1 Eylül Bağımsız Denetçilik Sınavı/Muhasebe Standartları hk.

mevzuattan 4 soru iptal benim zaten 3 soru dğruydu neyse en azından 1 soru yani 4 puan ordan geldi

denetim de de 1 soru iptal

hayırlısı olsun yarın sonuçlar açıklansa da artık kurtulsak.

Ben de belgeyi alıyorum. Ders çalıştığım denetle.net sitesindeki proğramı yapanlara teşekkürlerimi sunarım. çok yardımcı oldu. Başka bir kaynağa bakmadım. Alanlara tebrikler, son şansını kullanacaklara şimdiden başarılar dilerim. 60 gün kaldı. Sıkı çalışın. Saygılar.

teşekkürler
işin ilginç yanı en çok standartlara çalıştım en düşük notu aldım en az denetime çalıştım en yüksek notu denetimden aldım

inşallah emek veren herkes alır belgeyi yarın açıklanır inşallah sınav sonuçları buda iptal sorular gibi uzamaz

Arkadaşlar iptal edilen sorular nerde açıklandı. Sitenin adresini verebilirmisiniz?

SPL nin sitesine giriyorum, göremedim herhangi bir açıklama...

1-2 eylül soru ve cevaplar kısmındaki spk bağımsız denetim sınavı A kitapçığı yeniden yüklendi oradan görebilirsiniz

1-2 eylül soru ve cevaplar kısmındaki spk bağımsız denetim sınavı A kitapçığı yeniden yüklendi oradan görebilirsiniz

çok teşekkürler. insan en azından bir açıklama yayınlar. böyle bir uygulama ilk defa görüyorum.

bulamayan arkadaşlar için düzeltmeyi ek kitapcıkların içinde yapmıslar.

O zaman Mevzuattan 76 geliyor. Bir standartlar kaldı ondan aralıkta 60 alırsam bitiriyorum bu işide inşallah.
Ama son hak...

çok ciddi çalışmak gerek.

dostlar benimde muhasebe standartları kaldı galiba.sınav 14 15 aralık yazıyor.12 aralıkta askerim ben.2 3 günlüğüne askerden nasıl sıyırabilirim.bilgisi olan var mı? biliyosunuz son sınav son şans?