2014/1 İtiraz Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Ben de odayı aradım. malesef bugün de açıklanmayacakmış. boşuna ümitlenmeyin. Tesmer in yönetim kurulu toplantısı varmış. sizce toplantı olduğu gün hiç sınav sonuçlarına bakarlar mı ??

Arkadaşlar boşuna beklemeyin ben şimdi Ankara yı aradım bugün açıklanmayacak mış daha komisyondan gelmemiş tesmer sitesinden duyurulardan takip edin diyorlar :((((

Arkadaşlar ben konuştum yasal süre 14 haziranda doluyor diyor sınav sonuçlarıda daha ellerine ulaşmamış

denetimden 3 soru doğru yaptım 35 aldım, en az 60 beklerken. hadi diyelim doğrulama mektubu örneğinin şeklinden 10 puan kırsın da 35 ne yahu

Bizleri adam yerine koyup, şu gün şu saatte açıklanacak diye tenezzül bile etmiyorlar.
Aynen öyle sanki devlet sırrı siteye bir yazı koysalar şu gün şu saatte açıklanacak diye herkes takip yapar. Ya bı de arayıp bilgi isteyince, notlar bize gelse açılıycaz zevk almıyoruz bundan diyor.

valla ben çalıştım bile başlamaya duanınızı bolbol edin boş geçirmeyin bugünü arkadaşlar özellikle şu ezberi artıran duayı mutlaka okuyun her derse başladığınızda Peygamber Efendimize salavat getirin ve okuyun

Ezber ve anlayış gücünü artıran dua
Allahümme ahricna min zulumatil vehmi ve ekrimna bi nuril fehmi veftah aleyna ebvabe fadlike venşur aleyna hazaine rahmetike ya Erhamer rahimiyn.
Faydası: Bir kimse derse başlamadan önce bu duayı 3 veya 7 kere okursa; Allah(c.c) onu zihni bulanıklıkdan,ve dağınıklıkdan kurtarır.Anlayış gücünü artırır.

valla ben çalıştım bile başlamaya duanınızı bolbol edin boş geçirmeyin bugünü arkadaşlar özellikle şu ezberi artıran duayı mutlaka okuyun her derse başladığınızda Peygamber Efendimize salavat getirin ve okuyun

Ezber ve anlayış gücünü artıran dua
Allahümme ahricna min zulumatil vehmi ve ekrimna bi nuril fehmi veftah aleyna ebvabe fadlike venşur aleyna hazaine rahmetike ya Erhamer rahimiyn.
Faydası: Bir kimse derse başlamadan önce bu duayı 3 veya 7 kere okursa; Allah(c.c) onu zihni bulanıklıkdan,ve dağınıklıkdan kurtarır.Anlayış gücünü artırır.
Sağol arkadaşım Rabbim hepimize zihin açıklığı versin