fonradar

Yeni Meslek Mensupları Takip Ve Yardımlaşma

Arkadaşlar Merhaba, dün formunuzu üye olmadan takip ettim. Ben de birkaç arkadaş gibi sabahtan akşama bekleyip 16:55'de arananlardanım. Aranızdaki paylaşım hoşuma gitti ve üye olmak istedim. Tüm hepimize hayırlı olsun. Şimdi sıra ruhsat almadaki aşamalarda ve ruhsatı hak ettiği şekilde kullanmakta.

Hoşgeldiniz aramıza. Tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun :)

selamlar ,burası iyi olmuş,teşekkürler .

Dünden beri düşünüyoduk bizim için iyi ve gerekli bir başlık diye düşündüm. Müşavirliğe ilk adımlarımızda, sonrasında, işlerimizde illaki birbirimize destek, fikir alışverişi, yardım lazım olacaktır. Buradan elimizden geleni yapabiliriz.

Arkadaşlar Merhaba, dün formunuzu üye olmadan takip ettim. Ben de birkaç arkadaş gibi sabahtan akşama bekleyip 16:55'de arananlardanım. Aranızdaki paylaşım hoşuma gitti ve üye olmak istedim. Tüm hepimize hayırlı olsun. Şimdi sıra ruhsat almadaki aşamalarda ve ruhsatı hak ettiği şekilde kullanmakta.

ozaman aramıza hoşgeldiniz sizede hayırlı uğurlu olsun inşallah

Ayrıca İSMMMO' ya;

15.06.2012 tarih ve 28324 sayılı resmi Gazete'de yayımlanan 6322 sayılı kanun gereği, Ruhsat başvurusunda bulunacaklardan SMMM ruhsatı için ayrıca 625.10 TL harç bedelini vergi dairesine yatıracaklardır.
Bu harç tüm vergi dairelerine yatırılabilir. İşlem kodu 9229. Harç makbuzu diğer evraklarla birlikte Oda'ya teslim edilecektir. Harç makbuzu olmadan ruhsat başvurusu alınmayacaktır

Ayrıca İSMMMO' ya;

15.06.2012 tarih ve 28324 sayılı resmi Gazete'de yayımlanan 6322 sayılı kanun gereği, Ruhsat başvurusunda bulunacaklardan SMMM ruhsatı için ayrıca 625.10 TL harç bedelini vergi dairesine yatıracaklardır.
Bu harç tüm vergi dairelerine yatırılabilir. İşlem kodu 9229. Harç makbuzu diğer evraklarla birlikte Oda'ya teslim edilecektir. Harç makbuzu olmadan ruhsat başvurusu alınmayacaktır

3100 lirayı yatırmamız şart oğlu şart yani :) Yandık desene ya.

Aynen arkadaşlar almak lazım. Almak içinde bu bedele katlanmak lazım. İlk ruhsat töreninde buluşmak dileğiyle,

Alacağız tabiki de onu da sorcam; Ruhsat törenine kazananlar mı katılıyor yoksa başka türlü mü oluyor ?

Arkadaşlar Merhaba bende eylul gıbı forumu takip ediyordum ama ancak üye oldum. Paylasimlariniz çok faydalı ve samimi. Bu konu da cok iyi olmuş bende aranıza katılmak istedim. Yeni bir meslek mensubu olarak.

Arkadaşlar Merhaba bende eylul gıbı forumu takip ediyordum ama ancak üye oldum. Paylasimlariniz çok faydalı ve samimi. Bu konu da cok iyi olmuş bende aranıza katılmak istedim. Yeni bir meslek mensubu olarak.

Hoşgeldiniz ve tebrik ederim. Hayırlı uğurlu olsun :)

Herkese hayırlı olsun çok sevindim :) bana mail gelmiş bıgün ismmmo dan 30 gün içinde ruhsata başvuru yapmanız gerekiyor diye? Yanlış anlamış olabilir miyim?