1 Eylül Bağımsız Denetçilik Sınavı/Muhasebe Standartları hk.

üfff gercekten sıktı ben bunları bir daha aramam sormam da arkadaş bir daha davosa falan da gitmem ne bu ya böyle.

Bu seferde maillerde bir problem varmışşşşşşş

bu kadar sabır sabır sabır çatlıcam artık, spldeki kadın sakın karşıma çıkmasın:))

yarın da aynı olay devam ederse spl telefonları kapatır hakaret yememek için heralde.
ben tesmerin gözünü sevim ya haksızlık yapmışım bu spl yi gördükten sonra.bu kadar beklenilince
insanın aklına şeytanlık geliyor.resmen dalga geçiliyor.ayın 12 de sınav açıklanacak hala daha iptal soruları yok.
bu kadar acizliğe pesssssss.

Belki komisyonda şunu tartışıyorlardır. Işte şu sorular iptal olursa şu kadar kişi belge alır. Yok yok, belge alan çok. Iptal sorularının yerlerini değiştirelim. Bu seferde bu kadar sayıda belge alan oluyor.
Belki de hangi soru iptal olurda daha az kişi alır, deneme yanılma yapıyorlardır.
Yoksa atla deve değilya bu yav. üst kurul iptal başvurularını inceler karara bağlar. Yanlışlık varsa iptal yoksa red.
Adamlar ymm sınavını bir günde yapıp akşama notları açıkladılar, bunlar 40. Günde daha iptalleri açıklayamadılar.
Haksız mıyım?

Burası türkiye olduğundan dolayı haklı olabilrisiniz, çünkü bir e posta 24 saatte gelemez mi ya, kadın dünden beri mebden gelecek maili bekliyoruz diyor. Kargo bile akşam versen sabah geliyo anlamadım gitti

arkadaşlar günün ilk bombası benden

rüyamda gördüm standartlardan 3 soru mevzuattan 2 soru iptal olmuş

artık gerisi kısmetimize

ağzınızdan bal damlıyor, ben rüyalarımda iki gündür saçmalıyorum, bugün de açıklamışlar ama bir kısmını açıklamışlar ve içinde bağımdız denetim bölümü yoktu:) sanırım bu spl benim bilinç altımı alt üst etti

telefonu açmaya yüzleri yok galiba açarlarsa bu yüzyıl içerisinde açıklayacakmısınız diyeceğim