2017/1 Sınav Sonuçları

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Yasabır
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Basit görünen ama sanırım en çok çalıştıgım ders benim de meslek hukuku idi. çıkmış bütün soruları ezberledim önce. sonra da soru çıkararak kanundan çalıştım. bayaa çalışmıştım yani. 95 ile geçtim :)

Basit görünen ama sanırım en çok çalıştıgım ders benim de meslek hukuku idi. çıkmış bütün soruları ezberledim önce. sonra da soru çıkararak kanundan çalıştım. bayaa çalışmıştım yani. 95 ile geçtim :)

bende aynı şekilde çalıştım sözel tüm dersleri çıkmış sorular üzerinden çalıştım.

istanbuldan arandım.son iki dersim kalmıştı.Aramıza hoş geldin dediler. Darısı herkesin başına

evet ama ben mantıkla çözdüm maliyeti. 2. soru smm tablosu şeklinde çözdüm ve üretim maliyetini bulduktan sonra tabloyu orada kestim ve üretim maliyetini toplam ürüne böldüm satılanlar ile çarptım.

arkadaşlar merhaba biraz önce odayı aradım (konya) notlarımı tek tek söylediler
maliyet : 90
vergi : 90
fin. tablolar : 89
muh.denetimi : 50
meslek hukuku : 50
finansal muhasebe : 42
hukuk : 28

kaldığım 2 ders şaka gibi resmen. finansal muhasebeye itiraz edeceğim. hukuğa da bir daha gireceğiz artık

bu arada maliyet muhasebesi x bulmamıştım. 3550 olarak yapmıştım. ilk soruda da sadece dağıtım anahtarlarını bulmuştum. ilk sorunun b şıkkını sallamıştım.

arkadaşlar aradılar bu sefer ekmek ve süt için değil , a;) aramıza hoş geldin dediler , inşallah herkes bu gereksiz sınavı başarır, staj sınavını kazanan herkes smmm olacak emin olun herkese başarılar..

Benimde tek dersim maliyetti.x i buldum ve tam puan vermişler.diğer soru hakkında bilgim yoktu.ruhsatı alan tüm arkadaşları tebrik ederim.kalanlar içinse başarılar dilerim.