2010/3 Aralık Sınav Soruları Yayınlandı

Ynt: 2010/3 Aralık Sınav Soruları Yayınlandı

nevermind ' Alıntı:
sadomazoşizt nedir yaaa ilk defa duydum :):)bu arada hala yaşıyorum rahmet dilemişsin arkamdan ama :):)mantar da bir şeye benzemiyordu :)

2 gün geçmesi lazımmış aradan :)

sedateroglu ' Alıntı:
nevermind ' Alıntı:
sadomazoşizt nedir yaaa ilk defa duydum :):)bu arada hala yaşıyorum rahmet dilemişsin arkamdan ama :):)mantar da bir şeye benzemiyordu :)

2 gün geçmesi lazımmış aradan :)

2 gün mü??? yarın öldüm öldüm ölmezsem daha da ölmem :):):)

nevermind ' Alıntı:

bazıları ,herkesi kendi gibi zannediyor. verdiği örnekler sürekli cinsellik üzerine oluyor.bu konuya takıntı yapmışlar .bu konuda ki yetersizliklerinin dışavurumu da denebilir.

stajyerzade ' Alıntı:
nevermind ' Alıntı:

bazıları ,herkesi kendi gibi zannediyor. verdiği örnekler sürekli cinsellik üzerine oluyor.bu konuya takıntı yapmışlar .bu konuda ki yetersizliklerinin dışavurumu da denebilir.

Üstüme kalırsın diye korkuyorum...

marjinall ' Alıntı:
stajyerzade ' Alıntı:
muhasebe de kaç hakkın kaldı?dua edinde yusuf sürmen komisyondan istifa etsin
Yusuf sürmen komisyonda olduğu sürece onun istediği şekilde cevaplamak zorundasın.şakası yok.beni ilgilendirmez ben bildiğimden şaşmam diyorsan diyecek birşey yokkkk..
dosya yakanlar içinde intihar girişiminde bulunan oldu.

arkadaşım hocanın ne istediği mechul onu bir bilsek yada anlasak problem yok

hocam ,forumda zaten notlar var.Onlara çalışın.

sedateroglu ' Alıntı:
stajyerzade ' Alıntı:
nevermind ' Alıntı:

Üstüme kalırsın diye korkuyorum...

bir sus artık .provakatörlüğü bırak
bundan sonra ,benim yazdıklarıma yorum yapma...

Türmob'u arayonca, Tesmer'e yönlendiriyorlar. Tesmer'den de biz bu konuda bilgi veremeyiz dediler.
Zaten komisyon değişikliğinde Maliye Bakanlığı'ndan yazı geliyor, şuan öyle bir durum yok dediler.

Böyle bir söylenti dolaşıyor sanırım, çok arayan var bu konuda dedi bayan. Çok soru gelince, özellikle kendisinin de hocasına sorduğunu fakat şuan gündemde öyle birşey olmadığı cevabını verdiğini aktardı.

Her dönem olduğu gibi etrafta dolaşan şehir efsaneleri dönüyor anlaşılan yine.

begggum ' Alıntı:
Bende arayacağım inşallah. Merak ettim, bakalım ne diyecekler ???

begggum ' Alıntı:
Türmob'u arayonca, Tesmer'e yönlendiriyorlar. Tesmer'den de biz bu konuda bilgi veremeyiz dediler.
Zaten komisyon değişikliğinde Maliye Bakanlığı'ndan yazı geliyor, şuan öyle bir durum yok dediler.

Böyle bir söylenti dolaşıyor sanırım, çok arayan var bu konuda dedi bayan. Çok soru gelince, özellikle kendisinin de hocasına sorduğunu fakat şuan gündemde öyle birşey olmadığı cevabını verdiğini aktardı.

Her dönem olduğu gibi etrafta dolaşan şehir efsaneleri dönüyor anlaşılan yine.

begggum ' Alıntı:
Bende arayacağım inşallah. Merak ettim, bakalım ne diyecekler ???

Sorduğu ve olumsuz cevap aldığı kişi Yusuf Sürmen oluyor değil mi? Yanlış anlamış olabilirim diye sorma gereği duydum.

Teşekkürler,

Hayır, Tesmer'de Ercan Beyazıtlı'nın sekreterine bağladılar, onunla konuştum.

Arayan çok kişi var dedi. Aradıkları halde foruma mı yazmıyorlar o kişiler???

