14-15 Mart SMMM Yeterlilik Sonuçlarına İtiraz

Ynt: 14-15 Mart SMMM Yeterlilik Sonuçlarına İtiraz

ilk girişimdi tek maliyet kaldı.

yanlış hatırlamıyorsam sen hukuktan kaldın bence hiç şaşırma allah şahidimdir alsınlar kagıdımı beraber bakalım ben 60 almışım inanın eger 85 aşagısında çıksın namerdim :) bence 35 aldım diye üzülme hiçkimsenin notu gerçek notu değil kiii hukuk kolaydı nasıl bırakıyorlarşaşıyorum benim ibr arkadaşım meslek hukukundan kalmış şaşıyordu yani özetle neye göre yapılıyor sözel derselr bilmiyorum had ibenimki maliyet sayısal yanlışsa yanlıştır sizin durum tam vahim tamamen göreceli.

ben maliyete ilk girişimde 50 aldım abartı değil 100 bekliyordum. bütün cevapları soru kağıdına yazmıştım açıklanan cevaplarla birebir di nasıl 50 aldım hala aklım almıyor. ama not ortalamam iyiydi 1 kere yakayı kurtardım diye uğraşmak istemedim. gerçekten bu sınavın adaletli olduğuna inanmıyorum. emeğimize yazık diye düşünüyorum. son girdiğim sınavda 5 dersten girdim bana 1 tanesinden geçtin deselerdi hukuk derdim. ama 1 taneden kaldım o da hukuk tu. biran önce bitirip belgemi almak istiyorum. uğraşmaktan yoruldum artık

Vallaha arkadaşım ne layan söyliyim insan gerçekten şuna üzülüyor bu klasik sınav sonuca puan verilmez akışa anlatışa özümsemeye ama biz ne konuşsak nafile.Kendimce onların çözümünüde buldum mesela izmir odasında 5100 kişi var ve geçensene stajer sayısı 700 idi düşünsenize her dönem bu kada kişinin girip geçtini bakkal dükkanına döner mantıgı var ve birde işin para boyutu simdi bir dersin harcı ne olcak diyorsunuz :) inanın inanılmaz paralar yapıyor odaların tesmer şubelerinin bilançolarına bakın yılda 1 trilyon civarı inanılmaz paralar dönüyor onun için çok mantık aramaya gerek yok şunu söyliyeyim ben 7 dersten girdim bir 75 bir 70 iki 65 iki 60 var şuna inanın çok iyi sınav kagıtları verdim ama bu geldi aman bitsinde yüksek puanda gözüm yok birde şunu ekliyim olabidince notları kasıyorlar 80-90 lık kagıtlar 60-65 düşüyor sınır kagıtlarda otomatikman düşüyor 50 altına geeçnleri geçiriyorlar geçemiyenler birdaha strateji budur insan verdigi cevap kagıdını bilmezmi.

tesmerde onlıne işlemlere girilmiyor yükleme yapılıyor olabilir mi

pardan arkadaşlar birkaçkez deneyince girdi.
bugün açıklanır mı acaba

arkadaşlar bugün açıklansın ve bu işkence bitsede herkes işine baksa keşke

bende bugun açıklanır diye ümitleniyorum. bakalım hayırlısıyla geçeriz inşaallah...

sonuçlar cuma günü açıklandı buda bugün olur diye düşünüyorum.İnşallah ama arkadaşlar çok umitlenmeyelim çünkü yıkımı kötü oluyor sonra.

Telefon açtım, haftaya bekliyoruz dediler.

inanmıyorum yaaa bugüne çok hazırlamıştım kendimi
haftaya cuma mı açıklanacak şimdi

demekki 15 günü dulduruyorlar vakit var diye kasmıyorlar salı günü flan açıklanır inşallah.

şimdi tesmeri aradım itiraz sonuçları hafta sonu veya hafta başında belli olacak dediler bugün olur diye çok umut etmiştim.

arkadaşlar herkes arasın tesmeri bize cvp vermekten sıkılıp belki sonuçları açıklarlar bir umut

Hafta sonu derken geçen cevapları sitede cuma gecesi yayınladılar c.tesi sabah bakmıştık.Budamı öyle olucak sizin dedinizden o anlaşılıyor hafta sonu demişsiniz doğrumu anlamışım.

tlf bey hafta sonu olmazsa hafta başı dedi bilemiyorum artık bir ümit

tşk ler.Yaa ne lanet bir iş bu cılkı çıktı ara sıra diyorum zaten birşey çıkmıycak itirazdan acaba yapmasaydımda bir dersim vardı oturup çalışsamıydım şimdi ders bile çalışamıyorum bir ay kaldı sınava.

SERG035 herkes heyecanlı ama sen daha bir dört gözle bekliyosun.

beminde 1 dersim var pek birşey cıkmaz ama bir umut işte bir an önce acıklansada ders calışsakk

arkadaşlar ben sizden biraz farklı düşünüyorum bence komisyon puanı çok ii vermiş ben maliyetten kalırım demiştim çünkü işçiliği yanlış hesaplamıştım hatta endirek malzemeleride direk imm ye attım yani ikinci sorum bayağca yanlıştı ama 60 la geçtim ilk girişte 7/7 ve 81 ortalama yapan birisi olarak bunları söylüyorum finansal muhasebedede çok yanlışım vardı 85 alınca çok şaştım benim anladığım tek şey bu komisyon düzene çok dikkat ediyor tablolar bilanço gelir tablosu ve bunların düzeni bence bu komisyonun en çok puan verdiği şeyler olmuş