2014/1 İtiraz Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

Gercekten lanet olsun diyorum ilk girişimdi 2 dersten 40la kalmışım itiraz edeyim dedim keske etmeseydim!!! bu kadar bekletilir mı ya sınava kac gün kaldı bu kafayla ders mı calisilir Allah askına!!! daha başvuru yapcaz yer ayırtcaz bilet alacaz bu ne rezalettir arkadaslar ya

Tesmerin sınav sonucları bölümünde smmm itiraz sonuçları bölümü dün vardı bugün yok anlasılan yükleniliyo odayı aradım cuma günü dediler hayırlısı olsun hepimiz için

dün aradığımda daha kağıtlar bize ulaşmadı denildi. doğru düzgün bilgi verilmiyor anlaşılan bizlere. en azından kağıtlar geldi sisteme giriliyor deseler ne kaybedecekler ki ya.bunca insan bekliyor.

insan bir umut bekliyor hem geçtiğini düşünüyor hem kaldığını.. karmakarışık bir şey.. diyelim ki kaldık ; başvuruyu nasıl yapacağız? teosta para yükleme menüsünde sınav için para yatırma işlemi yapamıyoruz şu anda yani benimkinde denedim olmuyor.. o zaman bankadan yatıracağız parayı peki başvuru nasıl olacak odadan mı ? ikinci sınava girişim olacak onun için nasıl bir işlem yapılacak bilmiyorum.

Arkadaşlar 15 dk önce görüştüm sınav sonuçları daha Tesmere ulaşmamış. Yasal süre 14 üne kadar dediler. Birde sonuçlar bize ulaşsa açıklarız zaten bizde bekletmekten zevk almıyoruz dediler. Bizde sizi aramaktan acayip mutlu oluyoruz zaten dimi Allahım sabır ver

insan bir umut bekliyor hem geçtiğini düşünüyor hem kaldığını.. karmakarışık bir şey.. diyelim ki kaldık ; başvuruyu nasıl yapacağız? teosta para yükleme menüsünde sınav için para yatırma işlemi yapamıyoruz şu anda yani benimkinde denedim olmuyor.. o zaman bankadan yatıracağız parayı peki başvuru nasıl olacak odadan mı ? ikinci sınava girişim olacak onun için nasıl bir işlem yapılacak bilmiyorum.

başvurular bittiki ayın ikisinde sondu sen sınav başvurunu yapmadınmı daha şuan yapamazsın zaten bitti sınav başvurusu

arkadaşlar resmen bu meslekten soğudum artık ya bu ne bicim bir iştir nasıl bir kurumdur 2 ayda sınavlar acıklanıyor 1 ayda itirazlar acıklanıyor ben hayatımda böyle bir kurum görmedim allah sabır versin benim gibi bekleyenlere tek dersim kaldı oda maliyet bakalım insafa gelip geçireceklermi o maliyet hocasını allah ıslah etsin ne diyim 70 lik kağıda 30 veren hocaya