1 Eylül Bağımsız Denetçilik Sınavı/Muhasebe Standartları hk.

Şimdi aradım açtılar. Arkadaşlar, hala kontrol aşamasındalarmış :D Önce birkaç saat içinde açıklanacak dendi. 'Pazartesi gününden beri böyle söylüyorsunuz' dediğimde ise, 'SPK'dan kitapçıklar geldi, kontrol ediliyor' diye cevap aldım :sleep:

Arkadaşlar açtılar yetkili ile görüştüm, şu anda kontrol ediyolarmış, öğlen ya da öğleden sonra açıklayacaklamış. Ama ben dayanamadım, muhasebe standartlarından iptal soru varmı diye sordum, a kitapçığı 16. Soru dediler, ama yine splnin yalancısıyım:))

banada aynısını söylediler şimdi kitapcıklar geldi kontrol ediliyor dediler

Arkadaşlar açtılar yetkili ile görüştüm, şu anda kontrol ediyolarmış, öğlen ya da öğleden sonra açıklayacaklamış. Ama ben dayanamadım, muhasebe standartlarından iptal soru varmı diye sordum, a kitapçığı 16. Soru dediler, ama yine splnin yalancısıyım:))

iptalsa o soru 60 olan notum 64 e çıkıyor

Eğer bu bilgi doğruysa belgeyi almaya hak kazandım demektir

ya psikolojim bozuldu şimdide aklıma ya yanlış kitapçık türünü işaretlediysem ya optik form okumazsa diye türlü türlü fikirler geliyor

hepimize hayırlı olsun şimdiden arkadaşlar inşallah umduğumuz gibi olur

Hadi bakalım umarım doğrudur. Hepimiz için de iyi olur sonuç. Gerçi bizi günlerdir oyalayan SPL'ye ne kadar güveneceğiz bilemiyorum :)

klasik bana da hep aynı olur, atlattığın her aşamadan sonra başka bir olumsuzluk, şüphe içine düşer adamın ama iyi düşün iyi olsun, genelde hep boşa çıkar bu evhamlar:)

Bence standartlar a 19 da iptal olmuştur imar yerine mimar yazdıkları için daha önce soru iptal olduysa borlanma maliyetleri yerine borçlanılmış maliyetler yazdıkları içinde o soru iptal olur gibime geliyor bakalım hayırlısı bilakis o soruyuda yanlış yapmıştım

:) heralde herkes sormasın diye söylemedik demişlerdir ama öğleden sonraya kesin açıklarlarsa göreceğiz arkadaşlar. burda kimseyi yanıltmak istemem ama gerçekten telefonda söylediler.