UAVT' na göre adres güncellemediğimizde e-bildirge onaylanmıyor?

Ynt: UAVT' na göre adres güncellemediğimizde e-bildirge onaylanmıyor?

A.Bilir ' Alıntı:
DİKKAT !! Belgeniz ONAYLANMADI !!.
--------------------------------------------------------------------------------
belgeniz ONAYLANMAMIŞTIR.
EKSİK ADRES BİLGİLERİNİZİ tamamladıktan sonra ebildirge programına giriş yapabilir, belgenizi onaylayabilirsiniz. (Kod: ADRSD710).

UAVT sistemi giriş için tıklayınız.

Bende de aynı sorun var. Üstelik adreslerini güncelledigim işyerleri icinde aynı uyarıyı alıyorum ???

Adresi güncelledikten ya da adres bilgisine ulaşılamamıştır seçeneğini seçtikten sonra, e-bildirgeden çıkıp tekrar giriş yaptığınızda aynı hatayı veriyor mu yine?

Selamlar
Bende daha evvel onay yaptığım birkaç firmada aynı uyarıyı aldım.E-bildirgeden çıkmanıza gerek yok."Uavt sistemine giriş için tıklayın" yazan yere tıklayıp güncellemeleri yapıp kaydet dedikten sonra kayıt yapılmıştır uarısını aldığınızda pencereyi kapatın,"Uavt sistemine giriş için tıklayın" yazan sayfa açıksa oradan ana menüye girin direk onaylama ekranına girin ve belgenizi onaylayın..
Tekrar sistemden çıkıp girmenize gerek kalmıyor.Dün 3-4 tane bu şekilde onayladım.
Saygılar

dün sistemsel bir sorun vardı galiba. bugün ekstra bir şey yapmadan onayladı.

İlçeler de tutarsızlık olunca sgk dilekçe yazıyorduk. UAVT bina numarası yoksa yine mi dilekçe yazıyoruz.