1 Eylül Bağımsız Denetçilik Sınavı/Muhasebe Standartları hk.

eee normal. türmob veya tesmeri eleştirenler ne olduğu anlasınlar artık. kısacası devlet kurumlarına ait heryer böyle. kim gelirse gelsin.. Sınav konusuna gelirsek gerçekten sıkıldık.bir iptalleri bile yayınlamak zorsa ne diyeyim artık...

Sayın ilgili,

yarın gün içinde, sınav sonuçları ise 12 Ekim’de duyurulacaktır.

Saygılarımızla,

Sermaye Piyasası Lisanslama Sicil ve Eğitim Kuruluşu A.Ş.

itiraz cevapları yarına kalmış oldu. Bilgilerinize..

Ne dedim bunlardan birşey çıkmaz...Hep klasik tepki vermediğimiz sürece bunların olması normal.Biz toplum olarak balık hafızalıyız. Sınavlar açıklansın herşey unutulur...herkes kendi gemisini kurtarma niyetinde...

bende spl ye biraz çıkıştım mail attım. Ve gelen cevabı aynen yazıyorum.

Sayın ilgili,

SPK’ dan alınan bilgiye göre tarafınıza size bilgi iletmekteyiz.
Sonuçların yarın açıklanacağını söyleyebiliriz.

Saygılarımızla
SPL

nasıl sonuçlar açıklanacak anlayamadım..

iptalleri açıklamayanlar sonuçları nasıl açıklarlar ya ne garip...

Artık telefonlara çıkmıyor spl.

Ama en komiği, muhtemelen bugün denmesi. Ya bugündür ya değildir. Muhtemelenm ne demek ya allah aşkına spl bana bu açıklarmısın

Yapılan bağımsız denetim sınavı yasal olmadığı için ikilemde kalmış olmasınlar? Malum sınavı kamu gözetimi yapmakla yükümlü ancak uyduruk bir şekilde gözetiminde spl yaptı.

inşallah sonuçları cuma günü açıklarlar

çünkü iptal sorular açıklanacak hesaplamalar ona göre yapılacak öyle açıklanacak

umut kalmadı

yarın dediler ama arkadaşlar bayanın dediğie göre spk kesin iptal soruları belirlemiş. meb'den kitapçık bekliyorlarmış. kitapçık e posta yolu ile gelecekmiş. ardından da spl yayınlayacakmışşşşşşşş