Kulaklarımla duyduğuma inandım. Geçmiş dönem soruları benzerlerini bekleyerek oturup detayıyla ders çalışmak en mantıklısı.

Turmob'u arayıp sordum.

444 60 60 ı arayın, Ercan Hoca yardımcı oluyor dedi.

444 60 60 ı arayıp, Ercan hocanın sekreteriye görüşünce de bu cevabı aldım.

valla arkadaşlar benim girdiğim dönemde sorular çok zor du ama bu dönem hakkatten kolay sormuşlar ya finansal muhasebe hariç tabi 7/7 yapmamak elde değilmiş hani

Arkadaslar biraz once tesmeri aradım komisyondaki vergi hocası değişmiş inşallah zorlu biri değildir dersaneye giden arkadaslar belki kim olduğunu biliyordur paylaşırlarsa çok sevinirim malum bu sınav hocalara göre çalışılmadı gereken bir sınav

sedateroglu ' Alıntı:
Bak güzel kardeşim, stajyerzadem, anladığım kadarıyla belgeyi almışsın. SPK lisansını da almak üzeresin veya aldın. Daha niye bizlerin (adayların) sınavları, soruları, hocaları, sınav sistemi hakkında birşeyler yazma ihtiyacı hissediyorsun. Yazdıkların provakasyon yapmaktan, bizleri kendine karşı kışkırtmaktan, ortalığı karıştırmaktan başka birşey ifa etmiyor. Neden yapıyorsun?. Üşenmeyip Yusuf Sürmen için facebook sayfasına yazılanları gelip buraya kopyalıyorsun. Sanane be kardeşim. Biz memnunuz halimizden. Sen buradaki insanların başarısızlığına seviniyorsun, karakterin bozuk, insan ilişkilerin zayıf. Ruh halin(buraya yansıttığın) sadomazoşist olduğunu gösteriyor. Ciddi manada yardım alman gerek kardeşim, Allah ıslah etsin daha ne diyeyim.

ya sedat kardeşim bırak ne derse desim zaten önümüzdeki dönem kurtulacaksın dime :D :D :D

denetimzede ' Alıntı:
valla arkadaşlar benim girdiğim dönemde sorular çok zor du ama bu dönem hakkatten kolay sormuşlar ya finansal muhasebe hariç tabi 7/7 yapmamak elde değilmiş hani

6/6 diyecektin sanırım...
çünkü 7/6 yapan çok kişi var :):)

ya nasıl bir tesmer miş hep hocaları kafalarına göre değiştiriyorlar.

nevermind ' Alıntı:
denetimzede ' Alıntı:

6/6 diyecektin sanırım...
çünkü 7/6 yapan çok kişi var :):)
yusuf hoca beni sever geçen yıl 80 verdi bana

begggum ' Alıntı:
Hayır, Tesmer'de Ercan Beyazıtlı'nın sekreterine bağladılar, onunla konuştum.

Arayan çok kişi var dedi. Aradıkları halde foruma mı yazmıyorlar o kişiler???

Kulaklarımla duyduğuma inandım. Geçmiş dönem soruları benzerlerini bekleyerek oturup detayıyla ders çalışmak en mantıklısı.

Teşekkürler. İstifa ettiği, baskı ile istifa ettirildiği, istifasının henüz kabul veya reddedilmediği, kesinlikle ayrıldığı, yerine başka bir hocanın geldiği, yeni hocanın henüz belirlenmediği, bütün komisyonun değiştiği gibi çok sayıda ve birbiriyle tutarsız söylenti duydum. Buraya yazan iki-üç kişi olmuştu, ama duyduklarından veya başka sitelerden okuduklarından bahsettiler, ben de bilge'nin facebook sayfasında yapılan açıklamayı buraya eklemiştim. Sanırım bir kişi de bir tanıdığının türmob'u arayıp istifayı teyit ettirdiğini, kendisinin de kulaklarıyla duyduğunu yazdı.

Vayy denetimzede ablam. Ben senin için uğramaz diyordum foruma :) Yandaşların (ayyuk, mayyuk falan :) ) aldılar ruhsatları :) Gittin mi almaya?

beggum-sleepingcat çabalarınız, verdiğiniz bilgiler için kendi adıma size çok teşekkür ediyorum.

ben de. teşekkür ediyorum :):)....gittin gözünaydın bittik helal olsun ,uğrunda harcağımız günler haram olsun :..
ben demiyorum demet akalın diyor :):):)