4-5 Aralık Sınav Sonuçları

Ynt: 4-5 Aralık Sınav Sonuçları

sedat aşkolsun yaniii belkide hiç verememişsindir : ( öyle sölersen çok üzülürüm ben amaaa

alev34 ' Alıntı:
sedat aşkolsun yaniii belkide hiç verememişsindir : ( öyle sölersen çok üzülürüm ben amaaa

7/7 yapıp geçersen bir daha uğramazsın foruma. O zaman da biz üzülürüz:D Bak ne güzel eğleniyoruz, zaman geçiriyoruz:D

beni bir arkadaş yeterlilik sınavlarını geçende verdi oda kayıt için 3500 istemiş birde süre vermiş 1 ay içinde kayıt olman gerekiyor oadaya diye varmı aslı birde bu oda tekirdağ smmm odası benim merak ettiğim oda kaydını doğu bölgesinde yapsak ucuz ya ben öle düşünüyom sonra oda kaydını kendi ilimize alsak daha uygun olurmu ;D

Kubil o ücret istanbulda 2000 sanırım ama her durumda çok ciddi bi rakam bu arada 2 sene önce kazanıp ruhsatı almayan arkadaşlarım var sorun olmadı

sedateroglu ' Alıntı:
alev34 ' Alıntı:

7/7 yapıp geçersen bir daha uğramazsın foruma. O zaman da biz üzülürüz:D Bak ne güzel eğleniyoruz, zaman geçiriyoruz:D
beni göremeyeceğine üzülcen yanii : ) oda güzel harika toparladın durumu güzelll sanmam 7 de 7 olmaz gibi zaten bir iki dersten sayacağım kesinde fazlası olmasın yeterki : ) bu arada senin kaç dersin var

kubil, aslında tam tersi. Meslek mensubu sayısı az olan illerde ruhsat ücreti daha fazla diye biliyorum. İstanbul yaklaşık 2.750,00 TL

3500 tekirdağ için çok değilmi aslında üye sayısı az değil neyse sonuçta ödeyecez :)

alev34 ' Alıntı:
sedateroglu ' Alıntı:
alev34 ' Alıntı:

beni göremeyeceğine üzülcen yanii : ) oda güzel harika toparladın durumu güzelll sanmam 7 de 7 olmaz gibi zaten bir iki dersten sayacağım kesinde fazlası olmasın yeterki : ) bu arada senin kaç dersin var

3 dersim var. Finansal Muhasebeden pek bi aksiyon beklemiyorum, maliyet muhasebesinden kurtulacağım inşAllah, denetim için de çok fazla heveslenmiyorum (senin gibi ilk girişim olsa denetimden ortalama yaptım diye seviniyordum). Hayırlısı alev. İnşAllah siz bikerede hepsinden kurtulursunuz.

gerçekten tuhaf bir durum beklenmedik dersten geçip beklenmedik dersten kalkmak çok ilginç 90 lık kağıt verdim denetimden bırakmaları yanii nasıl bırakabilirler neye göre değerlendiriliyo bu kağıtlar naısıl okunuyo evet ilk girişimdi yaniii 80 beklerken 30 alanları falan duyuyorum falan dediğin gibi olcak bence ben bir tane bile ders veremedim : )

alev34 valla öyle bir kalıyor ki insan akıl sır ermiyor meslek hukuku kesin 70 80 diyordum ki cevaplarımda doğruydu 20 ile kalmıştım gözünü seveyim test usulunun :D

ayyuk ' Alıntı:
alev34 valla öyle bir kalıyor ki insan akıl sır ermiyor meslek hukuku kesin 70 80 diyordum ki cevaplarımda doğruydu 20 ile kalmıştım gözünü seveyim test usulunun :D

o zaman ben iki dersten kalmayı bekliyorum finansal muhasebe ve maliyet kesin bu ikisinden geçtim 80 - 90 lık kağıtlar verdim sözle derslerden onlardan kesin kaldım :d bunu anladım ne diyimm

