Vah! Galatasaray Vah!

• Konbuyu başlatan İrem35
  • Başlangıç tarihi
Ynt: Vah! Galatasaray Vah!

Ya vallahi konuşmadan edemicem geçmişi bırakalım meslektaşlarım suan ki halimize bakalım
Şuan 3 büyüklerin hic birisinde iş yok neyin peşindeyiz ki trabzonspora helal olsun adamlar paşa paşa cıkıp oynayıp kazanıyorlar eğer şampiyon olmak istiyorsan hırsla mücadele edip oynayıp kazanıcaksın
Ben beşiktaşlıyım kalkıp da size sakatları bahane etmem yanlış olur suan avrupadayız ama oradaki halimiz ne olur o bile mechul
Böyle geçmişe dönmenin bir anlamı bence bu da benim kendi görüşüm :)

BayramBjk ' Alıntı:
Ya vallahi konuşmadan edemicem geçmişi bırakalım meslektaşlarım suan ki halimize bakalım
Şuan 3 büyüklerin hic birisinde iş yok neyin peşindeyiz ki trabzonspora helal olsun adamlar paşa paşa cıkıp oynayıp kazanıyorlar eğer şampiyon olmak istiyorsan hırsla mücadele edip oynayıp kazanıcaksın
Ben beşiktaşlıyım kalkıp da size sakatları bahane etmem yanlış olur suan avrupadayız ama oradaki halimiz ne olur o bile mechul
Böyle geçmişe dönmenin bir anlamı bence bu da benim kendi görüşüm :)

+1 katılıyorum...ts ye helal fb ye yazık...

ama tek büyük var.. oda Fenerbahçe..
Fenerbahçem çok yaşasın :) :)
biricik aşkım :)

İrem35 ' Alıntı:

Herkesin kendine göre aşkı büyüktür :)
Aşk'lar tartışılmaz zaten .. :)

İrem35 ' Alıntı:

Canım maalesef -1000 :) En büyük Galatasaray başka büyük yok :)

gamze_ ' Alıntı:
İrem35 ' Alıntı:

ama canımm arkadaşım, rekabette fenerbahçe önde hep, 359 maç yapmış iki takım 136 sını kazanmış 117 sini GS almış.. yani biz dünya klübüyüz tatlım ;)

prof67 ' Alıntı:
gamze_ ' Alıntı:

küme düşmeme mücadelesi veren bir büyük ilk defa görüyorum :)
Şu an ortada hiç bir şey yok, geçmişe bakmayalım diyorsunuz tamam Galatasaray'ın durumu şu an için kötü olabilir ama Fener'in durumuda hani çok mükemmel değil şimdi kalıkpta Galatasaray'ın küme düşüp düşmeyeceğini laf eden takım birinci sırada falan olsa tamam diyecem :) Ama 3.sırada bu da sizin için şampiyonluk gibi bir başarı sayılır ne de olsa :)

Galatasaray'ın küme düşmesini rüyanızda görürsünüz Fenerliler :) Biz sizin yüzünüzü güldürür müyüz hiç :)

Tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren Galatasaray, yenilgi rekoruna koşuyor. Gençlerbirliği'ne yenilerek toplam 8 mağlubiyete ulaşan Sarı-Kırmızılılar'ın, bir sezondaki yenilgi rekorunu kırması için 3 mağlubiyet daha alması gerekiyor.
gerçekleri tarih yazar tarihide galatasaray lafı çok doğru olsa gerek.

gerçekleri tarih yazar tarihide galatasaray lafı çok doğru olsa gerek

+1 : )

burcu83 ' Alıntı:
gerçekleri tarih yazar tarihide galatasaray lafı çok doğru olsa gerek

+1 : )

Biz bu konuyu tartışalı çok oldu geç kalmışsınız :)

Erkek üyeler bu konulardan konuşunca çok ciddi oluyor ve okuması keyif vermiyor.

;)

holden17 ' Alıntı:
Erkek üyeler bu konulardan konuşunca çok ciddi oluyor ve okuması keyif vermiyor.

