4-5 Aralık Sınav Sonuçları

Ynt: 4-5 Aralık Sınav Sonuçları

alev34 ' Alıntı:
yaaa çok fena yaaa çok çalıştım yaa o nasıl bir sorulardı öyle finansaldan bittik bittikkk

moral vermek ucrete tabii

oyle acindirma kendini:p

battibalikyangider ' Alıntı:
sinanyucel ' Alıntı:
sedateroglu ' Alıntı:
Ben Mart/2010 sınavında ilk hakkıma girdim. Temmuza girmedim. Mart sınavında 4 dersten geçtim. Ama 20 kombinasyon hakkım olsa, hangi dersten kaldığımı, hangisinden geçtiğimi doğru olarak tahmin edemezdim. Öyle yüksek not da beklemem. Mütevazi not söylerim. Genelde beklediğimden yüksek çıkar. Ama Mart sınavında denetimden 70-80 beklerken 34, Finansal Muhasebeden 60-70 beklerken 40 aldım, hiç beklemiyordum. Ama aynı sınavda bir de Maliyetten 44 aldım ona bunlar kadar üzülmedim. Çünkü tam hakkım olan not idi. Bu Aralık sınavında Denetim ile Maliyetten geçmeyi bekliyorum. Finansaldan kötü olmamasına rağmen ümitlenmiyorum. Mart Finansal sınavım daha iyi iken 40 almıştım :S Hayırlısı diyelim. İnşAllah herkes beklediğinden fazlasını alır da kurtulur şu illetten.

aldın belgeyi:)
burda numara yapma :p
biride çıkıp bana dese belgeyi aldın dese neolur :))

--- alo sinan beyle mi gorusuyorum.

sinan : ee eevet buyrun...

--- aramıza hos geldiniz butun sınavlardan basarılı oldunuz tebrikler...
valla bacım o dediğin telefon gelsede ben açamam tellerını bıle ezberledım :)) bide sadece malıyete kaldım öyle bütün derslerden geçtiniz derse anlarım valla eşşek şakasını :))

sinanyucel ' Alıntı:
sinanyucel ' Alıntı:
sedateroglu ' Alıntı:
Ben Mart/2010 sınavında ilk hakkıma girdim. Temmuza girmedim. Mart sınavında 4 dersten geçtim. Ama 20 kombinasyon hakkım olsa, hangi dersten kaldığımı, hangisinden geçtiğimi doğru olarak tahmin edemezdim. Öyle yüksek not da beklemem. Mütevazi not söylerim. Genelde beklediğimden yüksek çıkar. Ama Mart sınavında denetimden 70-80 beklerken 34, Finansal Muhasebeden 60-70 beklerken 40 aldım, hiç beklemiyordum. Ama aynı sınavda bir de Maliyetten 44 aldım ona bunlar kadar üzülmedim. Çünkü tam hakkım olan not idi. Bu Aralık sınavında Denetim ile Maliyetten geçmeyi bekliyorum. Finansaldan kötü olmamasına rağmen ümitlenmiyorum. Mart Finansal sınavım daha iyi iken 40 almıştım :S Hayırlısı diyelim. İnşAllah herkes beklediğinden fazlasını alır da kurtulur şu illetten.

aldın belgeyi:)
burda numara yapma :p
biride çıkıp bana dese belgeyi aldın dese neolur :))

--- alo sinan beyle mi gorusuyorum.

sinan : ee eevet buyrun...

--- aramıza hos geldiniz butun sınavlardan basarılı oldunuz tebrikler...
valla bacım o dediğin telefon gelsede ben açamam tellerını bıle ezberledım :)) bide sadece malıyete kaldım öyle bütün derslerden geçtiniz derse anlarım valla eşşek şakasını :))

bacı değil ya... bildiğin palayım ben:)

bide geçince bütün derslerden diolarmis galba

biri beni arasın ve 7 de 7 yaptınız desin yaaa : )
tiğik müşavirsiniz yaniii moral vermekte parayla yaz gelecek aylara ödeşiriz : )

alev34 ' Alıntı:
yaaa çok fena yaaa çok çalıştım yaa o nasıl bir sorulardı öyle finansaldan bittik bittikkk

maşallah bi muhasebebürosu bi alomaliye iyi yetişiyosunuz ;)

Oldu olacak yavrum, kuşum falan deseydin:) Dur ben de az moral bozayım. Sinancığım seninle biz tee eski forumdan tanışmıyormuyduk. Hani bi ara kapandı. Sen hala sınavlara mı giriyon :D (Şaka tabi)

alev34 ' Alıntı:
biri beni arasın ve 7 de 7 yaptınız desin yaaa : )
tiğik müşavirsiniz yaniii moral vermekte parayla yaz gelecek aylara ödeşiriz : )

7 de 6 : 250TL

kredi kartina 12 taksit

beni takip ediyo galiba birisi sm3 : )

alev34 ' Alıntı:

ne münasebet efenim, nereyi açsam siz çıkıyosunuz karşıma biraz fazla heyecanlısınız galiba ;)

sedateroglu ' Alıntı:
Oldu olacak yavrum, kuşum falan deseydin:) Dur ben de az moral bozayım. Sinancığım seninle biz tee eski forumdan tanışmıyormuyduk. Hani bi ara kapandı. Sen hala sınavlara mı giriyon :D (Şaka tabi)
he hala giriyomm beni kimse geçirmiyo :( eee hadi beni anladıkta sen niye buradasın halaaa :))

sm³ ' Alıntı:
alev34 ' Alıntı:

ne münasebet efenim, nereyi açsam siz çıkıyosunuz karşıma biraz fazla heyecanlısınız galiba ;)

ayyy evet heyecanlıyım vallahiii ne güzel her kapıya sen çıık her telefona sen çık oldu eee bak sende demekki heryere yetişiyosun : ))

lütfen birisi şu sınav sonuçlarını açıklasın ve beni arasın tebrik etsin :D

Mesaj içeriğinde büyük harf kullanmayınız.

alev34 ' Alıntı:
LÜTFEN BİRİ ŞU SINAV SONUÇLARINI AÇIKLASIN VE AÇIKLAMADAN ÖNCE BENİ AARAYIP TEBRİK ETSİN :D

10-11 şubat civarı ararlar merak etme :)

hadi inşallah dediğin gibi olur...

Benim bildiğim tesmer açıklamaz.

açıklamamalı

şanına gölge düşer yoksa

açıklamamalı

şanına gölge düşer yoksa

Evet. Ellerinden öber battıbalıkyangider abi. Bi dilekçe daha yazalım. Sınav sonuçları e-devletten açıklansın. Tesmerle bizi muhatap etmesinler.

sedateroglu ' Alıntı:

açıklamamalı

şanına gölge düşer yoksa

Evet. Ellerinden öber battıbalıkyangider abi. Bi dilekçe daha yazalım. Sınav sonuçları e-devletten açıklansın. Tesmerle bizi muhatap etmesinler.

kime göndericez

gs yönetimine mi :p

sedateroglu ' Alıntı:

açıklamamalı

şanına gölge düşer yoksa

kime göndericez

gs yönetimine mi :p

Yok. TOKİ Başkanına:D

vay be zaman çok çabuk geçiyor. yanılmıyorsam 2010 eylülün 20 si gibi açıklanmıştı bizim sınav sonuçlarıda. başkan arayıp haber vermişti sağolsun kazandığımı. şu an büro açtık, bi kaç mükellefle işe bile başladık. darısı sizlerin başına.