Yeterlilik kursu hakkında.

iyi günler arkadaşlar. Ben mayıs 2007 stajeriyim. Yeterlilik sınavı için tesmerin düzenlemiş olduğu kursa katılmakta tereddüt ediyorum. Tesmerin kursu bu konuda ne kadar yeterli? 3 aylık staj avantajını kullanmalımıyım yoksa hiç riske girmeden başka bir kursa mı gitmeliyim? Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. ???

Ynt: Yeterlilik kursu hakkında.

İlgine teşekkürler Ayfercik! Peki sen yeterlilik sınavlarına katıldın mı? Vermiş olduğun site için teşekkürler. Ama bir çoğu bu suıvan için kurs olmazsa olmaz diyorlar.

Edihaz hanım arkadaş sürekli farklı nick lerle sitesinin reklamını yapmaya çalışan bir forumdaş. Kensini tanıma fırsatı bulamadık reklamlarını silmekten.

Ogün Güneş ' Alıntı:
Edihaz hanım arkadaş sürekli farklı nick lerle sitesinin reklamını yapmaya çalışan bir forumdaş. Kensini tanıma fırsatı bulamadık reklamlarını silmekten.
;D

Ogün Bey dikkatinize teşekkürler. Anlaşılan sınav tamamen kişilerin kendi kapasite ve çalışma sitillerine bağlı. Ama kursa gitmeden tek başına düzenli çalışma kendi açımdan zor olacak. arkadaşların kitap tavsiyeleri bana biraz fikir verdi.

merhaba,
acaba aranızda yeni başlayacak olan odanın kurslarına kayıt olan var mı?haftasonu grubu yarın başlayacak mı bilemedim, tarihe göre başlamalı ama, acaba ilgili birimlerde kurs açıldı mı?
hiç bir mesaj gelmedi?
bayram olduğu için de kapalılar...