14-15 Mart SMMM Yeterlilik Sonuçlarına İtiraz

Ynt: 14-15 Mart SMMM Yeterlilik Sonuçlarına İtiraz

zaten problem az-çok puan olması değil. saçma sapan sonuçların alınması. kesin kalırım dediklerinden geçiyorsun, bu sınavdan 90-100 alırım dediklerinden kalıyorsun. sorun bu. senin kalırım dediğin sınavdan geçmen mantıklı bişeymi. bence sende bizim gibi düşün.

kayip70 ' Alıntı:
arkadaşlar ben sizden biraz farklı düşünüyorum bence komisyon puanı çok ii vermiş ben maliyetten kalırım demiştim çünkü işçiliği yanlış hesaplamıştım hatta endirek malzemeleride direk imm ye attım yani ikinci sorum bayağca yanlıştı ama 60 la geçtim ilk girişte 7/7 ve 81 ortalama yapan birisi olarak bunları söylüyorum finansal muhasebedede çok yanlışım vardı 85 alınca çok şaştım benim anladığım tek şey bu komisyon düzene çok dikkat ediyor tablolar bilanço gelir tablosu ve bunların düzeni bence bu komisyonun en çok puan verdiği şeyler olmuş
Sen çok şanslı bir dönemde sınava girdin. Kasım ayını görseydin böyle demezdin. Bu mart dönemi sınavı heralde tarihinin en kolay sınavıydı.

Neyse. bu konu itirazlarla ilgili açıldı. zaten bende kolay bir sınavdı diyorum. onda şüphe yok. tabiki kasım sınavı gibi değildi, olsaydı darmaduman olurduk. sorun puanların cevaplarına göre değilde, saçma sapan verilmesi.

Katılıyorum saçma sapan notlar geliyor en az 80 alırım dediğin kağıttan kılpayı geçiosun hatta kalıyosun , kesin kalırım dediğinden geçiosun böle bir puanlama sistemi hiçbir yerde görülmemiştir.Rezalet ötesi bir sistemsizlik var.

yeni bir gün yeni bir umut açıklanır inş.bugün

arkadaşlar itiraz sonuçlarında da odalar arama yapıyor mu smmm olanları.
bilgisi olan var mı

inşaallah bu gün açıklanır. bende çok umutluyum açıklanmasından. ama sonucun müsbet olmasından o kadar umutlu değilim. hakkımda ve hakkımızda hayırlısı..

ben bakamadım
tıklayınca onlıne işlemler sayfasına yönlendiriyor
nasıl bakılıyor buna

itirazlar açıklanış ama ben birşey anlamadım

Arkadaşım maliyetten 40 almıştı 50 yapmışlar

itiraz sonucu falan yazmıyor değil mi? son durum başlığı altında... değişiklik yok 40 maliyet aynen

arkadaşım bir yardım nasıl baktın

notlara mı bakıyoz

not durumu görüntüle den değil mi?

evet bütün dersleri gösteriyor eğer itiraz ettiğiniz ders aynı notsa aynı notu vermişlerdir.

itirazla ilgili bir açıklama yazmıyorlar mı

hayır yazmıyorlar sadece dersler yazıyor arkadaşın maliyet muhasebesi kısmında 50 yazıyor

geçenleri tebrik ederim. ben devam, maliyetten itiraz etmiştim yine kaldım... 40