Recep Tayyip Erdoğan TC No

İyi günler ben bugün Sn.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın T.C. numarası ile bankadan öncelikli sıra numarası aldım bişey olurmu ki diye çok korkuyorum. Bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz.

Umuyorum ki olmaz; o anda islem yapan kisiyi bu siz oluyorsunuz ki kamera kayıtlarindan tespit edip, 5237 TCK ile yargilanmaniza sebep olacak bir işlem yapmadiysaniz.

Bence birşey olmaz. Ancak bazı yerlerin dikkatini boşu boşuna üzerinize çektiniz. Bundan sonra her hareketiniz ve haberleşmeniz izlenebilir.

Başkasının imzasını taklit etmekle aynı sayılır. Eğer dikkat çeker ve umursanır ise gözaltına alınıp sorgulanabilirsiniz.

fişim basılmadan sıra geldi 100 kişinin önüne geçtim
Sıramatikte bile öncelik tanımışlar yani kimlik numarasına?
Helal olsun o yazılımı yapan, bir başbakanın banka şubesine gelip sıramatikten sıra numarası alacağını hayal edip, o numarayı öncelikli numara olarak tanımlayan yazılımcı zekasına , ne diyim :)

Öğrendiğim iyi oldu bu işi :)

Sıramatikte bile öncelik tanımışlar yani kimlik numarasına?
Helal olsun o yazılımı yapan, bir başbakanın banka şubesine gelip sıramatikten sıra numarası alacağını hayal edip, o numarayı öncelikli numara olarak tanımlayan yazılımcı zekasına , ne diyim :)

Öğrendiğim iyi oldu bu işi :)

Cumhurbaşkanı diye öncelik tanımadılar zaten adamın bankadaki mevduat hesabındaki paraların hatrına öncelik tanıdılar.

benim merak ettiğim Recep Tayyip Erdoğan'ın TC Kimlik numarasını nereden öğrendiniz? yani elinize nasıl geçti..

herşeyi geçtim kimsenin TC Kimlik nosu bir yerden öğrenilmiyor bildiiğim kadarıyla

Bugün başkasının TC'siyle numara alan yarın onun kimliğiniide çıkarıp herşeyini yapar,çok sakat bir iş..Valla hapse kadar gider.
Ayrıca Selin hanımın sorusuna cevabı bende merak ediyorum.Şaka dimi bu,hangi kamera çekiyor,Allahaşkına söyleyin :)

Tövbe et, af dile, nedamet getir. ;)
Normal demokrasilerin olduğu bir ülkede bu yaptığınız ancak tebessüm ile karşılanır, ancak yazılanlardan da görüleceği gibi korku imparatorluğuna getirilmiş bizim ülkemizde her an kapınız kırılıp, karanlıklara çekilebilirsiniz :banghead:
Bankada çok sıra bekleyen biri olarak, T.C. Numarasını özelden mesaj atabilir misin? :)
Bir de bu hangi bankaydı acaba? Her bankada bu işe yarar mı acaba?

Bir de mesleğiniz nedir? Nasıl buldunuz T.C. numarasını?

bende de mail adresi var RTE'nin, bu durumu ileteyim bari... gençlik kollarına da dikkatli olsun, ne yapılacaksa yapılsın.. yaptığınız suçtur çünkü.