Yeni büro açtım, hangi muhasebe programını alayım.?

arkadaşlar yeni büro açıyorum. gmss2,link ve eta 7 kullandım şimdiye kadar. içlerinde en kullanışlı eta 7 gibi geldi bana. bana hangi muhasebe programını öneririrsiniz ,neden? ilginiz için şimdiden teşekkürler

Ynt: muhasebe programı

Luca, büronuz hayırlı olsun Allah bilinçli müşteri versin.

Ynt: Muhasebe programı

Zenom.
Büronuz hayırlı olsun.Allah bilinçli ve paralı müşteri versin.

Ynt: Yeni büro açtım, hangi muhasebe programını alayım.?

Öncelikle büronuz hayırlı olsun,Allah utandırmasın ve hayırlı kazançlar nasip etsin.
Program olarak ta en iyi hangi programı biliyorsanız onu alın derim.

Sakın LOGO alma derim bu güzel mesleğimizi bu programla daha da zorlaştırma

Hayırlı olsun büronuz.
Datasoft

eta link gibi program fiyat yönünden aldı başını gidiyor. neticede yeni işe başlıyorsunuz , muhtemelen ben gibi kısıtlı bütçeyle bu işe başladıgınızı düşünerek lucayı öneriyorum.

900 lira olan fiyatı 450 tl. ve 6 taksitle.

çoğu kullanmayanların olumsuzluk olarak öne sürdüğü yıllık kira bedelinide mevzuat programına verdim diye düşünürsek en ideali luca.

benim çok begendiğim mevzuat programıda var içinde. son güncellemeleri gösteren.

bizim büroda Solon kullanılıyor..
kullanımı basit kullananı yok fazla.. :-\

Burada herkes kendi kullandığı programı tavsiye edecektir.Olayı tamamen kullanışlılık yönüyle değerlendirmeyin.Hangi programı kullanırsanız kullanın,kullanışlılığı kadar servis ve yardım hizmetide önemlidir. Ben eta kullanıyorum,yardım ve destek hizmetinden çok memnunum.Bir kere telefon destek ücretsiz ve sınırsız. Hafta içi sanıyorum 8'e kadarda hizmet veriyorlar.Bazı programlarda bu telefon destek olayı belli bir süreden sonra ücretli olabiliyor.Programı almak kadar servis hizmetinizde çok önemli.Olayı bu açıdan da değerlendirmenizi isterim.Mesela program şirketlerini arayıp servis ve yardım hizmetlerinin nasıl olduğunu öğrenin ona göre karar verin bence..

Öncelikle Hayırlı Olsun Kesinlikle Luca Öneririm...