Toplam 3 mesajın var bunların 2 si 13 ekim haftası açıklanır.Yoksa sen Tesmerdemi çalışıyon

Ben hala 13 ekim haftası açıklanır diyorum.

Tesmerdekiler bile bilmiyor ki ne zaman açıklanacağını (:

rapor göndermiştim onun için aramışlar

furki ne diyorsun

Başka bişey içinaramışlar.Sınav sonucu için aranan var mı,daha doğru olur :-*

Selam Arkadaşlar.
Şimdi bir tez yürütelim.Diyelim ki bayramdan sonraki hafta açıkladılar.10 Ekim gibi...Sonuçlara itiraz için 15 günlük bir süremiz varmı tarih ne oldu 25 Ekim.Bu hızlı gonzales olan komisyon üyeleri 5 günlük sürede itirazları kontrol edip cevap verebilecekler mi?Şahsi görüşüm ya bugün-yarın ya 29nda yada 3 ekim açıklanır diye düşünüyorum.Ne dersiniz...

2 dersim var geçem mi kalacam mı
ikisinden mi kalacam
ikisinden mi geçecem
birinden geçip birinden kalacam mı
belirsizlik var
şimdiye kadar şundan şu kadar puan bundan bu kadar geliri yüzeysel hesaplamıştım
artık kelime kelime hesaplamaya başlıyorum
zaten nete bakmaya korkuyorum biri baksada söylese bana ben BAKMAYA CESARET EDEMİYORUM