2014/1 İtiraz Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Anlam veremiyor. Ne demek bekletmekten zevk almıyorlarmış. o zaman bekletsinler zevk alsınlar. Allahım şu iletten bizi kurtarsın hayırlısı ile geçmemizi nasip etsin. Bu hayırlı bir günde.

Anammm heyecanlandım çok umudum olmasa da. Bugün kandil arkadaşlar, sizden ricam herkes kendine ettiği kadar birbirimize de dua edelim. Müminin mümine duası makbuldur.

başvurular bittiki ayın ikisinde sondu sen sınav başvurunu yapmadınmı daha şuan yapamazsın zaten bitti sınav başvurusu

İtiraz edenlere başvuru yapmayın dediler; ya itiraz sonucu geçersek başvuru boşuna olmuş olacak. itiraz sonuçları açıklandıktan sonra sınav başvurusu yapacaksınız dediler

İtiraz edenlere başvuru yapmayın dediler; ya itiraz sonucu geçersek başvuru boşuna olmuş olacak. itiraz sonuçları açıklandıktan sonra sınav başvurusu yapacaksınız dediler

hayır kim dedi sana ayın 2.sinde normal başvurular sondu itiraz sonucun olumlu olsa o başvuru yaptıgın zaman verdiğin parayı geri alabiliyorsun sen yanlış anlamışssın başvuru kalmadı ayın 29.sınav var cünkü ara hangi odaya kayıtlı isen sor bi aynısını söyliyeceklerdir

Anammm heyecanlandım çok umudum olmasa da. Bugün kandil arkadaşlar, sizden ricam herkes kendine ettiği kadar birbirimize de dua edelim. Müminin mümine duası makbuldur.

aynen öyle arkadaşlar benim tek dersim kaldı oda maliyet inşaat bugün herkesin dileği kabul olurda kurtuluruz artık bu sınavlardan

hayır kim dedi sana ayın 2.sinde normal başvurular sondu itiraz sonucun olumlu olsa o başvuru yaptıgın zaman verdiğin parayı geri alabiliyorsun sen yanlış anlamışssın başvuru kalmadı ayın 29.sınav var cünkü ara hangi odaya kayıtlı isen sor bi aynısını söyliyeceklerdir

İtiraz sonuçları açıklandıktan sonra başvuru için tekrar süre veriliyor ben odayla konuştum öyle söylendi

Arkadaşlar sınav itirazı bekleyenler için ek süre verilecek merak etmeyin arkadaşlar yanlış bilgilendirme yapmayalim....

evet aynen arkadaşlar itiraz sonuçlarından sonra başvuru yapacağız ; inşallah sonuçlar olumlu olur da başvuruya gerek kalmaz :) herkes için duam bu mübarek günde inşallah bu işgenceden kurtuluruz hepimiz..

evet aynen arkadaşlar itiraz sonuçlarından sonra başvuru yapacağız ; inşallah sonuçlar olumlu olur da başvuruya gerek kalmaz :) herkes için duam bu mübarek günde inşallah bu işgenceden kurtuluruz hepimiz..

aminnnnnn inşallahhh geçeriz herkes sonuçlarını buraya yazsın tamam mı arkadaşlar?

Para mara gözümde değil artık. Teos- yenile- itiraz etti görmekten de bıktım. Artık bende planlarımı sınavlara göre yapmak istemiyorum. Gerçi itiraz ettiğim dersten geçsem de, haziran da tekrar başka derslere girmek zorundayım ama 1 ders 1 derstir.