Tüm Finansal Muhasebezedelere Geçmiş Olsun

Arkadaşlar,tüm palazedelere geçmiş olsun.Pala artık yok.Mart sınavında yeni gelen hoca,muhtemelen ilk önce kalanları temizleyecektir.Bu yüzden mart sınavını pas geçmeyin derim.

Ynt: Tüm Finansal Muhasebezedelere Geçmiş Olsun

Nereden ulaştınız bu bilgiye? Kesin kaynak mıdır acaba?

kaynak kesindir diyip kestirip atmayalım arkadaşlar son hakkı olan olan olur komisyonu bilmeden girer allah korusun kalır geri dönüşüde olmaz
lütfen kimle görüştüyseniz bilgiyi nerden aldıysanız yazın kesin nety olduğuna kanaat getirelim

evet bende alev34 arkadaşa katılıyorumbilgi kesin ise burada paylaşalım.kimden edindiniz bilgiyi acaba?

Ben sınavlarla ilgili son hakkı vb olan arkadaşların, burada görüştüm diyen arkadaşların yazdıklarıyla yetinmek yerine... Odasının stajdan sorumlu yönetim üyesine gidip bizzat sorması gerektiğini de düşünüyorum ayrıca:)

hakan soylu kardeş bu haberi ilk siteye düşüren kişisin sanırım , ama kaynak nedir.bilgi kesinmi bizede söyle bizde görüşelim

efeegeli ' Alıntı:
hakan soylu kardeş bu haberi ilk siteye düşüren kişisin sanırım , ama kaynak nedir.bilgi kesinmi bizede söyle bizde görüşelim

Bugün buraya yazılan mesajı kastediyorsanız mesele 1 haftadır konusuluyor

birden cok arkadas Turmob yöneticileri ile gorusmus istifa ettiği bilgisi teyit edilmiş.

fakat ben herkesin sahsen oda yönetimleri ile gorusmesi gerektigini dusunuyorum. Aman yanılmayın. nolur nolmaz siz odanızdaki staj veya tesmer yetkilileri ile gorusun.

bu konu kiminle nereyle görüşülecek bana bilgi verirmisiniz ben bir araştırayım

bilgi vermiyorlarki hiçbir şekilde.

Arkadaşlar,bu işin resmi yazısı olmaz,kaynak izmir tesmer.Riske atmak istemeyen arkadaş girmez mart sınavına fakat görünen o ki soruları sürmende hazırlasa kağıtları okuyan farklı ve temizleyecekler gibi gözüküyor.Karar sizin.

kiminle görüştünüz orada.Bora bey ile görüşsek bilgi alabiliyormuyuz.ben görüşeyim hemen

Bora bey toplantıda arkadaşım ara istersen.Fakat net bilgi vermez.

hakansoylu ' Alıntı:
Arkadaşlar,bu işin resmi yazısı olmaz,kaynak izmir tesmer.Riske atmak istemeyen arkadaş girmez mart sınavına fakat görünen o ki soruları sürmende hazırlasa kağıtları okuyan farklı ve temizleyecekler gibi gözüküyor.Karar sizin.

sence sürmen gibi bir adam hazırladığı soruların cevaplarını başkasına okuturmu ???

Alev benim mantığım şöyle işliyor,kabullenin demiyorum.Riske atmak istemeyn girmez.Fakat olayın gelişmesi şu şekilde,aralık sınavından sonra başarı oranın düşük olmasından dolayı sn.sürmen istifaya zorlandı.3 sınavdır bu dersi veremeyen birçok arkadaşımız var.son hakkına kalan birçok arkadaşımız var.Görüntü itibariyle birçok smmm adayı finansal muhasebe yüzünden dosya yakacak.Bu sebepten dolayı,mart sınavının değerlendirmesini sürmen yapmayacak.Ha oldu ki,emin net kaynak isteyen arkadaşlarımız var o zaman tavsiyem riske atmasın ama benimde son hakkım ben mart sınavını kaçırmak istemiyorum.Duyumlar doğrultusunda hareket edeceğim.

hakansoylu ' Alıntı:
Alev benim mantığım şöyle işliyor,kabullenin demiyorum.Riske atmak istemeyn girmez.Fakat olayın gelişmesi şu şekilde,aralık sınavından sonra başarı oranın düşük olmasından dolayı sn.sürmen istifaya zorlandı.3 sınavdır bu dersi veremeyen birçok arkadaşımız var.son hakkına kalan birçok arkadaşımız var.Görüntü itibariyle birçok smmm adayı finansal muhasebe yüzünden dosya yakacak.Bu sebepten dolayı,mart sınavının değerlendirmesini sürmen yapmayacak.Ha oldu ki,emin net kaynak isteyen arkadaşlarımız var o zaman tavsiyem riske atmasın ama benimde son hakkım ben mart sınavını kaçırmak istemiyorum.Duyumlar doğrultusunda hareket edeceğim.

hayır bak ben seni anlıyorum bizlerde tabiki aynı düşüncedeyiz amaç geçmek ve kurtulmak ama eğer soruları adam hazırlarsa adam değerlendirir bence ama giderde başka komisyon gelirse o ayrı bişiy araştırcaz herkes araştırcak emin bilgiye ulaşıncaya kadar öğrencez

ben şu anda izmir odayı aradım bir tanıdığımı , ilgili kişi ile görüştü sordu kendiside şu an için kesin bir bilgi yok sadece bir söylenti var deniliyor odadan.onlarda istifa etti diye duymuşlar

nette de trabzonlu bir kız bunu yazmış;
Ben Biraz ÖNCE YUSUF HOCAYLA Konuştum.istifa konuşunda komisyonda kalma süresinin 1 yıl olduğunu söyledi.Maliye bakanlığı uzatırmı uzatmaz mı onlara kalmış dedi.
maliye bakanlığı yusuf sürmen hocadan memnun heralde,ilginç herkes farklı şeyler yazıyor.

stajyerzade ' Alıntı:
nette de trabzonlu bir kız bunu yazmış;
Ben Biraz ÖNCE YUSUF HOCAYLA Konuştum.istifa konuşunda komisyonda kalma süresinin 1 yıl olduğunu söyledi.Maliye bakanlığı uzatırmı uzatmaz mı onlara kalmış dedi.
maliye bakanlığı yusuf sürmen hocadan memnun heralde,ilginç herkes farklı şeyler yazıyor.

ben de facebooktan bu kıza mesaj attım kesın emın mısınız dedim bana şöyle bir cevap vermiş:

Habibe Cilasin Özkaya 07 Şubat, 16:54
onun görev süresi dolmuş uzatılıp uzatılmayacağı maliye bakanlığına bağlıymış

muallak yani;kesin bişi yok bencede

yusufsürmenfaceboktan alıntıdır arkdaşlar:
Fatih Aksu Arkadaşlar biraz önce tesmeri aradım istifa olayı için. Komisyon komple değişmiş :)

Ayrıca utanmadan sordum.Adam soruları hazırlayıpta gitmiş olmasın diye o konu da bilgi veremeyiz dediler.

hepimize hayırlı olsun :)

yaklaşık bir saat önce · Beğen · Yorum Yap · Görüşleri Gör (1)Görüşleri Gizle (1)

Fatih Aksu Valla telefona çıkan arkadaş aynen böyle söyledi. İstifa mı etti dedim yok komisyon komple değişti dediler.
yaklaşık bir saat önce