2020/1 SMMM Yeterlilik Sınavı

2020 /1 Dönem Yeterlilik sınavında bu hafta sınavda herkese başarılar dilerim.Kimsenin daha önce konu açmış olmaması da enteresan gerçekten.Kimse girmeyecek heralde :)
Var mı önerileriniz, Şu derste bu özellikle önemli diyebileceğiz ?

Corona virüsü nedeniyle mecbur kalmadıkça kapalı alanlara kalabalık ortamlara girmeyin deniyor, bugün itibariyle ilk Corona vakası da tespit edildi.
Sınavın ertelenme ihtimali var mı? Türmob ile görüşen var mı?

Corona virüsü nedeniyle mecbur kalmadıkça kapalı alanlara kalabalık ortamlara girmeyin deniyor, bugün itibariyle ilk Corona vakası da tespit edildi.
Sınavın ertelenme ihtimali var mı? Türmob ile görüşen var mı?

Ben Hiç zannetmiyorum.Zaten okul sınav sosyal etkinlikler ile ilgili erteleme vs pazartesinden sonra geçerli olur bence.
Hem sınav için şehir dışından gelen bir sürü insan var .Bu kadar kısa sürede ertelemezler

Odayı aradım ama onlarda bilmiyormuş açıklanma tarihini.yeniden başvurular 20 Ağustosta başladığına göre iftira falan içinde sure hesaplasalar 14 ağustos gibi bekliyorum.

Benim umudum kalmadı :) 20 sinde sınav başvuruları başlayacak ve ben hala hangi dersten kaldığımı bilmiyorum. Ders çalışmaya da başlayamadık.

ben aradım tesmeri sabah.ymm sınavı açıklanmış smmm sınavıda açıklanacakmı diye sordum.hayır bugün açıklanmayacak.sitemizde takipte kalın.daha süre belli değil dediler.

biraz geç cevap yazıyorum analiz son sınavlara nazaran biraz daha kolaydı.vergininde sorularına baktım.hemen hemen diğer sınavlar gibiydi.soru formatı hiç değişmiyor herhalde o sınavda
Finansal tablolarda handikapta kaldigin 2 3 tane formül var.Formuller doğru daha önce kullanılan formüller fakat deha başka formüller ile çözmüş soruları. Yani aynı soruya 2 formül var ve benim tercih ettiğim dehanınki ile aynı değil 😞bilemedim

ben aradım tesmeri sabah.ymm sınavı açıklanmış smmm sınavıda açıklanacakmı diye sordum.hayır bugün açıklanmayacak.sitemizde takipte kalın.daha süre belli değil dediler.
Ozaman yeni varsayım YMM lerin yeniden başvurusu 15 ağustos 14 unde açıklanıyor.SMMMlerin tekrar başvurusu 20ise......19 u diyorum