1 Eylül Bağımsız Denetçilik Sınavı/Muhasebe Standartları hk.

küsaratları yukarıya tamamlıyorlar bildiğim kadarıyla yinede spl yi bi arayıp bilgi al

SPK'nın cevabı
"Kurulumuz düzenlemeleri uyarınca lisans alınması için ilgili sınavının her bir sınav konusundan en az 60 ortalamanın da en az 70 olması gerekmektedir. 2010 yılından önce yapılan lisanslama sınavlarında konu bazında 0,50?nin üzerinde olan küsuratlı olan notlar tama iblağ edilmiş, ancak ortalamalar yeniden tama iblağ edilmemiştir. 2010 yılındaki sınavlarımızda soru sayılarının konu bazında küsuratlı sonuç vermeyecek şekilde değiştirilmesi nedeniyle sadece ortalamada 0,50?nin üzeri olan notlar tama iblağ edilmektedir. 0,50?nin altındaki küsuratların yukarıya doğru iblağı mümkün değildir. "

ya arkadaşlar kesin sonuçlar henüz yok dimi, ben mebin sitesine giriyorum sınav sonuç belgesi kısmı aktif görünüyor ama açtığımda yeni sınav notları yok

aynen bende bayağı heyecanlandım ama geçmiş notları görünce biran şok yaşadım

arkadaşlar günaydın hayırlı cumalar, ben saat 10'u bekleyin derim, çünkü sınavlar genelde saat 10'da açıklanıyor.

Standartlardan 3 soruya ihtiyacım var... 60 alırsam hepsinden geçerim... Ama bir açıklansa şu sonuçlar...