17 Mayıs Sınav Sonuçları 16-17 Mart Sınavına Girenler

Hayatımda hiç bu kadar panik olmamıştım ilk kez girdim kesin 3 dersten kalırım diyorum.. Ama genede bir umut belkide geçerim diyorum .. :) .. Ders çalışamıyorummmm... :( 29-30 haziranda hiç olmazsa bir kaç ders vererek gireyim.. 2 ay daha bekle ne zor iş bu...

Benimde ilk girişim.Bütün gece uyuyamadım.Nasıl cuma olacak bilmiyorum bütün derslerden kalsam bile insan sonuçları merak ediyor görüp ondan sonra çalışmak istiyor :banghead:

Ana sayfada yazmışlar 17 Mayıs diye.Staj başlatma giren arkadaşlar sınav giriş belgesinde yazıyor demişlerdi.Yeterlilikte 60 gün kesin bence.Bundan önceki sınavlarda da erken açıklandığı hiç olmamamış

Nerdeyse beş senelik bir emek var beklemek zor geliyor.Tek ders var heyecan dorukta

Ben bir kez dosya yaktım ama sınavlara hiç girmeden.Bu ikinci dosyam ilk girişim inanılmaz gerginim.Sizin kisi daha zor dur eminim son günler diyoruz ama kanım çekiliyor resmen beklemekten

Arkadaşlar şimdi tesmer merkezi aradım sınavlar ne zaman açıklanacak diye sordum yarın saat 10:00'da teos üzerinde açıklanacak dediler odalar aramayacak mı o zaman diye sordum odalar arayabilirler ama yarın kesin saat 10:00 açıklanacakmış.

Benimde ilk girişim.Bütün gece uyuyamadım.Nasıl cuma olacak bilmiyorum bütün derslerden kalsam bile insan sonuçları merak ediyor görüp ondan sonra çalışmak istiyor :banghead:

Vergi Hukuku, Temel Hukuk gibi derslerden kalacağınız kesin ise şimdiye kadar başlasanız iyi olurdu sizin için. Umarım beklediğinizi alırsınız.

arkadaşlar selam, beni odadan aradılar, kazanmışım Allaha şükür, vergi hukuku ve finansal tablolardan kalmıştım geçmişim, darısı sizlere.

Erken açıklamayı gerektirecek hiç bir şey yok. Yıllardır sınav yapılıyor bu dönem neden erken açıklansın kaldı ki Tesmer zaten duyurusunu 17 Mayıs olarak yapmış. Çokta beklenti içine girmemek gerekli..

bursadan aranan varmı arkadaşlar?
tebrik ederim kazanan arkadaşı. darısı başımıza.