Smm Ve Ymm İş Ortakları Arıyorum

Mali Danışman

Üyeliği Durduruldu
Üyeliği Durduruldu
İstabul'da ve Türkiye genelinde 7 Bölgede Vergi Sorunlarına çözüm üreten çalışma sistemimize SMMM ve YMM meslek mensubu iş ortakları arıyorum​

Detaylar ve Öngörüşmeler için arayabilirsiniz.
0212 677 54 65

Son düzenleme:
Sayın Görmez özel mesaj da çok özel değilse ne yazmıştı size zira kimseyi suçlamam ama ne yazık ki kimseye güvenimiz de kalmadı bu işin altın da bir çapanoğlu yatabilir aman dikkat

Sayın Tancam

Ben dikkate almadığım için forumda paylaşma gereği duymadım. Ama arkadaş epey kapsamlı çalışmalarına devam ediyormuş görüldüğü üzere..

MD İLKE MALİ VE YATIRIM DANIŞMANLIK- VERGi SORUNLARI ÇÖZÜMÜ
Sayın Murat Görmez
Tesadüfen paylaşımınızı gördüm ve konuyla ilgili uzman arkadaşlarımıza sundum. İstanbulda ve Türkiye genelinde 8 ilde temsilciliklerimiz mevcuttur vergi sorunlarının çözümünde kanıtlanmış %94 başarı oranına sahibiz dilerseniz bu sorunun çözümünde yakinen ilgilenmek istiyoruz. Saygılarımla.

Mehmet Danış
Ekonomist-Mali Danışman
ve Vergi Uzmanı

Sayın Arkadaşlar,

İnternet üzerinde biraz araştırma yapınca firma ile ilgili birşeylere rastlıyorsunuz, benim bakışımla pek de elle tutulur birşey yok. Bahsettikleri konularda faaliyet gösteriyorlar ve dikkat "SMMM ve YMM" ortak arıyor ancak kendinin böyle bir ünvanı yok, yasa gereği böyle bir ortaklık kurmaları mümkün değil. Bazı fotoğraflar var ancak firma ile ilgili herhangi bir ciddi internet sayfası göremedim. Böyle bir kurumun ciddi bir sayfasının olması gerekir kanısındayım.

Sayın Arkadaşlar,

İnternet üzerinde biraz araştırma yapınca firma ile ilgili birşeylere rastlıyorsunuz, benim bakışımla pek de elle tutulur birşey yok. Bahsettikleri konularda faaliyet gösteriyorlar ve dikkat "SMMM ve YMM" ortak arıyor ancak kendinin böyle bir ünvanı yok, yasa gereği böyle bir ortaklık kurmaları mümkün değil. Bazı fotoğraflar var ancak firma ile ilgili herhangi bir ciddi internet sayfası göremedim. Böyle bir kurumun ciddi bir sayfasının olması gerekir kanısındayım.

sayın ksımkesyan
en dürüstçe eleştiriyi siz yağtığınız için gerçekten bütün samimiyetimle saygı duyuyorum tşk ederim en azından diğerleri gibi aşalayıcı cümleler kurmadınız aslanlar gibi şüpheniz varsa söylediniz tebrik ederim
istanbulda ve ülkede 7 ilde faaliyet gösteren bir danışmanlık ofisimiz var ve bünyede smm ymm arkadaşlarımız var genellikle vergi incelemeri ve vergi davaları konularınında çözüm üretip mükellef lehine olacak hamleler yapıyoruz bunun dışında ofis kira giderlerini karşılayarak smm veya ymm herhangi bir meslek mensubu arkadasımızla gerek bizim gerekse kendi oluşturacağı portföylerimizi paylaşıyoruz yüzdelik oranlarla sözleşmeli olacak şekilde anlaşmamızı yapıp ortak çalışmalar yapıyoruz ve birçok detay var siz değerli birisiniz bundan hiç şüphem yok sizden ricam eğer istanbuldaysanız rica ediyorum buyrun ofisimize gelin böyle bir firma çalışma sistemi kişiler varmı yokmu görmüş olursunuz bende sizi ağırlamaktan onur duyarım bütün meselem adıma veya firma adına leke sürecek birşeyin olmadığını ispatlamak eğer dilerseniz özelden açık adreesimizi atabilirim saygılar.