Vallahi oluyor. Her zaman ilk sınav denetim dersinden oluyor. Denetimden çıkmışım, ağzım kulaklarıma varıyor. Kendi kendime nasıl başlarsa öyle devam eder, inşAllah diğer derslerde denetim dersi gibi geçer diyordum. Nitekim en düşük notu da Denetimden aldım :)

sedateroglu ' Alıntı:
Vallahi oluyor. Her zaman ilk sınav denetim dersinden oluyor. Denetimden çıkmışım, ağzım kulaklarıma varıyor. Kendi kendime nasıl başlarsa öyle devam eder, inşAllah diğer derslerde denetim dersi gibi geçer diyordum. Nitekim en düşük notu da Denetimden aldım :)

aynı aynı bende öyle denetimden çıktım tamam dedim inşallah böyle gider diye cumartesi gayet iyi geçti pazar sıkıntılar başladı ama sevinemiyorum bile şuan baksana denetimden iyi geçti sıanvım diyenler kalıyo hep bende kaldım o zaman

alev34 ' Alıntı:
sedateroglu ' Alıntı:

aynı aynı bende öyle denetimden çıktım tamam dedim inşallah böyle gider diye cumartesi gayet iyi geçti pazar sıkıntılar başladı ama sevinemiyorum bile şuan baksana denetimden iyi geçti sıanvım diyenler kalıyo hep bende kaldım o zaman

Sen yine de sevinmeye devam et. :) Geçen sınavlarda sorulan sorular yoruma açıktı. Ama bu sınavda adam standartları sormuş. Standartın da bi standardı olur herhalde. Cevaplar belli bu sefer. Hiç bi yerden kıvıramazlar.

Denetimden cevabı kesin olan soruları doğru yaparsanız mesela denetim teknikleri vb. gibi geçme ihtimaliniz oluyor. Benim arkadaşlar temmuzda o şekilde geçtiler ve tabiki bende kaldım.
Bu arada şaka maka ayın 19 uda geldi çattı haftaya pazartesi ayın 24 ü şurda birşey kalmadı ve işin çok ama çok kötü tarafı ben tamamen sınav psikolojisinden çıktım şuan sınavlar bugün açıklansa ders çalışmaya en az 10 gün sonra başlayabilirim tabiki geçtiysemde 10 gün boyunca sevinirim :)

denetimden ben kalırsam kimse geçemez o zaman heralde 5 sorunun 4 tanesi full 1 tanesi sadece yarım kalmam imkansız o bir tanede fiziki inceleme ve sayım ile ilgili olan soruydu genede yazdıklarım doğru belki bir iki bişiy daha yazabilirdim yanii kalırsam şok olurum denetimden

her an herşey olabilir alev34 metin olmalısın ;)

ayyuk ' Alıntı:
her an herşey olabilir alev34 metin olmalısın ;)

böyle konuşunca tehlike çanları gibi sesler geliyo içimden :D iyce fena olmaya başladım bakamıycam bile notlarıma galiba ilk bakacağım finansal muhasebe olcak zaten :D

Hepsi aynı anda paaaaaaaaat diye çıkıveriyor karşına :D bi de düşünsene hepsinden geçmişsin ama ortalaman tutmamış :D

alev34 ' Alıntı:
denetimden ben kalırsam kimse geçemez o zaman heralde 5 sorunun 4 tanesi full 1 tanesi sadece yarım kalmam imkansız o bir tanede fiziki inceleme ve sayım ile ilgili olan soruydu genede yazdıklarım doğru belki bir iki bişiy daha yazabilirdim yanii kalırsam şok olurum denetimden

En can alıcı soruyu yapmamış bir de geçerim diyorr:D Biz hepsini full yaptık. Birebir Türedinin kelimelerini kullandık, imla hatalarından kalır-geçermiyiz diye arkadaşlarla onun istişaresini yapıyoruz sen bir de garanti geçmeyi bekliyorsun. Seni çömez seni:) Hatta battıbalıkyangiderin kağıdı full adam tutmuş ismini soyismini küçük harflerle yazmış. Şimdiden başladı Mart sınavına çalışmaya...