17 Mayıs Sınav Sonuçları 16-17 Mart Sınavına Girenler

Geçtiğimiz aralık sınavlarında başarılı olanları cuma sabahtan itibaren saat altıya kadar aradılar.KAzanamayanlarda altıdan sonra teosta ögrendi.
Böyle bir saçmalık var mı ya.. Tek dersi olanların geçmeyi bekleyenlerin nasıl bir ruh hali içinde olacağını düşünsenize, Cuma günü herkes aranıyor ama saat 17:30 olmuş henüz aranmamışsın, tamam kaldım derken telin çalıyor. Telefondaki kişiye yönelik güzel şiirler yazabilir insan.. Bu aranma işi hiç yapılmamalı bence..

Bu telefonla arama işi hakikaten çok saçma ya sınav sonuçları sabah erken saatlerde yayınlanır herkes aynı saatte öğrenmiş olur. Bu telefonla aranma işi adamı kalpten götürür :)

Aranmak ya da Aranmamak

sabah saat 10 itibari ile Ankara SMMMO dan bir arkadaşım başkan tarafından arandı. Saat 18:00 itibari ile aranmayanlara geçmiş olsun mu demek gerekiyo şimdi?

merhaba arkadaşlar , bende sızler gıbı sınav sonuclarını belıyorum ... sanırım herkes aynı durumda gectım mı kaldım arasında gdıp gelıyor... kendımce yaptıgım hesaplaalardan gecmıs olmam lazım gelırse malıyet gelır dıyorum ama emın olmaıyoruz neye gore okuyolar umarım ınsaflı kısıler okumustur kagıtlarımızı ... yenıden ders calısma ıstegım hıc yok ne yapcam bılmıyorum demoralıze oldum ıyıce ... sonuclar bellı olmadanda hıcbır derse bakmak ıstemedım sızler calıstınız mı ? acaba maıyetten yenı sınav donemınde nereden soru gelır ?

Bende onu soracaktım bugün aklıma geldi.acaba her dönem kazananlar bitirenler bir gün önce mi aranıyor.o kadar bekledik bir gün mü bekleyemeyeceğiz ama işte yinede insan merak ediyor hatta çatlıyor rüyalarımıza giriyor :)hayırlısı inş.

nietzsche doğru söylemiş, beklemek acıların en kötüsüdür, işkenceyi uzatıyor diye, bekleme işkencesine devam :( inşallah hayırlı haberlerimizi paylaşırız cumaya buradan.

Sonuç cuma günü açıklanacaksa neden pazartesiden milleti ararsın be mübarek. Hangi dersten kaldığını düşünmekten insan kendini işine veremiyor. Bide bu arama işi 1 günde tamamlanıyor mu kesin bilen var mı acaba?

Sonuç cuma günü açıklanacaksa neden pazartesiden milleti ararsın be mübarek. Hangi dersten kaldığını düşünmekten insan kendini işine veremiyor. Bide bu arama işi 1 günde tamamlanıyor mu kesin bilen var mı acaba?

Cuma günü 18 e kadar aranmaz isen kaldın demektir. Artık sonuçlara neden kaldığını öğrenmek için bakarsın..

Böyle bir saçmalık var mı ya.. Tek dersi olanların geçmeyi bekleyenlerin nasıl bir ruh hali içinde olacağını düşünsenize, Cuma günü herkes aranıyor ama saat 17:30 olmuş henüz aranmamışsın, tamam kaldım derken telin çalıyor. Telefondaki kişiye yönelik güzel şiirler yazabilir insan.. Bu aranma işi hiç yapılmamalı bence..

haklısın.Gereksiz geriliyoruz

aramaya başlamışlar diye bir şehir efsanesi dolaşmakta doğruluk payı var mı? Çevrenizden duyduğunuz?

16-17 Mart 2013 tarihlerinde yapılan SMMM Sınavının sonuçları 17 Mayıs 2013 tarihinde açıklanacaktır. diye duyurmuşlar bende hiç sanmıyorum cumayı bekleyeceğiz orası kesin...

evet arkadaşlar Ankara odası aramaları yapıyor. Aranan 2 arkadaş var. Sonuçların açıklanmasına daha 4 gün var iken arama yapıyorlarsa açıklamalıdırlar da. İnsanları 4 gün önceden strese sokmaya bence kimsenin hakkı yok. Madem arayacaksın, tebrik edeceksin sistemde açıklandıktan sonra tebrik edince ne oluyor ki çok merak ediyorum?

evet arkadaşlar Ankara odası aramaları yapıyor. Aranan 2 arkadaş var. Sonuçların açıklanmasına daha 4 gün var iken arama yapıyorlarsa açıklamalıdırlar da. İnsanları 4 gün önceden strese sokmaya bence kimsenin hakkı yok. Madem arayacaksın, tebrik edeceksin sistemde açıklandıktan sonra tebrik edince ne oluyor ki çok merak ediyorum?

Bizzat tanıdığın bildiğin biri mi arandı yoksa burada insanları gereksiz yere germek için mi söylüyorsun?

bizzat tanıdığım biri. burada insanları germek inan yapmak istediğim son iştir. insanların ne çektiğini biliyorum. 2 gündür sonuçlarla yatıp sonuçlarla kalkıyorum. sınav stresi, sonuçları beklemenin yanında halt etmiş bence.

Ankara odası arıyorsa diğer odalarda arar herhalde.en azından İst.odası arar.kimse yok mu burada İst.odasından.

Merhaba, Ankara Odası cep telefonundan dönüş yapıyor mu yoksa kayıtlı sabit telefon mu aranıyor? Şehir dışında olduğumdan merak ettim alakasız bir soru oldu ama.