Vah! Galatasaray Vah!

• Konbuyu başlatan İrem35
  • Başlangıç tarihi
Ynt: Vah! Galatasaray Vah!

gamze_ ' Alıntı:
Siz sporla hiç alakadar değilsiniz belli ya da o seneleri hafızalarınızdan sildirdiniz :) Uefa kupasından sonrad a şampiyonluklarımız var :) 5-1 ile kupayı alışımız :)

haklısınız sporla hiç alakam yok ama 6S nin küme düşmeme mücadelesini çok yakından takip ediyorum. ama herşeye rağmen her kötülükten bir iyilik çıkar demişler, asla üzülmeyin en azından ligtv ye para ödemek zorunda kalmayacaksınız :)

Siz çeyrek asırdır kupa almayıp küme düşmemişseniz biz hiç düşmeyiz :) Diyorum ya siz bizi düşünmeyin kovaladığınız ama yakalayamadığınız kupaları kovalamaya devam :)

gamze_ ' Alıntı:
Siz çeyrek asırdır kupa almayıp küme düşmemişseniz biz hiç düşmeyiz :) Diyorum ya siz bizi düşünmeyin kovaladığınız ama yakalayamadığınız kupaları kovalamaya devam :)

türkiye kupası ile küme düşme arasında bir ilişki kurmaya çalışan biri var ise ortada heralde tartışma burada bitmiştir. bank asyada başarılar. saygılar.

Siz beni anladınız da anlamıyormuş gibi yapıyorsunuz :) biz kümede düşsek sizin kadar kötü olmadık hiç bir zaman demınden berı yazıyorsunuz ama Fenerbahçe'nin yıllardır kupaya hasret kaldığı konusunu hep kapatmaya çalısyorsunuz farketmedım sanmayın :) gerçekler bu kadar mı acı :)
Tartışmaya Galatasaray marşından bir dörtlükle son veriyorum:

Dört sene üst üste şampiyon olduk
Avrupa?nın kralı olduk
Gerçekleri tarih yazar
Tarihi de Galatasaray
:D

Tamam kupada FB başarısız. Bunu kabul ettik . Aksini göz göre göre inkar etmek mantıksız.
Bunu kabul ettikten sonra gelelim . Super Lige . Son 10 seneye bir bakın bakalım.
Bize laf söyleyebilmek için açık ara önde olması lazım . Öylemi?? ;)

inşallah bu senede bir tarih yazacaksınız bunu sabırsızlıkla bekliyoruz. :)

Bu sene şampiyonlar ligine katılan Bursa bile sıfır çekmedi!
Sene başında aynı ay içinde yurtdışı kupalarda havlu atma başarısını gösteren kim?

Not: bu sene hamsinin bereketi bol olacak gibi.

nane ' Alıntı:
Bu sene şampiyonlar ligine katılan Bursa bile sıfır çekmedi!
Sene başında aynı ay içinde yurtdışı kupalarda havlu atma başarısını gösteren kim?

1 puan alan final oynuyoda bizim mi haberimiz yok?

Başarılarınızla övünüyorsunuzya birazda çuvaldızı kendinize batırın dedim!

sayın nane

burada fenerli oalrak bizim açımızdan övünç söz konusu değil sadece bugün gs nin düştüğü vahim durum için espirili bir şekilde atışıyoruz saygılar.

Sizin o Bursa olayınızdan sonra biz ne yapsakta sizin kadar rezil olamayız ama size de hak vermek gerekir kolay mı 83'ten sonra şampiyon olacaksınız az da olsa bi sevinç yaşadınız bu size artık bi 25-30 sene daha yeter :D

gamze_ ' Alıntı:
Sizin o Bursa olayınızdan sonra biz ne yapsakta sizin kadar rezil olamayız ama size de hak vermek gerekir kolay mı 83'ten sonra şampiyon olacaksınız az da olsa bi sevinç yaşadınız bu size artık bi 25-30 sene daha yeter :D

83 den sonra şampiyon olamadığımızda nerden çıkardınız? unuttunuzmu hem sizin 100. yılınızda hemde kendi 100. yılımızda şampiyon olduk. hatta sizin 100. yılınızda sizi kürekten tutun voleyboldan basketboldan futbola kadar yapılan bütün maçlarda tek bir müsabaka kaybetmeden rezil etmiştik :) işte bu takım uefa kupasını alan takım. uefayı alır sonra gelir türkiyede küme düşmeme mücadelesi verir ezeli rakibi fenerbahçeyide bir türlü yenemez. bu ne yaman çelişki anne.... demiş sanatçının biri..

Geçen sene Bursa şampiyon oldu. Hak etti, gerçi anadolu takımları biraz yardımcı oldular ama sonuçta şampiyon oldu söylenecek söz yoktur.

FB de lig ikincisi oldu. Peki gs kaçıncı bitirdi ligi hatırlayan varmı?

Nizam Bey siz hiç istatistiklerde gördünüz mü şu yıl şu takım şampiyon oldu, şu takım 2. oldu dıye :) Ama bi Galatasaraylı olarak şunu söyleyeyim: Olsun canım o kadarı da size göre ismi ilk 4'te anılan (bana göre ilk 4'te hiç bir zaman adını zikretmediğim) bir takım bırakında 2. olsun yanı şampiyon olamıyor barı 2. olsun onada şükredın artık :) ee sevinçler boşuna değildi o akşam Fener 2. oldu diye şampiyon olmuş gibi sevindi :D

İyi ki var bu Fenerbahçe yoksa o geceki komediyi bize kim yaşatacaktı...

Gamze hnm. Konuyu çok güzel çarpıtıyorsunuz. Lig ikincisi olmak önemli bir başarıdır. Ben diyorum ki biz 2. olduk GS nerelerde acaba hatırlayan varmı?

nguroy ' Alıntı:
Gamze hnm. Konuyu çok güzel çarpıtıyorsunuz. Lig ikincisi olmak önemli bir başarıdır. Ben diyorum ki biz 2. olduk GS nerelerde acaba hatırlayan varmı?

Nizam Bey; ben de onu diyorum yanı şampiyon olamıyor en azından 2. oldu Fenerbahçe'ye göre bu da büyük bir başarı:) Her sene biz şampiyon olsak Futbol diye bişey olmaz değil mi? Bizim geçmişimiz yeter zaten....

prof67 ' Alıntı:
gamze_ ' Alıntı:
İyi ki var bu Fenerbahçe yoksa o geceki komediyi bize kim yaşatacaktı...

sizde iyiki varsınız yoksa biz kime 6 tane atacaz :)
6'yı hatırlatanlara her zaman 5'i hatırlatırım :) sayıya takılmayın yine o 5 ile biz o akşam şampiyon olduk :)

Pardon?
şampiyonluk sayısı 17/17 eşit gamze hnm. Yani bir üstünlük yok.

Fenerbahçe sürekli bizimle kendini kıyaslıyor zaten biraz büyük düşünsün artık (Bakınız bize) , Uefa kupası gibi:)

Neyse Nizam Bey gerçekler bunlar ama şakayı da tadında bırakalım değil mi :) Böyle hararetli hararetli tartışırken işler de bizi bekliyor :) İyi Çalışmalar...