1 Eylül Bağımsız Denetçilik Sınavı/Muhasebe Standartları hk.

meslek sahibi olamamaktan kastım bu değildi. çok şükür ortalama bir hayatı yaşayacak kadar gelir elde ettiğim bir işim var.. ama önceki bölümlerde arkadaşların da belirttiği gibi 2 yılda bir yeterliliğimizi ispat etmek zorunda kalıyoruz. başka bir meslek örgütü aynı muameleye maruz kalsa kıyamet kopardı. Kişisel olarak sınava girmekten çok şikayet etmiyorum zira sınavlar beni güncel tutuyor ama şunu da belirtmek gerekir ki bu gidişle mesleğimizi icra edebilmek için sürekli bir sınav trafiği yaşamamız gerekecek.

Evet haklısın. Meslek 20 yıl önceki meslek değil. Yeni sektörler ve en önemlisi globalleşme mesleğimizin ufkunu daha bir genişletti. Dolayısıyla bizlerde bundan nasip alıyoruz. Sürekli güncel olmamız gerekiyor.

Ancak bunun karşılığınıda alacağımızı düşünüyorum. Bu belgeyi alabilmek için bizlerin yerinde olmak isteyen bir çok insan var. Malesef alamıyorlar ve daha zor bir süreç onları bekliyor olacak. Biz öncesinde bu sorumluluğumuzun farkına varıp geleceği öngörerek bu zorlu yolculağa çıktık. İnşallah karşılığınıda alacağız.

Evet haklısın. Meslek 20 yıl önceki meslek değil. Yeni sektörler ve en önemlisi globalleşme mesleğimizin ufkunu daha bir genişletti. Dolayısıyla bizlerde bundan nasip alıyoruz. Sürekli güncel olmamız gerekiyor.

Ancak bunun karşılığınıda alacağımızı düşünüyorum. Bu belgeyi alabilmek için bizlerin yerinde olmak isteyen bir çok insan var. Malesef alamıyorlar ve daha zor bir süreç onları bekliyor olacak. Biz öncesinde bu sorumluluğumuzun farkına varıp geleceği öngörerek bu zorlu yolculağa çıktık. İnşallah karşılığınıda alacağız.

umarım emek harcayan önem atfeden hiç kimsenin çabası boşa gitmez..

şimdi bir arkadaşım aradı spl ile görüşmüş öğleden sonraya kaldı galiba diye bir cevap almış beklemeyin arkadaşlar zaten öğleden önce açıklansaydı şimdiye kadar açıklanırdı.

şimdi bir arkadaşım aradı spl ile görüşmüş öğleden sonraya kaldı galiba diye bir cevap almış beklemeyin arkadaşlar zaten öğleden önce açıklansaydı şimdiye kadar açıklanırdı.

Bencede... Hadi herkese afiyet olsun.. Öğleden sonra umarım mutlu sona ulaşırız.

aslında bu sınav sonuçlarını açıklayacak birimi aramak lazım

meb açıklayacakmış. Acaba meb in hangi birimi bilen var mı arkadaşlar???

çok karışık bizim bu sınav kardeş ya meb spl tsakb spk arası dolaşıp duruyor kimin ne iş yaptığı belli değil

Ama bunlar kadar saçma bişey görmedik yaw

Bugün yarın birazdan yüklüyoruz öğleden önce yetişmezse öğleden sonra :banghead:

Çıldırıcam resmen ayıptır yaa

Daha yeterlilik için dersaneye kaydolmam lazım bunların yüzünden ertelemek zorunda kalıyorum

Geçtiğimi öğrenebilsem yeterliliğe çalışıcam AÇIKLAYIN ARTIK YAAAAA

arkadaşlar şimdi görüştüm spl ile. Meb yetiştirmeye çalışıyormuş, yetiştirirse bugün açıklanacakmış.

Ben bu kurum kadar verdiği sözü tutmayan görmedim. Tesmer/Türmob bunların yanında melek vallaha.

yaw zaten spl de telefona çıkan bayan kadar sallayan görmedim

kaç defa aradıysam bize gelen bilgi böle dio hep tersi çıkıyor

Gerçekten türmob tesmer bunların yanında müthiş yaa

bu dönem iptal soru yok mu arkadaşlar? cevap anahtarında iptal edilen soru yok görünüyor ama bir kaç soru için iptal edilme olasılığı konuşuluyordu. olup olmadığını sonuçlar açıklanınca mı anlıycaz, yoksa cevap anahtarında iptal görünmüyorsa iptal yok demektir sonucunu mu çıkarmalıyız?

bugün sabah saat 10:30 da sınav sonuç linkini kaldırdılar

Spl deki bayan sınav sonuçları yükleniyor dedi

Saat 14:00 hala mı yükleniyor ben anlamadım ki

ösym o kadar sınav yapıyor yükleme olayı yok hemen sonuçlar ekranda

şaştım kaldım yaa

evet kardeş ben meb yenilik ve teknoloji birimini arıyorum açan yok

Acaba meb de bu sınav sonucunu hangi birim açıklıyor bilen var mı??

Ya da spl deki o bayana sorsak söyler mi??