2014/1 İtiraz Sonuçları Ne Zaman Açıklanır ?

benimde tek ders var. tek dersi kalanlar eğer itirazı olumlu olursa sonuçlar açıklanmadan aranıyor diye biliyorum? Yani sonuçlar açıklandığında aranmamışsak sonuca bakmadan olumsuz olduğu kanısına varabilir miyiz?

benimde tek ders var. tek dersi kalanlar eğer itirazı olumlu olursa sonuçlar açıklanmadan aranıyor diye biliyorum? Yani sonuçlar açıklandığında aranmamışsak sonuca bakmadan olumsuz olduğu kanısına varabilir miyiz?

büyük ihtimalle evet:( benimde 3 dersim var 3 ünüde itiraz ettim bakalım hayırlısı:(

tek ders son hak,omrumden omur gitti.Herkezin hakkında hayırlısı...ama böye bir işkencede çektirilmemesi lazım.

Ya gerçekten yeter artık nasıl bir eziyet bu. Tesmeri arıyoruz bilmiyorlar kim biliyor o zaman kardeşim siz niye orda oturuyorsunuz neden bir gün saat söylenmiyor. Bu kadar insan ümitle bekliyor günahtır

yuhh artık yaa. ne haftası allah aşkına 14'ünde açıklandı sonuçlar tam 1 ayı dolduracaklarmı nedir bu yaa .

tabikide maliyet,son iki sınvda tek bu dersten girdim...hiç calısmadan gecerim dedigim ders,notum dusuk umudum yok,27

arkadaşlar onlar tek ders kalıp kalmadıklarını bilmiyorlar yapmayın sadece sınav kağıdına son hakkım yazanlar olmuş eski sınavlarda onları geçirmişler...
benim arkadaşım yazdı malesef maliyetçi biraz gaddar galiba geçirmedi arkadaşımı:( gerçi oda 30 almıştı:(:(