Yılbaşı Resmi Tatili

Ynt: Yılbaşı Resmi Tatili

Öle mi Sn.Güroy , peki konuyu baştan aşağı tekrar bir incelerseniz , yazdıklarınızın hepsini değiştirdiğniizi , hatta bazılarını sildiğinizi , bu yüzden de benim yazdıklarımın saçma bir pozisyonda kaldığınıda görürsünüz herhalde. İşi dalgaya vurucak bir durum yok. Buranın bir forum olduğunun bende farkındayım. ne olursa olsun yaptığınız hiç hoş bir şey değilll :(

konu amacına ulaşmış değil mi ?
sonuç ; 1 ocak resmi tatil.

artık konuyu kapatıp ,yeniyıl tebriklerine başlayalım ?
herkesin yeni yılını şimdiden kutlarım. :))))

kolay gelsin...

Sn Hazelsu?

Özür diledim , yanlışımı da kabul ettim. Başka ne yapmamı bekliyorsunuz. Burası bir forum herkes istediğini söyler. Söylediğini de değiştirebilir. ? Bende bunları yaptım. İsterseniz tamaını sileyim
Sizin benle başka sorunlarınız varsa çekinmeyin söyleyin derdini söylemeyen derman bulamaz.
Başka bir sorununuz yoksa o zaman benle uğraşmayın lütfen.

nguroy ' Alıntı:
Sn Hazelsu?

Özür diledim , yanlışımı da kabul ettim. Başka ne yapmamı bekliyorsunuz. Burası bir forum herkes istediğini söyler. Söylediğini de değiştirebilir. ? Bende bunları yaptım. İsterseniz tamaını sileyim
Sizin benle başka sorunlarınız varsa çekinmeyin söyleyin derdini söylemeyen derman bulamaz.
Başka bir sorununuz yoksa o zaman benle uğraşmayın lütfen.

Daha fazla uzatmak istemediğim için yazdıklarınıza cevap vermicem artık. Ama şunu söylemek istiyorum , sizi tanımam etmem , ne problemim olabilir ki yapmayın allah aşkına , çok saçma söylediğiniz. Hoşçakalın , görüşmemek üzereeee............ :)

Sayın Nguroy sizi kadı ilan ettik baksana. Herşeyi sana onaylatıyoruz. Nerden yazdım arkadaş, Neyse sorun çözülmüş gördüğüm kadarıyla.

4 günlük dini bayramın son günü.

Tamam 02.01.2010 herkese ben tatil yapıyorum patronlarda biraz insafiyetini kullansın yapsınlar yaf :) :)