fonradar

Vergi levhası tasdiki hk.!

Ynt: Vergi levhası tasdiki hk.!

Merhaba ;

Sn abdsis ,tebliğin yayınlandığı daha önce yazılmış ve de link verilmiş iken bir kez daha tebliği buraya aynen kopyalamanın mesaj kirliliği olduğunu düşünüyorum.

muhasebe ' Alıntı:
Merhaba ;

Sn abdsis ,tebliğin yayınlandığı daha önce yazılmış ve de link verilmiş iken bir kez daha tebliği buraya aynen kopyalamanın mesaj kirliliği olduğunu düşünüyorum.

sayın muhasebe, düşüncenize katılmıyorum. tebliğin yayınlandığının yazılması veya link olarak ver alması, tebliğin tamamen burada görülmesi demek değildir. hiç bi linke tıklamadan elimizin altında bir tebliğ olması daha kolaylık olacağını düşünerek ve azda olsa bir vakit harcayarak bu tebliği buraya yerleştirdiğim için teşekkür etmeniz gerekirken eleştirmişsiniz. saygı duyuyorum.

Merhaba ;

Sn abdsis , sadece şunu diyebilirim " yorum yok ".

Dediğim gibi benim düşüncemdir.

NOT : Aynı konuda bir kaç başlık daha olsa hepsine kopyalayacakmışsınız zaten.

İyi ki iki başlık varmış.

Olsa da olur olmasa da olur, zaten gece okudum tebliği, burayı da "cevaplananlar "linkinden buldum. Ama kalktıp ta hiç bir mevzuatı forumdan okumam. Anca fikir münakaşası esnasından kısa alıntı yaparım.

muhasebe ' Alıntı:
Merhaba ;

Sn abdsis , sadece şunu diyebilirim " yorum yok ".

Dediğim gibi benim düşüncemdir.

NOT : Aynı konuda bir kaç başlık daha olsa hepsine kopyalayacakmışsınız zaten.

İyi ki iki başlık varmış.

sayın muhasebe sizi bir meslektaş olarak seviyeli yazılarınızla buradan takip ediyoruz. neden bu konuyu büyütüyorsunuz. ben saygı duyuyorum dedim. Karşılığında NOT yazarak sataşmada bulunuyorsunuz. bu konuyu lütfen burada bitirelim. zaten cevap yazsanızda karşılığını vermeyeceğim. çünkü yakışmıyor bize. ayrıca meslektaş olduğumuz gibi adaşızda ortak yönümüzde var, böyle lüzumsuz tartışmalara hiç gerek yok.

saygılarımla,