10 ar günlük dilimde vermeyi unuttuğum istirahat

beyza

Katkı Sunan Üye
10'ar günlük dilimi atlayıp vermeyi unuttuğum istirahatları sonraki 10 günlük dilim içinde mi göstermeliyim. Unuttuğum kısım için ceza yermiyim. Sanki hiç beyan vermiyormuşuz gibi bunu 10ar güne indirmeleri mahvetti bizi hergün bişeyleri aklımızda tutmak ne zor.

Ynt: 10 ar günlük dilimde vermeyi unuttuğum istirahat

10 ar günlük dilimler halinde vermek zorunda değilsiniz rapor bitiminden sonra 5 gün içinde bildirin...

herhangi bir cezası yok mu yani :)

rapor bitiş tarihinden itibaren 5 gün içinde (tek seferde de olsa) bildirim yaparsanız yok...

arkadaşlar birşey danışmak istiyorum;

a hastanesinden bir çalışan doğum raporu alıyor:
30.04.2010-24.06.10 istirahatli,25.06.10 kontrol

ben genelge ilk çıktığında doğum için tek seferde sisteme kayıt edilmesi durumu açık olmadığı için 10'ar günlük olarak sisteme kayıtlarımı girdim.(sgk şefi de bu şekilde bilgi vermişti).
çalışan b hastanesinden
14.06.10-08.08.10 istirahatli, 09.08.10 tarihinde işbaşı olarak ikinci bir rapor getirdi.bugün.
sgirotaya gittik 25.06.10-09.08.10 olarak geri kalan günleri tek seferde girin buyurdular.
ve raporda bir olmadığını söylediler
şimdi bu bayan zaten 14.06.10 tarihinde raporluydu,a hastanesinden aldığı rapor kapanmamış durumda,ben bu raporun geri kalan gününü tek seferde girsem bir problem olurmu.
bir gün önce söyledikleriyle,ertesi gün söyledikleri birbirini tutmuyor.yeter artık......