1 Eylül Bağımsız Denetçilik Sınavı/Muhasebe Standartları hk.

Bu da sınavın bir parçası sanırım... SPK denetçilerinin olması gereken özellikleri arasında 'sabırlı' olmak da var mıydı!?

Standartlardan borçlanma maliyetleri yerine borçlanılmış maliyetler yazıldığı için o sorunun iptaline kesin gözüyle bakılıyor bazı forumlarda

telefon açarak veya mail atarak bilgi isteyen arkadaşlar keşke kaç sorunun iptal olduğunu sorarak baskı kursalardı...bundan sonra iletişime geçecek olanlar bari bunları öğrenmeye çalışsın..

onu da sordum ama bilmiyoruz dediler. Bana bir standarttan bir sorunun iptali yetiyor. Stoklarla ilgili sorunun iptaline kesin gözüyle bakıyorum ben de

google de aktifonline yaz ayrıca facebookta kamu gözetimi muhasebe ve denetim standartları kurumu diye bir sayfa var spk sınavına hazırlananlar varda yada denetçiler o sayfada

çünkü daha önce imar yerine mimar yazıldığı için bi soru iptal olmuş

aktifonline sadece kursu var, onların sitesinde zaten itiraz edilecek soruların gerekçeleri ile beraber ayrıntılı açıklaması var. orda standarttan 3-4 doru iptal diyolar

evet facebooktaki sayfada eskilere gidersen eylül başlarına falan orda tartışıldı hep

Görüştüm gün içerisinde açıklanacak dedi siteden takipedin dedi bayan

inş. bu gidişle sınavı bile böyle geç açıklarlar. dedikleri dediklerini tutmuyor.pazartesiDEN BERİ BUGÜN AÇIKLANACAK DİYORLAR....