Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

m_erduran ' Alıntı:
Selam Arkadaşlar.
Şimdi bir tez yürütelim.Diyelim ki bayramdan sonraki hafta açıkladılar.10 Ekim gibi...Sonuçlara itiraz için 15 günlük bir süremiz varmı tarih ne oldu 25 Ekim.Bu hızlı gonzales olan komisyon üyeleri 5 günlük sürede itirazları kontrol edip cevap verebilecekler mi?Şahsi görüşüm ya bugün-yarın ya 29nda yada 3 ekim açıklanır diye düşünüyorum.Ne dersiniz...

;D

aramalar başlaaaaaaaasııııııııınnnnnnn :)
belki komut bekliyorlardır bizden :)

m_erduran ' Alıntı:
Selam Arkadaşlar.
Şimdi bir tez yürütelim.Diyelim ki bayramdan sonraki hafta açıkladılar.10 Ekim gibi...Sonuçlara itiraz için 15 günlük bir süremiz varmı tarih ne oldu 25 Ekim.Bu hızlı gonzales olan komisyon üyeleri 5 günlük sürede itirazları kontrol edip cevap verebilecekler mi?Şahsi görüşüm ya bugün-yarın ya 29nda yada 3 ekim açıklanır diye düşünüyorum.Ne dersiniz...

YMM ve Staj başlatma sınav tarihlerini uzattılar, ne dersiniz belki bizimkini de uzatabilirler...

Bursadan Selamlar ,
Bursa odası, bayram sonrası açıklanır diyooor ama yinede kesin bir bilgi yok

imla ' Alıntı:
m_erduran ' Alıntı:
Selam Arkadaşlar.

YMM ve Staj başlatma sınav tarihlerini uzattılar, ne dersiniz belki bizimkini de uzatabilirler...

Geçen dönemde uzatacaklar diye düşündük ama uzatmadılar. 12 haziranda açıklandı. Ve sınava sadece 36 gün kalmıştı. Yani uzatmazlar arkadaşım.

gülümse1907 ' Alıntı:
imla ' Alıntı:
m_erduran ' Alıntı:
Selam Arkadaşlar.

Geçen dönemde uzatacaklar diye düşündük ama uzatmadılar. 12 haziranda açıklandı. Ve sınava sadece 36 gün kalmıştı. Yani uzatmazlar arkadaşım.

Evet haklısın sanırım.Çünkü geçen sınava itiraz edenlere başvuru için ek süre vermişlerdi.Sınav uzatma tercihini es geçmek gerekir.Bunlar yine bildiğini okuyup bunada bir kulp uyduracaklardır...

imla kardeş ymm uzadı ama staja başlama sınav tarihi değil staja başlama tarihi uzatıldı bilgilerinize

arkadaşlar fazla bunaltmayın kendizi zaten açıklanıcağı tarihte açıklanıcaktır rahat olmazsanız eğer veremediğiniz dersler varsa diğer sınavda da veremeyeceğinizi çünkü psikolojiniz bozuk olarak sınava gireceğinizi söylemek istedim kendinize iyi bakın rahat ve relax ve hatta geniş olun kazanan siz olacaksınız meslektaşlarım

bu mesleğin herşeyi belirsiz sınav sonucu bile belirsiz ne zaman açıklanır ne zaman sınav yapılır kimse bilmez

stajyer1 ' Alıntı:
bu mesleğin herşeyi belirsiz sınav sonucu bile belirsiz ne zaman açıklanır ne zaman sınav yapılır kimse bilmez

diğer sınavın tarihi belli ..22-23 kasım 2008..

arkadaşlar sınavlardan kaurtulmuş biri olarak başarılar size

ben en son sınav sonucunu öğrenmek için tesmeri aradım sınav sonucu açıklanmadan nasıl başvuru yapayım dedim.yapabilirsin dedi geçeceğin dersleri bilmiyormusun cevabını aldım.
bende bilmiyorum dedim nasıl bileyim açıklanmadan

vuhachan ' Alıntı:
arkadaşlar sınavlardan kaurtulmuş biri olarak başarılar size
Mart döneminde mi kurtuldun offf yaaa offf yaktın beni maliyet yaktın beni analiiizzz :'(

meraktan öleceğim sonuçları görmek nasip olmayacak sanırım:)

stajyer1 ' Alıntı:
ben en son sınav sonucunu öğrenmek için tesmeri aradım sınav sonucu açıklanmadan nasıl başvuru yapayım dedim.yapabilirsin dedi geçeceğin dersleri bilmiyormusun cevabını aldım.

demek tesmer..öğrenmiş bu işi.. politik sorular - tuzak sorular sorulunca düşmüyorlar.geçen dönem öyle değildi..tuzak sorulara cevaplar verirken,sınavın açıklanmasının an meselesi olduğu anlaşılıyordu, verdikleri cevaplardan.

beklemekten bi tuhaf olduk tesmerin bi açıklama yapması gerekiyor ya stajyerlerle uğraşmaktan,bekletmekten,merektan çatlatmaktan zevk alıyor yada bu kurum işini yapmayan vurdumduymaz bi kurum olmuş yada komisyonla aralarında iletişim bozukluğu var insan derki haftaya açıklanacak yada bu hafta kesinlikle açıklanmayacak hatta olmadı sitede duyuru asssana kardeşim yok bu hafta olabilirmişde komsiyondan gelmemişde haftaya kalabilirde......oooooo
Arkadaşlar bu şekilde beklemek zorunda değiliz aslında

deniro ' Alıntı:
stajyer1 ' Alıntı:

demek tesmer..öğrenmiş bu işi.. politik sorular - tuzak sorular sorulunca düşmüyorlar.geçen dönem öyle değildi..tuzak sorulara cevaplar verirken,sınavın açıklanmasının an meselesi olduğu anlaşılıyordu, verdikleri cevaplardan.

:) Ben her aradığımda farklı soru tarzlarıyla yaklaşmaya çalışıyorum ama yemiyorlar:)

gecen sınavda belgesini almış biri olarak hepinize allah kolaylık versin arkadaslar...doğruyu söylemek gerekirse bu foruma devamlı takılmanız da stresinizi bir kat arttırıyor..benden söylemesi..hastalık boyutuna ulasıyor insan..bilginiz olsun..cunku ben gecen donem oyleydım..