Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mkulte
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Temmuz 2008 Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Açıklanır?

• Bayramdan Önce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Bayramdan Sonra

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
Ynt: Temmuz 2008 SMMM Yeterlilik Sınavına Dair...

tura ' Alıntı:
arkadaşlar günaydın bügün aramalar oldu oldu, olmadı bu iş bayramdan sonrya kalır ve ekim 9-10 gibi olur ve işin tadı iyice kaçar eğer öyle birşey olursa tam 80 gün olur.
ama inşallah tam tersi olurda bugün aramalar olur.
her kelimesine katılıyorum

herkese günaydın
bügün kesin aramalar olacak
herkes için hayırlı olur...

atg ' Alıntı:
herkese günaydın
bügün kesin aramalar olacak
herkes için hayırlı olur...

baba kesin dedin var galiba birşeyler
heyecan yapma sabah sabah

ya açıklansın yoksa ben açıklayacağım arkadaşlar.........
açıklıyorum herkes geçtiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

hiçbişey olmaz açıklamasalar bile bir kişi çıkıpta kardeşim niye açıklamıyosun mahkemeye verecez demez. yada birlik başkanı çıkıpta tesmer napıyosunuz siz bunlar bizim meslektaşımız bu kadarıda ayıp dermi? demez. ee meslekte birlik yok olmayınca hepimiz eziliyor stajyerine sahip çıkmazsan sanırmısın kendinizi kurtarabilirsiniz.
maliye bakanlığı meslek yasasını kafasına göre çıkarır, spk kafasına göre takılır, tesmer bildiğini okur,türmob başka alemde.eee nolcak bu işin sonu belgeyi alanda bugünleri unuttuğuna göre smmm stajyerleri bu sıkıntıyı hep yaşayacak demektir.

açıklansın artık gerçektende hayırlısıyla
açıklansın hiç olmadı bayramda çalışılır az zaman değil en kötü tatil yapsak 5 gün ederki buda 2 ders tekrarı olur bence güzel bi süre
birde 3 büyük il dısında aramalar olmuyor dimi biz sonuçları mecburen netten öğrenmek durumundayız dimi ?

Günaydın. İnşallah bugün açıklanır. Atg kesin konuşma arkadaşım ya bak altında bişey arıyoruz:) Umarım bugün cebimi lüzumsuz insanlar meşgul etmez:)

bitsin artık bu çileeeeeeeeeeeeeeee.
çekemem bile bileeeeeeeeeeeeee.
sen ne söylersen söyle
bu hayat geçmez böyle
sana dönmeyeceğim

tesmerrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Merhaba arkadaşlar..
Dün tesmeri aradığımda bu hafta açıklanacağınızı umuyoruz demişlerdi. Az önce tekrar aradım, henüz ellerine gelen bir sonuç yokmuş, komisyondan çıkmamış, dedim ne zamana belli olacak, sonuçta hepimiz çalışan insanlarız ve bu tatili ders çalışmak için fırsat biliyorduk, yasal süre çoktan doldu, bayan da haklısınız, bugün veya yarın açıklanacağını umuyoruz dedi. Dediğine göre, komisyondan onlara geliyor, onlar hemen internete giriyorlar, bi yandan da odalara sonuçları gönderiyorlarmış, yani arama ile sonuçların yayınlanması aynı zamanda olabilirmiş.
Hala netleşen bir şey yok, hala sonuçlar umutlarda..

brc ' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar..
Dün tesmeri aradığımda bu hafta açıklanacağınızı umuyoruz demişlerdi. Az önce tekrar aradım, henüz ellerine gelen bir sonuç yokmuş, komisyondan çıkmamış, dedim ne zamana belli olacak, sonuçta hepimiz çalışan insanlarız ve bu tatili ders çalışmak için fırsat biliyorduk, yasal süre çoktan doldu, bayan da haklısınız, bugün veya yarın açıklanacağını umuyoruz dedi. Dediğine göre, komisyondan onlara geliyor, onlar hemen internete giriyorlar, bi yandan da odalara sonuçları gönderiyorlarmış, yani arama ile sonuçların yayınlanması aynı zamanda olabilirmiş.
Hiç inanasım gelmedi çünkü bügün yarın açıklanması bekliyoruz ifadesi kesinlikle onlara ait bir ifade tarzı değil eğer açıklıyacaklarsa öğleden sonra açıklanacak diye kesin cevap verirlerki gecen dönem bu şekilde olmuştu

levent037 ' Alıntı:
brc ' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar..
Hiç inanasım gelmedi çünkü bügün yarın açıklanması bekliyoruz ifadesi kesinlikle onlara ait bir ifade tarzı değil eğer açıklıyacaklarsa öğleden sonra açıklanacak diye kesin cevap verirlerki gecen dönem bu şekilde olmuştu
geçen dönem açıklandığı gün sanırım perşembeydi saat 3 gibi aramıştım açıklanmadan önce bana haftaya kalabilir demişlerdi

brc ' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar..

"Bugün veya yarın açıklanacağını umuyoruz" cümlesini kesin kullandı mı?

arkadaşlar, konuşmayı aynen aktardım. eksiltme, abartma, farklı kelime kullanmadım. dün de aynı ifadeyi "umuyoruz" kelimesini bir başkasından duydum (dün görüştüğüm bir beydi, bugünkü bir bayan).

Arkadaşlar tesmeri aradım. Bi beyefendi ile görüştüm. (475-53-05)

Konuşmaları aktarıyorum.

- Günaydın. Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak
- Komisyondan gelmedi
- Peki bayramdan sonraya kalırmı
- Zannetmiyorum
- Şimdi şöyle bi durum var. Pazartesi çalışıyormusunuz. Yani ogünde açıklanabilirmi
- Onun bizle alakası yok. Sonuçlar gelirse zaten hemen bilgi işlemdekiler aktarır nete
- Hımm yani onlar çalışıyorlar öylemi
- Evet
- Peki bugün yarın açıklanır mı?
-Olabilir
-Peki iyi günler (Güldüm)
-İyi günler. (Güldü)

şimdiye kadar bi ümidim yokru bayramdan önce açıklanacağına nedense ilk defa bugün heyecanlandım heralde bugün öğleden sonra 2-3 gibi açıklanır veya yarın bi yerden öğrenmedim ama hissettim kalbi temizdir yani bekleyelim.

Görüşmeleriniz çok umut verici geldi bana, yarın açıklanır diye düşünüyorum.

-şimdi 444 lüyü bende aradım aynı cümleler ve yanıtım biraz sert oldu artık ama iyide oldu icim rahatladım umuyorum olabilir bekliyoruz vs vs yeter kardeşim birkerede yuvarlak cevap vermeyin adam gibi net bi cevap verin dedim.biz hergün aramaktan bıktık siz aynı cevapları vermekten sıkılmadınız oruça da biraz bahane buldum

arkadaşlar aramaya devam edelim tesmeri
ellerini hzılı tutsunlar