17-18 Mart SMMM Yeterlilik Sınavı Sonuçları

• Konbuyu başlatan melikem
  • Başlangıç tarihi
Ynt: 17-18 Mart SMMM Yeterlilik Sınavı Sonuçları

sınavların tamamını verenler bugün içinde aranacak(mış).

Nerden aldığınız acaba bu bilgiyi sağlam kaynak mı merak ettim?Dersi bitenler aranıyordu dimi?

Bildigim kadariyla sinav sonuclari kargo ile odalara gonderiliyor ve arkasindan da kazanan arkadaslar oda tarafindan araniyor vs. Ancak edindigim bilgi kadariyla sinav sonuclari sinav komisyonundan cikip tesmer e ulasmamis.. Bu durumda en iyimser haliyle bile bu surecin islemesi cuma - c.tesi bulur gibime geliyor... tum arkadaslara basari diliyorum.Saygılar

Arkadaşlar sınavı kazananlar bugün aranıyor. Nereden biliyorsun derseniz beni aradılar :)))))

Gerçekten aradılar mı şaka mı bu ciddimisin?

gözünüz aydın. kazananları tebrik ederim. kazanamayanlar üzülmeyin inşallah bir dahaki sınavda başarılı olursunuz.
-/-
not: bu sınavda üniversite sınavı gibi. kazanırsın sevinirsin. ama asıl zorluklar yeni başlamıştır.

Sevgili Rean,

Eğer arandıysan Çoooooooooookk Tebrik ederim.Gözün aydın. Darısı bizim başımıza..

Rean gerçekten aradılar mı?başka haber olan arkadaş varsa yazsın istanbul dan bekliyorummm...

rean ' Alıntı:
Arkadaşlar sınavı kazananlar bugün aranıyor. Nereden biliyorsun derseniz beni aradılar :)))))
tebrik ederim öncelikle
sınava tüm derslerden mi girmiştin yoksa kalan derslerini mi verdin

Aranan başka arkadaşım yada odadan aranılıp aranmadığı hakkın da bilgisi olan arkadaşım var mı yoksa rean şaka mı yaptı?

selam,
istanbuldan bildiğim kadarıyla henüz aranan kimse yok.Arkadaş eğer şaka yaptıysa lütfen bildirsin işi gücü bıraktık forumu takip ediyoruz.

İyi Çalışmalar

tebrikler.istanbul mu acaba?

aranaları tebrik ederim. aranan arkadaşlar acaba hangi illerden - istanbuldan aranan varmı ?

yasar67 ' Alıntı:
aranaları tebrik ederim. aranan arkadaşlar acaba hangi illerden - istanbuldan aranan varmı ?
arkadaşlar ben ankaradayım ASMMMO dan aradılar

İstanbuldan haberi olan arkadaşlar yazsınlar lütfen heyacanla bekliyorum ya tek dersim kaldı..

Aranan bütün arkadaşları yürekten tebrik ediyorum ve sizin adınıza çok sevindim.

Ama ben burda meraktan ölmek üzereyim ve hala telefonum çalmadı : ) demekki benden ümidi kesebilirsiniz arkadaşlar.

Sınavı kazanan arkadaşlar İstanbulmu değilmi yazarlarsa çok iyi olucak.İşi gücü bıraktım. iş yapamıyooooruummm...

öncelikle aranan arkadaşları yürekten kutluyorum ben bursadan yazıyorum beni aramadılar 3 dersim vardı bir arkadaşımız aranmış verdim diye bekliyordum aranmadıgımıza göre bir sonraki sınava kaldı veren arkadaşlarımızın tek dersimi vardı bizim arkadaşın tek dersi vardı bekleyen 1 den fazla olan arkadaşlar aranmamış

herkes için sonuçlar hayırlı olması temennimle
saygılarımla

İZMİR ODASİNA KAZANANLAR LİSTESİ GONDERİLMİS ANCAK HER ODAYA LİSTE ULASMAMİS..BİLGİNİZE..MUHTEMELEN BUGUN TUM KAZANANLAR BİLGİLENECEK

Ben anlamiyorum ki Odaya bilgi vereceklerine Internetten yayinlasalar cok daha iyi olacak.. Cunku Odanin cokta umurunda bizim kazanip kazanmadigimiz boyle bi sacmalik yeryuzunde birtek bizim ulkede vardir herhalde.. Bu gidisle sinav sonucu beklerken meraktan olecegiz...