Yeni Meslek Mensupları Takip Ve Yardımlaşma

Mail bana da gelmiş. Aynen 30 gün içinde almanız lazım diyor. Sağolsunlar zaman konusunda bize çilenin babasını çektirdiler şu 3 haftadır :)

Net olarak 3500 lira cebimizden çıkacak arkadaşlar. düz mantık bu. Detayı mailde olması lazım şuan bakamıyorum :)

Arkadaşlar İstanbul için ödenecek bedel:
Oda Kayıt :410
Maktu Aidat :350
Harç :625,10
Türmob :2.115 (Kredi kartına taksit yapıyorlar)
Toplam :3.500,10 TL

Arkadaşlar tesmerin sitesine bi hal olmuş değişmiş.smmm ruhsat için dosyaya koyacağımız sınav sonuç belgeleri yayınlanmış.Çıkarabilirsiniz.Ücretlerde detaylı yazıyor.Bilgilerinize..

Arkadaşlar tesmerin sitesine bi hal olmuş değişmiş.smmm ruhsat için dosyaya koyacağımız sınav sonuç belgeleri yayınlanmış.Çıkarabilirsiniz.Ücretlerde detaylı yazıyor.Bilgilerinize..

Teos mu değişmiş anlamadım. Bende hala aynı duruyor. Ben sonuc.tesmer.org.tr adresinden aldım sonuç belgemi o geçerli değil mi ki?

Şimdi sonuc.tesmer.org.tr adresinden tekrar baktım. En altta ''Sonuç belgenize ulaşmak için tıklayınız'' diyo oraya tıkladım çıktı sonuç belgem :)

Son düzenleme:
arkadaşlar tebligatta ruhsatınızın hazırlnaması için 15 gün içinde odanıza başvurun yazıyor peki ücretleride yatıracakmıyız bu süre içinde anlamadım ben:(

arkadaşlar tebligatta ruhsatınızın hazırlnaması için 15 gün içinde odanıza başvurun yazıyor peki ücretleride yatıracakmıyız bu süre içinde anlamadım ben:(

Tabi ki ücretlerin yatırılması gerekiyor. Ücret ve başvuru işlemlerinizi tamamlarsanız ilk ruhsat törenine yetişirsiniz. 2015 te aşağıdaki tarihlerde ruhsat törenleri yapıldı.

06.10.2015
05.10.2015
15.04.2015
14.04.2015
09.04.2015
08.04.2015
07.04.2015
19.01.2015

Son düzenleme:
15 günlük süre çok da uygulanır bişey değil sanırım. Arkadaşım 2015 Temmuz sınavında bitirdi hala almadı, 2014 de bitiren arkadaşım daha yeni geçenlerde aldı. Tutarın yüksek olmasından dolayı bir çok arkadaş ertelemek zorunda kalıyor.

Arkadaşlar ruhsatı almak için süre kısıtlaması yok ister şimdi alırsınız isterseniz 10 sene sonra dosyanızı kaldıracağız dedikleri şey arşive kaldıracaklar siz başvuru yaptığınızda seve seve o dosyayı arşivden geri alacaklar benim 9 ay oldu almadım belgeyi , aceleniz yoksa sizi korkutmalarına izin vermeyin.

Arkadaşlar ruhsatı almak için süre kısıtlaması yok ister şimdi alırsınız isterseniz 10 sene sonra dosyanızı kaldıracağız dedikleri şey arşive kaldıracaklar siz başvuru yaptığınızda seve seve o dosyayı arşivden geri alacaklar benim 9 ay oldu almadım belgeyi , aceleniz yoksa sizi korkutmalarına izin vermeyin.

Benim tanıdığımda aynı şekilde geçen sene bitirdi halen almadı ama o dediğim yazıyı yollamışlar işte ondan çekindim :)

Valla İmkanınız varsa alın koyun yastık altına :) ne çok uğraştık hepimiz biliyosunuz.gerçi ben denetçilik sınavına başvurucam onun için alıcam hemende.Alın derim ben.Hatta büyük çerçeve yaptırıp asıcam misafir odasına ahaha