Son düzenleme:
Merhaba
Bu arkadaşımızla karşılıklı yazışmam çok taze olduğu için (aynı kişi olduğuna eminim) ve aynı şeyleri tekrar etmeninde bir faydası olmayacağından ben yorum yapmadan sadece izliyorum.

sayın ksımkesyan
en dürüstçe eleştiriyi siz yağtığınız için gerçekten bütün samimiyetimle saygı duyuyorum tşk ederim en azından diğerleri gibi aşalayıcı cümleler kurmadınız aslanlar gibi şüpheniz varsa söylediniz tebrik ederim
istanbulda ve ülkede 7 ilde faaliyet gösteren bir danışmanlık ofisimiz var ve bünyede smm ymm arkadaşlarımız var genellikle vergi incelemeri ve vergi davaları konularınında çözüm üretip mükellef lehine olacak hamleler yapıyoruz bunun dışında ofis kira giderlerini karşılayarak smm veya ymm herhangi bir meslek mensubu arkadasımızla gerek bizim gerekse kendi oluşturacağı portföylerimizi paylaşıyoruz yüzdelik oranlarla sözleşmeli olacak şekilde anlaşmamızı yapıp ortak çalışmalar yapıyoruz ve birçok detay var siz değerli birisiniz bundan hiç şüphem yok sizden ricam eğer istanbuldaysanız rica ediyorum buyrun ofisimize gelin böyle bir firma çalışma sistemi kişiler varmı yokmu görmüş olursunuz bende sizi ağırlamaktan onur duyarım bütün meselem adıma veya firma adına leke sürecek birşeyin olmadığını ispatlamak eğer dilerseniz özelden açık adreesimizi atabilirim saygılar.

Sayın Mali Danışman,

Davetinize teşekkür ederim, ben şüphemi anlattım çünkü sizinle ilgili gerçekten elle tutulur bir bilgiye ulaşamadım. Daha doğrusu rastladığım bilgiler beni tatmin etmedi. Büronuz veya bir işyeriniz vardır mutlaka beni davet etmenize gerek yok. Ben sizin yerinizde olsam bu forumda önce insanların tereddütünü ortadan kaldıracak hakkınızda ve geçmişinizle ilgili bir kısa monografi hazırlar yayınlar ve varsa sorulan sorular bunları cevaplardım. İnsanları tereddüt içinde bırakım sıradışı bir üslupla devam etmek kimseye bir yarar sağlamayacak. Forumda rastlamışsınızdır kendi aralarımızda yaptığımız toplantılarla yanyana gelip tanışmayı aşıp bu ziyaretleri şehirlerarasına taşıdık, yine arkadaşlarımızla önce hakkınızda doğru ve saygılı bir uslupla verilmiş bilgilerden sonra topluca da ziyaret eder tanışırız da o zamanda içtiğimiz bir bardak çayın yada kahvenin hatırını da biliriz. Yinede size kalmış. Kolay gelsin.

Merhaba herkese,

Hakaret içeren tüm mesajları temizledim. Saygı kuralları çerçevesinde konu sahibine dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

@Mali Danışman: lütfen bir önceki üyeliğinizde olduğu gibi (ömer özcan hesabınız) özel mesaj ile firma reklamınızı yapmayınız. Tespit edilmesi durumunda forumdan süresiz uzaklaştırılacaksınız.

Merhaba
Gerekli ihtar ve uyarılar yapıldığına göre forum kuralları çerçevesinde normal konularımıza dönerek kaldığımız yerden devam edelim.

Merhaba herkese,

Hakaret içeren tüm mesajları temizledim. Saygı kuralları çerçevesinde konu sahibine dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

@Mali Danışman: lütfen bir önceki üyeliğinizde olduğu gibi (ömer özcan hesabınız) özel mesaj ile firma reklamınızı yapmayınız. Tespit edilmesi durumunda forumdan süresiz uzaklaştırılacaksınız.

Anlayışınız ve bilgilendirmeniz için teşekkür ediyorum saygılar