Yeni Meslek Mensupları Takip Ve Yardımlaşma

Onore

Katkı Sunan Üye
Smmm olmaya hak kazanan, fikir ve bilgi edinmek isteyen yeni meslek mensupları olarak burada birbirimize destek olup birbirimize yardımcı olabiliriz diye düşündüm.

Özellikle Staj sorunları bölümünde 2015/3 sınav sonuçları başlığında beraber stres, sabır ve smmm sınavlarını dün başarı ile geçtiğimiz meslektaşlarımı buradan selamlıyorum :)

Neyseki ''Tesmer'i arayan var mı? Odayı arayan var mı?'' gibi sorularla başlamadık bugün güne :)

herkese selamlar. detaylı bilgileri arayıp vericekler diye biliyorum. belgeyi hemen almayı düşünmüyorum ben. var mı benim gibi arkadaşlar?

herkese selamlar. detaylı bilgileri arayıp vericekler diye biliyorum. belgeyi hemen almayı düşünmüyorum ben. var mı benim gibi arkadaşlar?

Hepimiz aynısını düşünüyor olabiliriz ancak belirli bir süresi var. Bir tanıdığıma yazı göndermişler dosyanız kaldırılacaktır diye. Gerçi onun bayağa oldu almayalı seneyi aşmıştır :)

Hepimiz aynısını düşünüyor olabiliriz ancak belirli bir süresi var. Bir tanıdığıma yazı göndermişler dosyanız kaldırılacaktır diye. Gerçi onun bayağa oldu almayalı seneyi aşmıştır :)
nasıl dosyasını kaldıracaklar yahu sonuçta adam buna hak kazanmış onlara neki alıp almaması aklım ermedi pek

bu arada onere kardeş sevindim maliyeti verdiğine çünkü çok beklettiler seni iyi haberi vermek için

nasıl dosyasını kaldıracaklar yahu sonuçta adam buna hak kazanmış onlara neki alıp almaması aklım ermedi pek

Kazanılmış bir hak sonuçta bu. kafalarına göre almazsan iptal ederiz gibi bir tutum sergileyemezler bencede. Sonuçta meslek hukukunda da böyle bir ibare olduğunu hatırlamıyorum.

Gerçekten yolladıkları kağıdın resmini çekip attı whatsapp'tan dün akşam. Ben öyle almiyim bi müddet deyince yolladı. bakın yazanı da aynen yazayım size ben;

Ruhsat almaya hak kazanan meslek mensubu adaylarının ruhsat ücretlerini aşağıda belirtilen hesap numaralarına yatırmaları ya da TÜRMOB - Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği adresinden online işlem merkezinden ödeme yapmaları, gerekli belgelerle birlikte il ve ilçelerinde bulunan SMMM odasına müracaat etmeleri ve Oda üyelik kaydı yaptırmaları gerekmektedir. Aksi takdirde dosyanız işlemden kaldırılacaktır.

Aynen böyle yazıyo. Sondaki cümleden ne çıkarırsınız bilmiyorum ama ben onu çıkardım :)

Gerçekten yolladıkları kağıdın resmini çekip attı whatsapp'tan dün akşam. Ben öyle almiyim bi müddet deyince yolladı. bakın yazanı da aynen yazayım size ben;

Ruhsat almaya hak kazanan meslek mensubu adaylarının ruhsat ücretlerini aşağıda belirtilen hesap numaralarına yatırmaları ya da TÜRMOB - Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği adresinden online işlem merkezinden ödeme yapmaları, gerekli belgelerle birlikte il ve ilçelerinde bulunan SMMM odasına müracaat etmeleri ve Oda üyelik kaydı yaptırmaları gerekmektedir. Aksi takdirde dosyanız işlemden kaldırılacaktır.

Aynen böyle yazıyo. Sondaki cümleden ne çıkarırsınız bilmiyorum ama ben onu çıkardım :)

bende aynı şeyi çıkardım:) şaka gibiler

Arkadaşlar Merhaba, dün formunuzu üye olmadan takip ettim. Ben de birkaç arkadaş gibi sabahtan akşama bekleyip 16:55'de arananlardanım. Aranızdaki paylaşım hoşuma gitti ve üye olmak istedim. Tüm hepimize hayırlı olsun. Şimdi sıra ruhsat almadaki aşamalarda ve ruhsatı hak ettiği şekilde kullanmakta.