;)

biz bayanların bu konuda muhabbeti keyif veriyor demekki.. koyu ve hasta bir Fenerbahçeli olarak Galatasarayın son durumundan büyük haz duyuyorum..
I love you hagi :D :D

İrem35 ' Alıntı:
holden17 ' Alıntı:

;)

biz bayanların bu konuda muhabbeti keyif veriyor demekki.. koyu ve hasta bir Fenerbahçeli olarak Galatasarayın son durumundan büyük haz duyuyorum..
I love you hagi :D :D

Valla ben çok keyif alıyorum Fenerbahçe diyince aklıma hemen Fener'in komik resimleri, vıdeoları geliyor :) Fener'in sayesinde yine keyfim yerine geldi:)

ama hayatım, geçmişe bakmamak gerekmez mi?, 30 yıl evvel oynanmış bir maç işte :) :)

hep ileriye bakmalıyız, geleceğe bakmalıyız. :D

ben bakıyorum Galatasarayda bir gelecek göremiyorum :D :D

istersen gel canım arkadaşım, senide Fenerbahçeli yapalım :D :D
gel bakalım puan durumuna; aramızda 10 puan fark var bitanem :) yani galatasarayın 9.culuğu ayıp, vallahi ayıptır.. karda kışta seyirciyede ayıp.. ilk yarıyı 9.cu kapamış takım, bide stad yaptırmış bilemem nerede :) 9.cu sıradaki takıma hiç yakışmamış :D :D

işte bende bundan çok keyif alıyorum :) canımm benim ;)

Galatasaray isminin olduğu yerde umut vardır.

haklısınız :) ama sönmüş bir umut.. siz fenerin gücünü bilmiyorsunuz.

Evet evet...

28 yıllık bir kupa hasreti ve şu an devam etmekte olan maçta kendi sahasında, bucaspor'a 3-2 mağlup götüren güçlü fenerbahçe... Grubun ilk maçında da 4-2 yenilmişti. Sanırım bu yıl yine alamayacaksınız kupayı.

Not: Bir bayanla futbol konuşmak, tartışmak ilginç. Bu ilginçlikten çekindiğim için çok fazla konuşmak istemiyorum :)

ozdgn ' Alıntı:
Evet evet...

28 yıllık bir kupa hasreti ve şu an devam etmekte olan maçta kendi sahasında, bucaspor'a 3-2 mağlup götüren güçlü fenerbahçe... Grubun ilk maçında da 4-2 yenilmişti. Sanırım bu yıl yine alamayacaksınız kupayı.

Not: Bir bayanla futbol konuşmak, tartışmak ilginç. Bu ilginçlikten çekindiğim için çok fazla konuşmak istemiyorum :)

:D :D futbol konusunda en fanatik futbol bilginine bile taş çıkartırım.

İrem Tekin ismini hafife almayın derim :) :) çünkü koyu fenerliyim ben :)

bu kupayı bu sene alacağız.. geçmişi hatırlatmayalım :D

İrem35 ' Alıntı:
ama hayatım, geçmişe bakmamak gerekmez mi?, 30 yıl evvel oynanmış bir maç işte :) :)

hep ileriye bakmalıyız, geleceğe bakmalıyız. :D

ben bakıyorum Galatasarayda bir gelecek göremiyorum :D :D

istersen gel canım arkadaşım, senide Fenerbahçeli yapalım :D :D
gel bakalım puan durumuna; aramızda 10 puan fark var bitanem :) yani galatasarayın 9.culuğu ayıp, vallahi ayıptır.. karda kışta seyirciyede ayıp.. ilk yarıyı 9.cu kapamış takım, bide stad yaptırmış bilemem nerede :) 9.cu sıradaki takıma hiç yakışmamış :D :D

işte bende bundan çok keyif alıyorum :) canımm benim ;)

Yani evet "hayatım, "canım arkadaşım", "bi tanem", "canım benim" sözcüklerini içeren bir futbol muhabbetini okumak hayli ilginç oluyor.

;)