2-3 temmuz yeterlilikte ruhsat almaya hak kazandım...

vakkasozkin

Katkı Sunan Üye
arkadaşlar tahminen 1 ay sonra ruhsatı alacam bu belgenin bana getirisi ne olur. nasıl bir yol izleyeyim deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum yorumlarınızı yazıp bana yol gösterirseniz çok memnun olurum...

Ynt: 2-3 temmuz yeterlilikte ruhsat almaya hak kazandım...

Bence 2 yol var.Ya bağımlı çalışacaksın yada Büro açacaksın. Buna da sen karar vereceksin Büro işi biraz meşaketli bir iştir.saygılar.

Artık bu devirde ruhsatın pek bir getirisi olmuyor.Almışsın artık yapacak birşey yok.

Luzatez iptal mı edelim ruhsatı

vakkasozkin ' Alıntı:
arkadaşlar tahminen 1 ay sonra ruhsatı alacam bu belgenin bana getirisi ne olur. nasıl bir yol izleyeyim deneyimli arkadaşlardan yardım istiyorum yorumlarınızı yazıp bana yol gösterirseniz çok memnun olurum...

Bence belgeyi şuan kullanamayacaksanız hemen almak için uğraşmayın nasılsa istediğiniz zaman alırsınız belge almanın süresi yok ekonomik durumunuz müsade ediyorsa alın ama etmiyorsa acele etmeyin derim ben.Mesela benim şuan pek bir işime yaramıyor belge çünkü şirket muhasebede herkes belgeli belgesini alan da var almayanda haliyle yakın bir zamanda belge almak bana sadece külfet getireceğnden şuan almayı düşünmüyorum.

önemli olan bu ruhsatı almaya hak kazanmış olmak. fiilen ruhsatı alıp almamak pek önemli değil. kullanmanız gerektiğinde odadan alacağınız faaliyet belgesi ile ruhsat gelene kadar işlerinizi halledebilirsiniz.

bende onu soracaktım..sınav sonucunu gösteren tebligat yazısında "ruhsatınızın düzenlenebilmesi için 15 gün içinde ödeme yapıp odaya başvurmanız gerekmektedir." yazmışlar..telefonla arayıp sorduğumda 15 içinde şart değil dedi ilgili kişi...bende ikilemde kaldım şuan bu konuda bilgisi olan var mı?

almak istediğin zaman paranı yatırır alırsın.15 gün demelerinin bir önemi yok.istersen seneye al.

sadece buarada zam yapabilirler,ödemen gereken rakam bir miktar artabilir.